Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/201)
 NáhledTiskNahoru
2019 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 201 | Turnajů: 984

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Sedláčková Jana CZE047936Brno6303611536 600
2.Vojtková Blanka CZE000027Želešice630365734 500
3.Tichá Martina CZE054116BŠilingrák Team Brno6303611723 100
4.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno330336322 500
5.Kothánková Simona CZE024680BŽelešice630365522 200
5.Veselá Veronika CZE024672Brno4303410122 200
7.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko530357021 700
8.Novotná Kateřina CZE060496Brno6303616920 900
9.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy330335120 200
10.Danišová Leona CZE059049CDC Victoria(e) Brno630364519 800
11.Blažková Jarmila CZE047935BDC Vandals Blansko130315019 200
11.Krejčí Markéta CZE049938Brno530358419 200
13.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko530358018 200
14.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno630369117 600
15.Jochová Ingrid CZE049516BStefanplus Brno430345317 300
16.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice322252517 200
17.Strachoňová Jitka CZE052015DDC Šipky Sloup230326516 200
18.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná410141415 200
19.Dočkalová Dörrerová Markéta CZE059323Brno226282815 100
20.Lusková Kateřina CZE061078Vyškov230324014 500
21.Suchá Michaela CZE031968CDC Angry Birds Osmička Brno30304214 200
22.Pekařová Alice CZE050148Brno229313113 350
23.Boudová Marie CZE055159DDC Pivárna Sloup30303113 100
24.Matzauerová Renáta CZE058140Třebíč130314813 000
24.Haladová Tatiana CZE040448Brno130316913 000
26.Cuřínová Kristýna CZE060291CMolly Darts Club230324912 900
26.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná26262612 900
28.Marečková Tereza CZE056657Brno30308312 100
29.Klemensevičová Adéla CZE057979Brno30304212 000
30.Beranová Květoslava CZE058429DDC Orli Ráječko30303411 700
30.Franková Eliška CZE063794Brno30304011 700
32.Štefaneková Jana CZE059941Brno230323411 000
33.Bukáčková Božena CZE060544Blansko130314010 700
33.Gerbocová Kateřina CZE062020Boskovice30303210 700
35.Skoupá Dominika CZE063449DDC Šipky Sloup130313310 500
36.Neubauerová Kateřina CZE049013CMolly Darts Club12728289 950
37.Zástřešková Libuše CZE001572BDC Cobra Brno12122229 850
38.Vinická Veronika CZE056814CClub 2V Vyškov3030389 600
39.Pokorná Tereza CZE042274BGrácie Brno2020209 300
40.Dohnalová Denisa CZE055755CPBL 45 Brno12627279 200
40.Vojtěchová Michaela CZE049598DStrmeň Kohoutovice3030329 200
42.Havelková Romana CZE061347Dukovany12324249 150
43.Zahradníková Jana CZE036379Brno3030459 100
44.Pešková Hana CZE035244Brno3030378 900
45.Vrbková Veronika CZE054254CDC Štěstí Brno41620208 600
46.Kocurová Kateřina CZE062865CTřebíč2525258 350
47.Hádlerová Eliška CZE052234DŠK Jedničky Boskovice2626268 200
48.Luklová Petra CZE064258Bílovice nad Svitavou12021218 100
49.Svobodová Ilona CZE064260Bílovice nad Svitavou11819197 800
50.Gottwaldová Jana CZE029031BGrácie Brno1515157 250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 4.3.2024 15:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 4.3.2024 15:41:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement