Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/88)
  Náhled Tisk Nahoru
U Kolečka II

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 88 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Drahuta Štefan CZE007656 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 7 8 8 305
2. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 8 9 9 270
3. Bednář Jan CZE053541 C DC Bejvávalo U Kolečka 1 8 9 9 230
4. Neubauer Ivo CZE049000 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 8 9 9 220
5. Kořínek Stanislav CZE024440 A DC HORNETS Adamov 1 5 6 6 210
6. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Šumáci Kolečko 1 7 8 8 185
7. Ruiner Martin CZE049937 D DC Šumáci Kolečko 1 7 8 8 180
8. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 B ŠK Modřice 4 4 4 175
8. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game 6 6 6 175
10. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 1 2 2 150
11. Funk Michal CZE055518 A Phoenix Darts 1 6 7 7 130
12. Javorský Zdeněk CZE052341 D Šmoulové z PBL 1 4 5 5 110
12. Kozlová Kateřina CZE033162 D Šilingrák Team Brno 1 5 6 6 110
14. Cvrček Tomáš CZE062413 C Brno 2 2 2 100
14. Havlát David CZE001200 C DC Bejvávalo U Kolečka 4 4 4 100
16. Šeregely Roman CZE001239 Brno 1 4 5 5 95
16. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno 3 3 3 95
16. Bradáč Marek CZE056314 A Šilingrák Team Brno 1 1 2 2 95
19. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar 1 1 1 90
20. Voborný Jiří CZE036875 C DC Bejvávalo U Kolečka 4 4 4 80
20. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 1 1 2 2 80
20. Kaláb Libor CZE055662 D Ta tam byla Brno 1 2 3 3 80
23. Kratochvíl Radek CZE006549 B ŠK Modřice 3 3 3 75
23. Kalivoda Zdeněk CZE056887 C Phoenix Darts 5 5 5 75
25. Skalník Jakub CZE054138 D Šmoulové z PBL 4 4 4 70
25. Prokop Vítězslav CZE007413 C Viva Brothers Brno 1 1 2 2 70
27. Kopřiva Radek CZE000434 B ŠK Modřice 2 2 2 65
27. Přibyl Pavel 1993 CZE045427 A DC Easy Game 3 3 3 65
27. Sedláček Jiří CZE052591 C DC Bejvávalo U Kolečka 4 4 4 65
27. Ondrůj David CZE043010 A Darts@Pipes Club 2 2 2 65
27. Rus Jan CZE061077 B ŠK Modřice 2 2 2 65
32. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar 1 1 1 60
33. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno 2 2 2 50
33. Pixa Patrik CZE056658 A Darts@Pipes Club 2 2 2 50
33. Sixta Stanislav CZE061166 D Pohodáři - šipky nás baví Brno 3 3 3 50
33. Pokorný Filip CZE000116 A Šenkýři 1 1 1 50
37. Klemensevičová Adéla CZE057979 D Šmoulové z PBL 3 3 3 45
37. Abrahámek Dušan CZE002458 A Stavba Brno 2 2 2 45
37. Vávrů Lukáš CZE046672 D DC Šumáci Kolečko 1 1 2 2 45
40. Vít Petr CZE055773 C Phoenix Darts 2 2 2 40
40. Baláž Milan CZE046518 D DC Šumáci Kolečko 2 2 2 40
40. Štylárek Petr CZE023084 A Pohodáři - šipky nás baví Brno 2 2 2 40
43. Jiroušek Zdeněk CZE006202 B DC Bejvávalo U Kolečka 2 2 2 35
43. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice 1 1 1 35
45. Sedlmajerová Alena CZE041209 D Pohodáři - šipky nás baví Brno 2 2 2 30
45. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 30
45. Novotná Kateřina CZE060496 C DC Rychlé šipky Bosonohy 2 2 2 30
45. Zástřešková Libuše CZE001572 C ŽL Knedla Team Brno 2 2 2 30
45. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 1 1 1 30
45. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.8.2020 23:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.8.2020 23:34:41