Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-38/38)
  Náhled Tisk Nahoru
Pivní bar Lidická VI

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 38 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Nimmrichter Jan CZE005000 B ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 1 7 8 8 410
2. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL 1 7 8 8 315
3. Rajdl David CZE041891 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 8 9 9 280
4. Sedláček Michal CZE050944 B Šmoulové z PBL 1 8 9 9 245
5. Funk Michal CZE055518 A Phoenix Darts 6 6 6 170
5. Polák Vojtěch CZE048746 B Darts@Pipes Club 7 7 7 170
7. Kyzlink David CZE040369 A Darts@Pipes Club 8 8 8 160
8. Stjepan Miroslav CZE046561 B Pohodáři - šipky nás baví Brno 6 6 6 155
9. Dočekal Jaromír CZE001401 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 3 4 4 135
9. Ondrůj David CZE043010 A Darts@Pipes Club 3 3 3 135
11. Zelina Martin CZE000159 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 3 4 4 130
12. Kalivoda Jiří CZE017127 B Darts@Pipes Club 1 2 3 3 125
13. Marečková Tereza CZE056657 D Darts of the Dark Side 5 5 5 115
14. Javorský Zdeněk CZE052341 D Šmoulové z PBL 1 1 2 2 110
15. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar 2 2 2 100
15. Dočekalová Martina CZE000034 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 1 2 2 100
17. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL 4 4 4 80
18. Hyhlík Jan CZE056978 B Prckové z Pivního baru 1 1 2 2 75
19. Poráň David CZE051226 A ŠK Modřice 2 2 2 60
20. Pixa Patrik CZE056658 A Darts@Pipes Club 2 2 2 55
20. Janků Michal CZE059462 D Podchod Klub Brno 3 3 3 55
22. Kubík Petr CZE019879 A Darts@Pipes Club 1 1 1 50
23. Sedlák Ladislav CZE006859 A Darts@Pipes Club 1 1 1 45
23. Picmaus Petr CZE039836 A Darts@Pipes Club 1 1 1 45
25. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 1 1 1 40
25. Novotná Kateřina CZE060496 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 1 1 40
25. Veselá Veronika CZE024672 A Darts@Pipes Club 1 1 1 40
28. Mazur David CZE058846 D Chicago 30 1 1 1 35
28. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 1 1 35
30. Klemensevičová Adéla CZE057979 D Šmoulové z PBL 2 2 2 30
30. Kříž Jan CZE052737 Brno 1 1 1 30
30. Franková Eliška CZE063794 ŽL Divoké kočky z PBL Brno 1 1 1 30
33. Schwarzer Karel CZE050621 A Darts@Pipes Club 1 1 1 25
33. Sixta Stanislav CZE061166 D Pohodáři - šipky nás baví Brno 1 1 1 25
33. Haladová Tatiana CZE040448 ŽL Divoké kočky z PBL Brno 1 1 1 25
36. Kotlárová Markéta CZE064389 Brno 1 1 1 20
36. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B 1 1 1 20
36. Motka Robert CZE056105 B Darts@Pipes Club 1 1 1 20
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.8.2020 19:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 7.8.2020 19:45:45