Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/56)
 NáhledTiskNahoru
Bejvávalo U Kolečka I

Mistrovství Jižní Moravy - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 56 | Turnajů: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno1677590
2.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice1788500
2.Přibyl Pavel CZE000066AŠK Modřice1566500
4.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka1677460
5.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Bejvávalo U Kolečka1788420
6.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno1566410
7.Poráň David CZE051226AŠK Modřice1233380
8.Vyskočil Zdeněk CZE065032CTornádo Destroyers Brno1788370
9.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno444320
9.Stepniewská Eva CZE064109CDC Štiky Rosice1788320
11.Miklovič Martin CZE068840BRumoví pralinky666260
11.Javorský Zdeněk CZE052341DDarts@Pipes Club666260
13.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov333220
13.Hladík Radim CZE069527m13 darts club Brno555220
15.Prokop Vítězslav CZE007413CViva Brothers Brno333210
15.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka1344210
17.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov222200
18.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka333180
18.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno111180
20.Leret Andrij CZE064033CTornádo Destroyers Brno333170
20.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko444170
20.Kalivoda Zdeněk CZE056887CDC Šumáci Kolečko444170
23.Cvrček Tomáš CZE062413ABrno222160
23.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno111160
23.Havlát David CZE001200BDC Bejvávalo U Kolečka444160
26.Lasovský Dušan CZE033525DDarts@Pipes Club333150
26.Ludes Rostislav CZE051423CTa tam byla Brno1122150
26.Kratochvíl Radek CZE006549AŠK Modřice1122150
26.Kozlová Kateřina CZE033162CDC Bejvávalo U Kolečka1233150
30.Filoušová Petra CZE039523BGrácie Brno444130
31.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno222120
31.Getting Lukáš CZE053284DEx na Ex222120
33.Funk Michal CZE055518CTornádo Destroyers Brno333110
33.Lazištán Ladislav CZE054806CTa tam byla Brno1122110
35.Dočkal Jakub CZE035906CDC Angry Birds Osmička Brno111100
36.Sklenář Pavel CZE055681Rosice33390
37.Šeregely Roman CZE001239Brno22270
38.Chlebek Dušan CZE009346CMinibaroni na Kuželně Brno22260
38.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno11160
38.Tichá Martina CZE054116CŠilingrák Team Brno11160
38.Petrů Lukáš CZE056629CTa tam byla Brno11160
42.Miština Martin CZE061326Bílovice11140
42.Chválek Ladislav 2003CZE069022BRozruch Beerhouse Brno11140
42.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL11140
42.Ferenc Lukáš CZE070199CDC Minibaroni11140
42.Kummer David CZE054814BDC Šumáci Kolečko11140
42.Krčál Aleš CZE039338BRumoví pralinky11140
42.Mračna Michal CZE070590Těsně vedle Brno11140
42.Sobotka Roman CZE064365CDarts@Pipes Club11140
50.Luklová Petra CZE064258BGrácie Brno11130
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 16:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 16:54:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement