Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/88)
 NáhledTiskNahoru
U Kolečka II

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 88 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Drahuta Štefan CZE007656ADC Bejvávalo U Kolečka1788305
2.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka1899270
3.Bednář Jan CZE053541CDC Bejvávalo U Kolečka1899230
4.Neubauer Ivo CZE049000ADC Bejvávalo U Kolečka1899220
5.Kořínek Stanislav CZE024440ADC HORNETS Adamov1566210
6.Krejčí Markéta CZE049938DDC Šumáci Kolečko1788185
7.Ruiner Martin CZE049937DDC Šumáci Kolečko1788180
8.Přibyl Pavel 1971CZE000066BŠK Modřice444175
8.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno666175
10.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar1122150
11.Funk Michal CZE055518APhoenix Darts1677130
12.Javorský Zdeněk CZE052341DŠmoulové z PBL1455110
12.Kozlová Kateřina CZE033162DŠilingrák Team Brno1566110
14.Cvrček Tomáš CZE062413CBrno222100
14.Havlát David CZE001200CDC Bejvávalo U Kolečka444100
16.Šeregely Roman CZE001239Brno145595
16.Kostelka Martin CZE019339ADevastators Brno33395
16.Bradáč Marek CZE056314AŠilingrák Team Brno112295
19.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar11190
20.Voborný Jiří CZE036875CDC Bejvávalo U Kolečka44480
20.Matuška Osvald CZE004192ADarts@Pipes Club112280
20.Kaláb Libor CZE055662DTa tam byla Brno123380
23.Kratochvíl Radek CZE006549BŠK Modřice33375
23.Kalivoda Zdeněk CZE056887CPhoenix Darts55575
25.Skalník Jakub CZE054138DBrno44470
25.Prokop Vítězslav CZE007413CViva Brothers Brno112270
27.Kopřiva Radek CZE000434BŠK Modřice22265
27.Přibyl Pavel 1993CZE045427ADC Double Tops Omega33365
27.Sedláček Jiří CZE052591CDC Bejvávalo U Kolečka44465
27.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club22265
27.Rus Jan CZE061077BŠK Modřice22265
32.Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar11160
33.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno22250
33.Pixa Patrik CZE056658ADarts@Pipes Club22250
33.Sixta Stanislav CZE061166DPohodáři - šipky nás baví Brno33350
33.Pokorný Filip CZE000116AŠenkýři11150
37.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL33345
37.Abrahámek Dušan CZE002458AStavba Brno22245
37.Vávrů Lukáš CZE046672DDC Šumáci Kolečko112245
40.Vít Petr CZE055773CPhoenix Darts22240
40.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko22240
40.Štylárek Petr CZE023084APohodáři - šipky nás baví Brno22240
43.Jiroušek Zdeněk CZE006202BDC Bejvávalo U Kolečka22235
43.Pátek Jaroslav CZE000158BBraStr Kohoutovice11135
45.Sedlmajerová Alena CZE041209DPohodáři - šipky nás baví Brno22230
45.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno11130
45.Novotná Kateřina CZE060496CDC Rychlé šipky Bosonohy22230
45.Zástřešková Libuše CZE001572CDC Cobra Brno22230
45.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno11130
45.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno11130
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 24.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.10.2020 00:42:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement