Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/142)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup ženy 2019/2020

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 142 | Turnajů: 636

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tichá Martina CZE054116AŠilingrák Team Brno1386072722 545
2.Kozlová Kateřina CZE033162CŠilingrák Team Brno1385668682 210
3.Novotná Kateřina CZE060496CDC Rychlé šipky Bosonohy167380802 015
4.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka333844441 930
5.Krejčí Markéta CZE049938DDC Šumáci Kolečko285363631 550
6.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo132814141 480
7.Dočekalová Martina CZE000034CDC Rychlé šipky Bosonohy1153138381 475
8.Danišová Leona CZE059049CStar team by Laso1232935351 295
9.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko1112326261 185
10.Marečková Tereza CZE056657DDarts of the Dark Side35659591 165
11.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice22628281 055
12.Veselá Veronika CZE024672BDarts@Pipes Club1383939945
13.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno22131717940
14.Machková Michaela CZE058823CStar team by Laso121232727855
15.Vojtěchová Michaela CZE049598BraStr Kohoutovice12252828750
16.Franková Eliška CZE063794ŽL Divoké kočky z PBL Brno3313434745
17.Kothánková Simona CZE024680BŽL CATS Brno22141818740
18.Luklová Petra CZE064258BGrácie Brno32202525730
19.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno2271111660
20.Matzauerová Renáta CZE058140Třebíč22242828650
21.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL343434620
22.Zitterbart Lucie CZE047748Brno6232929605
23.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Šumáci Kolečko3222525595
23.Kocurová Kateřina CZE062865Třebíč3262929595
25.Haladová Tatiana CZE040448ŽL Divoké kočky z PBL Brno12182121585
26.Cuřínová Kristýna CZE060291BMolly Darts Club21151818530
27.Bukáčková Božena CZE060544Blansko2192121520
28.Jochová Ingrid CZE049516BStefanplus Brno11171919500
29.Zahradníková Jana CZE036379Brno1252626495
30.Kotlárová Markéta CZE064389Brno242424490
31.Štefeneková Jana CZE059941Brno2222424470
32.Šiková Jarmila CZE063529Brno11151717465
33.Stepniewská Eva CZE064109CDC Štiky Rosice2212323435
34.Marcišínová Věra CZE067102CPhoenix Darts2141616415
35.Dlabková Kamila CZE066163Brno3192222395
36.Bečková Pavla CZE029391DDC Šumáci Kolečko2131515390
37.Kučerová Alena CZE046997CMinibaroni na Kuželně Brno21131616375
38.Vinická Veronika CZE056814BClub 2V Vyškov1181919365
39.Nováčková Leona CZE065818Rosice3161919355
40.Suchá Michaela CZE031968Brno2131515350
41.Skoupá Dominika CZE063449CDC Pivárna Sloup1151616345
42.Blažková Jarmila CZE047935CDC Vandals Blansko121212335
42.Šustáčková Veronika CZE054254CDC Štěstí Brno11111313335
44.Svánovská Jitka CZE052015CDC Pivárna Sloup131313310
45.Havlenová Kateřina CZE056022CDC Sport Barbarians Třebíč3111414300
46.Boudová Marie CZE055159DDC Pivárna Sloup1899290
47.Takáčová Kateřina CZE058671CLama Darts Ivančice11121414285
48.Dörrerová Markéta CZE059323BEx na Ex1101111270
48.Zástřešková Libuše CZE001572BDC Cobra Brno121212270
48.Dohnalová Denisa CZE055755DŠmoulové z PBL151515270
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 16.6.2021 10:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 16.6.2021 11:45:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement