Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/157)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup ženy 2014/2015

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 157 | Turnajů: 906

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Ščudlová Šárka CZE040891 C Mistři netrénujou Šlapanice 2 126 128 128 4 390
2. Kopčániová Dária CZE046396 Brno 2 107 109 109 2 750
3. Hořínková Petra CZE033745 ŽL Knedla Team Brno 2 99 101 101 2 650
4. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 2 51 53 53 2 320
5. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 2 38 40 40 2 200
6. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B 2 57 59 59 1 890
7. Pulcová Andrea CZE044405 D Brno 2 59 61 61 1 840
8. Roik Natalia CZE050972 C Grácie Brno 2 53 55 55 1 590
9. Benešová Andrea CZE043075 Brno 2 42 44 44 1 455
10. Hanáková Lucie CZE009683 D Blansko 2 45 47 47 1 365
11. Časnochová Vlasta CZE010503 A Darts@Pipes Club 2 36 38 38 1 335
12. Dudíková Zdeňka CZE006267 A DC HORNETS Adamov 1 45 46 46 1 265
13. Stöhrová Ivana CZE000628 C DC Zenit Deštná B 2 30 32 32 1 225
14. Kothánková Simona CZE024680 A ŽL CATS Brno 2 33 35 35 1 210
15. Roháčková Markéta CZE000088 B BraStr Kohoutovice 2 12 14 14 1 195
16. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Easy Game B 1 40 41 41 1 175
17. Klašková Lenka CZE009962 D Čajda Kuřim 1 33 34 34 1 090
18. Malenová Hana CZE037286 Třebíč 1 37 38 38 1 035
19. Lukešová Alexandra CZE020610 ŽL DC Rosničky Rosice 2 23 25 25 995
20. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem 2 12 14 14 950
21. Blažková Jarmila CZE047935 C DC Vandals Blansko B 1 25 26 26 900
22. Küblová Martina CZE043958 A Bullovci Křenovice A 1 28 29 29 895
23. Chudá Martina CZE000056 B Grácie Brno 2 23 25 25 865
24. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo 1 18 19 19 860
25. Jochová Ingrid CZE049516 A Stefanplus Brno 1 38 39 39 775
26. Kovářová Lenka CZE047806 A Za Vodou Litomyšl 1 27 28 28 770
27. Haluzová Monika CZE042937 Adamov 1 23 24 24 740
28. Zahradníková Jana CZE036379 Brno 37 37 37 725
29. Pešková Hana CZE035244 D Brno 1 28 29 29 715
29. Ladýřová Iveta CZE009711 D Čajda Kuřim 1 22 23 23 715
31. Floriánová Nicole CZE050382 D Křenovice 1 23 24 24 705
32. Hrachovinová Jana CZE047854 Třebíč 1 23 24 24 695
33. Fasorová Michaela CZE047538 C O tečku 1 19 20 20 665
34. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B 1 20 21 21 585
35. Sušilová Sabina CZE050369 C DC FoFo Otnice 1 22 23 23 580
36. Zemanová Ingrid CZE038789 C Boskovice 1 13 14 14 535
37. Petříková Lucie CZE041210 B Havrani 21 21 21 520
37. Němcová Kateřina CZE008674 C Vysoká u Jevíčka 1 16 17 17 520
37. Tlamková Lenka CZE044653 C O tečku 1 12 13 13 520
40. Bulová Veronika CZE049102 Budišov 25 25 25 505
41. Veselá Veronika CZE024672 A Darts@Pipes Club 34 34 34 500
41. Makarová Lucie CZE031664 A Liga Vyjímečných Svitavy 26 26 26 500
43. Kokešová Nella CZE050503 Křenovice 1 19 20 20 495
44. Pešková Markéta CZE042867 Brno 19 19 19 430
45. Staňková Vendula CZE047051 ŽL DC Rosničky Rosice 16 16 16 400
46. Sedlmajerová Alena CZE041209 D Pohodáři - šipky nás baví Brno 17 17 17 360
47. Soukalová Dagmar CZE032837 Troubsko 14 14 14 355
48. Smolková Monika CZE045346 Otnice 13 13 13 315
48. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka 9 9 9 315
50. Kubínková Hana CZE039678 Brno 18 18 18 305
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 3.7.2020 18:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.7.2020 18:44:06