Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/98)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup muži 2019/2020 - kat. A

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 98 | Turnajů: 178

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 1 3 21 25 25 1 320
2. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL 2 28 30 30 1 105
3. Poráň David CZE051226 A Darts@Pipes Club 2 2 16 20 20 1 090
4. Pixa Patrik CZE056658 A Darts@Pipes Club 2 24 26 26 1 000
5. Drahuta Štefan CZE007656 A DC Bejvávalo U Kolečka 3 16 19 19 775
6. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno 2 19 21 21 760
7. Picmaus Petr CZE039836 A Darts@Pipes Club 3 11 14 14 740
8. Neubauer Ivo CZE049000 A DC Bejvávalo U Kolečka 2 3 23 28 28 735
9. Funk Michal CZE055518 A Phoenix Darts 3 30 33 33 730
10. Kořínek Stanislav CZE024440 A DC HORNETS Adamov 2 3 10 15 15 725
11. Vojta Radim CZE037412 A Yellov fish 1 1 13 15 15 665
11. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 1 1 13 15 15 665
13. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 2 1 5 8 8 610
14. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game 1 1 16 18 18 600
15. Ondrůj David CZE043010 A Darts@Pipes Club 2 13 15 15 555
16. Effenberger Pavel CZE028207 A DC frogs Žabčice 2 1 3 6 6 535
17. Hron Ondřej CZE016992 A Snipers Brno 1 1 9 11 11 525
18. Pelech David CZE058116 A Šilingrák Team Brno 2 10 12 12 520
19. Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov 2 5 7 7 515
20. Dozbaba Martin CZE019805 A Yellov fish 1 9 10 10 490
20. Kyzlink David CZE040369 A Darts@Pipes Club 2 24 26 26 490
22. Cenek Libor CZE007652 A Šenkýři 2 1 9 12 12 470
23. Veselý Michal CZE045757 A Darts@Pipes Club 1 12 13 13 455
24. Zahradník Jan CZE005636 A Siga 1 13 14 14 450
25. Šarközi Jakub CZE060355 A Zběsile a rychle Vyškov 2 4 6 6 445
26. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar 2 2 1 5 5 420
27. Fridrich David CZE041320 A Šilingrák Team Brno 1 11 12 12 385
28. Kotas Tomáš CZE017802 A Šilingrák Team Brno 1 8 9 9 340
29. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 2 2 2 320
30. Přibyl Pavel CZE045427 A DC Easy Game 1 8 9 9 305
31. Oláh Roman CZE006486 A DC Vandals Blansko B 7 7 7 280
32. Klein Tomáš CZE049016 A Snipers Brno 1 6 7 7 275
33. Abrahámek Dušan CZE002458 A Stavba Brno 2 1 3 6 6 270
34. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar 2 1 1 4 4 255
35. Villa Sanchez CZE038390 A Yellov fish 6 6 6 245
35. Staňek Rudolf CZE002630 A Rakol Brno 1 5 6 6 245
37. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 1 6 7 7 240
38. Richter Pavel CZE048987 A Šilingrák Team Brno 1 5 6 6 235
39. Augusta David CZE001578 A Rakol Brno 2 2 4 4 225
40. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game 7 7 7 210
41. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno 1 3 4 4 200
42. Vlach Patrik CZE037496 A Ex na Ex 1 5 6 6 190
43. Bradáč Marek CZE056314 A Šilingrák Team Brno 1 4 5 5 185
43. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar 2 1 3 3 185
45. Sedlák Ladislav CZE006859 A Darts@Pipes Club 4 4 4 180
46. Králík Jaroslav CZE050967 A Zběsile a rychle Vyškov 6 6 6 175
47. Suchý Patrik CZE033778 A Devastators Brno 1 1 2 2 150
47. Hynšt Petr CZE008359 A Zběsile a rychle Vyškov 5 5 5 150
49. Schwarzer Karel CZE050621 A Darts@Pipes Club 5 5 5 140
49. Morávek Martin CZE054320 A Darts@Pipes Club 5 5 5 140
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 29.2.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.2.2020 10:37:06