Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/201)
 NáhledTiskNahoru
2019 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 201 | Turnajů: 984

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka6303611536 600
2.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno630365734 500
3.Tichá Martina CZE054116AŠilingrák Team Brno6303611723 100
4.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno330336322 500
5.Veselá Veronika CZE024672ADarts@Pipes Club4303410122 200
5.Kothánková Simona CZE024680AŽL CATS Brno630365522 200
7.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B530357021 700
8.Novotná Kateřina CZE060496CDC Rychlé šipky Bosonohy6303616920 900
9.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy330335120 200
10.Danišová Leona CZE059049CStar team by Laso630364519 800
11.Blažková Jarmila CZE047935CDC Vandals Blansko B130315019 200
11.Krejčí Markéta CZE049938DDC Šumáci Kolečko530358419 200
13.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Šumáci Kolečko530358018 200
14.Kozlová Kateřina CZE033162DŠilingrák Team Brno630369117 600
15.Jochová Ingrid CZE049516AStefanplus Brno430345317 300
16.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov322252517 200
17.Svánovská Jitka CZE052015CDC Pivárna Sloup A230326516 200
18.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo410141415 200
19.Dörrerová Markéta CZE059323BEx na Ex226282815 100
20.Lusková Kateřina CZE061078AZběsile a rychle Vyškov230324014 500
21.Suchá Michaela CZE031968DBrno30304214 200
22.Pekařová Alice CZE050148DDC Easy Game B229313113 350
23.Boudová Marie CZE055159DDC Pivárna Sloup A30303113 100
24.Matzauerová Renáta CZE058140Třebíč130314813 000
24.Haladová Tatiana CZE040448ŽL Divoké kočky z PBL Brno130316913 000
26.Cuřínová Kristýna CZE060291BRudyho Sportbar Mikulovice230324912 900
26.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná B26262612 900
28.Marečková Tereza CZE056657DDarts of the Dark Side30308312 100
29.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL30304212 000
30.Beranová Květoslava CZE058429BDC Orli Ráječko B30303411 700
30.Franková Eliška CZE063794ŽL Divoké kočky z PBL Brno30304011 700
32.Štefeneková Jana CZE059941Brno230323411 000
33.Bukáčková Božena CZE060544Blansko130314010 700
33.Gerbocová Kateřina CZE062020ŠK Jedničky Boskovice30303210 700
35.Skoupá Dominika CZE063449CDC Pivárna Sloup A130313310 500
36.Neubauerová Kateřina CZE049013CMolly Darts Club12728289 950
37.Zástřešková Libuše CZE001572CDC Cobra Brno12122229 850
38.Vinická Veronika CZE056814BClub 2V Vyškov3030389 600
39.Pokorná Tereza CZE042274CMolly Darts Club2020209 300
40.Dohnalová Denisa CZE055755DŠmoulové z PBL12627279 200
40.Vojtěchová Michaela CZE049598BraStr Kohoutovice3030329 200
42.Havelková Romana CZE061347CLama Darts Ivančice12324249 150
43.Zahradníková Jana CZE036379Brno3030459 100
44.Pešková Hana CZE035244DBrno3030378 900
45.Šustáčková Veronika CZE054254DDC Štěstí Brno41620208 600
46.Kocurová Kateřina CZE062865Třebíč2525258 350
47.Hádlerová Eliška CZE052234DŠK Jedničky Boskovice2626268 200
48.Luklová Petra CZE064258Grácie Brno12021218 100
49.Svobodová Ilona CZE064260Bílovice nad Svitavou11819197 800
50.Gottwaldová Jana CZE029031CGrácie Brno1515157 250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 24.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.10.2020 01:06:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement