Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/737)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup muži 2014/2015

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 737 | Turnajů: 989

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov 2 124 126 126 5 690
2. Schmidt Peter CZE039470 Brno 2 134 136 136 4 875
3. Večeřa Radek CZE045873 B Zálesáci 2 104 106 106 4 750
4. Kyzlink David 1958 CZE040369 A Darts@Pipes Club 2 164 166 166 4 350
5. Vilímek Dušan CZE000636 A Darts@Pipes Club 2 172 174 174 4 300
6. Pouchlý Miroslav CZE000071 A Pivní Komando M 13 2 97 99 99 3 605
7. Ondráček Jiří CZE042593 Budišov 2 64 66 66 3 405
8. Daňa Jaromír CZE040370 Brno 2 120 122 122 3 335
9. Pavličko Anton CZE028613 A DC Easy Game 2 79 81 81 3 165
10. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 2 62 64 64 3 065
11. Kolínek Tomáš CZE041488 A Hospůdka Lazinov 2 69 71 71 3 035
12. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov 2 56 58 58 2 935
13. Jaroš Marek CZE012548 C DC Sport Barbarians Třebíč 2 79 81 81 2 910
14. Wisman Ondřej CZE045227 A Brno 2 87 89 89 2 825
15. Ščudla Pavel CZE044609 A Usobrno 2 59 61 61 2 815
16. Zahradník Jan CZE005636 A Siga 2 54 56 56 2 650
17. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 2 45 47 47 2 580
18. Vymazal Stanislav CZE006276 B PPaO - Tuřany 2 59 61 61 2 525
19. Buchlovský Marcel CZE016480 A DC Easy Game 2 38 40 40 2 215
20. Štylárek Petr CZE023084 A Pohodáři - šipky nás baví Brno 2 54 56 56 2 210
21. Bařina Milan CZE036795 D WC Šipkouni 2 75 77 77 2 135
22. Pelánek Josef CZE032954 B PPaO - Tuřany 2 59 61 61 2 120
23. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 2 35 37 37 2 080
24. Daněk Lukáš CZE000160 A DC HORNETS Adamov 2 56 58 58 2 055
25. Palinek Michal CZE043200 B ALK Brumov 1 76 77 77 2 045
26. Navrátil Vladimír CZE018611 B BraStr Kohoutovice 48 48 48 1 990
27. Korčák Lukáš CZE007588 B Havrani 2 36 38 38 1 985
28. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno 1 42 43 43 1 965
29. Suchý Roman CZE032109 B Siga 2 52 54 54 1 935
30. Kočí Milan CZE041470 C Mistři netrénujou B 2 52 54 54 1 820
31. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov 2 35 37 37 1 795
31. Jochman Pavel CZE041825 Otnice 2 44 46 46 1 795
33. Kovač Antonín CZE049474 A Mistři netrénujou Šlapanice 1 51 52 52 1 780
34. Slezák Lukáš CZE042672 Brno 2 46 48 48 1 770
35. Létal Jiří CZE048068 C Mistři netrénujou B 1 60 61 61 1 755
36. Balej Josef 1967 CZE038406 A Stefanplus Brno 2 44 46 46 1 730
37. Hvězda Jiří CZE036335 C Budišov 2 43 45 45 1 720
38. Papoušek Jan CZE042247 C DC Sport Barbarians Třebíč 2 47 49 49 1 665
39. Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov 2 30 32 32 1 660
40. Petro Juraj CZE006742 B DC Vandals Blansko B 2 31 33 33 1 610
41. Polívka Leoš CZE039261 C Surikaty 2 39 41 41 1 600
42. Kořínek Stanislav CZE024440 A DC HORNETS Adamov 2 33 35 35 1 575
43. Hanák Michal CZE007570 D Olomučany 2 44 46 46 1 555
44. Malena Dušan CZE006399 Budišov 1 42 43 43 1 535
45. Kačala Marek CZE047584 A Kaspec Libina 1 41 42 42 1 530
46. Reml Petr CZE046736 C Rumoví pralinky 2 30 32 32 1 505
46. Jochman Jiří CZE037543 C DC FoFo Otnice 1 51 52 52 1 505
48. Skopal Roman CZE009105 A DC Easy Game 2 28 30 30 1 430
49. Vodička Roman CZE041913 C DC Fako Tuřany 2 50 52 52 1 425
49. Dudík Milan 1984 CZE034520 A DC Hurricane Adamov 1 43 44 44 1 425
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 29.2.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.2.2020 09:52:45