Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/908)
 NáhledTiskNahoru
2019 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - MUŽI abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 908 | Turnajů: 1246

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno6303610740 100
2.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov6303615139 800
3.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno630364438 600
4.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno5303510938 100
4.Cvrček Tomáš CZE062413ABrno530358438 100
6.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov630368437 900
7.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice630366037 500
8.Picmaus Petr CZE039836AŠK Modřice5303510137 200
9.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov630368235 900
10.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka530358535 800
11.Poráň David CZE051226AŠK Modřice430345035 500
12.Matuška Osvald CZE004192ADC Bejvávalo U Kolečka630365834 400
13.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno6303610934 200
14.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno4303416033 800
15.Pátek Jaroslav CZE000158AStrmeň Kohoutovice630364233 000
15.Caha Miroslav CZE055827CZálesáci630365933 000
17.Klein Tomáš CZE049016ASnipers Brno630365332 700
18.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno630364832 300
19.Kučera Jiří 1987CZE047020ADC Vandals Blansko3303310032 200
20.Bradáč Marek CZE056314AŠilingrák Team Brno530354131 900
21.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov430343631 500
22.Pixa Patrik CZE056658ADarts@Pipes Club6303614331 300
23.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno330334731 100
24.Pokorný Filip 1993CZE050230AMolly Darts Club330334030 700
25.Vykouřil Pavel CZE018232BEx na Ex630365830 500
26.Kostelka Martin CZE019339BStefanplus Brno230328130 300
27.Daška Pavel CZE001049BSiga330338030 100
28.Slezáček Pavel CZE053185ADC Orli Ráječko B3303310229 100
29.Skoupý Leopold CZE059712C1. Šipkařská kapela Šošůvka5303510928 800
30.Suchý Roman CZE032109BSiga330339528 700
30.Augusta David CZE001578ARakol Brno130316928 700
32.Tlamka Martin CZE035247CO tečku630364728 500
33.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany330335628 300
33.Vozka Tomáš CZE063155BTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou430347728 300
35.Vaculovič Martin CZE009642ADC Vandals Blansko230324328 000
35.Balej Josef CZE038406BStefanplus Brno630366528 000
37.Staňek Rudolf CZE002630ARakol Brno30306527 900
38.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno321242427 750
39.Toman Filip CZE059491ADC Vandals Blansko230324327 500
40.Lasovský Dušan CZE033525DDarts@Pipes Club3303316426 900
41.Dvořák Jaroslav CZE047093CO tečku630365526 700
42.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka6303612326 600
43.Funk Michal CZE055518CTornádo Destroyers Brno6303614926 400
43.Vymazal Lukáš CZE058327CDC Šipky Sloup230327326 400
45.Hrala Tomáš CZE002314ARakol Brno30303026 200
46.Poláček Petr 1984CZE064035CBullíci Česká Lípa130313826 100
47.Dočkal Jakub CZE035906CDC Angry Birds Osmička Brno630367625 800
48.Přibyl Pavel 1993CZE045427ADC Double Tops Omega630366325 600
49.Minařík Tomáš CZE002811AZámečtí páni z Rebešovic330334025 400
50.Dočkal Jan CZE029807BEx na Ex230323425 100
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 4.12.2022 06:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 4.12.2022 07:36:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement