Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-48/48)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cricket Cup ženy - osobní jackpoty

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 48 | Turnajů: 44

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Šumáci Kolečko 6 6 6 130
2. Dočekalová Martina CZE000034 D DC Rychlé šipky Bosonohy 4 4 4 120
2. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo 2 2 2 120
4. Novotná Kateřina CZE060496 C DC Rychlé šipky Bosonohy 6 6 6 110
5. Tichá Martina CZE054116 A Šilingrák Team Brno 5 5 5 105
5. Kozlová Kateřina CZE033162 D Šilingrák Team Brno 5 5 5 105
7. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka 3 3 3 70
8. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 2 2 2 65
8. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Šumáci Kolečko 3 3 3 65
10. Franková Eliška CZE063794 ŽL Divoké kočky z PBL Brno 3 3 3 55
10. Kothánková Simona CZE024680 A ŽL CATS Brno 2 2 2 55
10. Košařová Markéta CZE023339 D DC Štiky Rosice 1 1 1 55
13. Zitterbart Lucie CZE047748 Brno 3 3 3 50
13. Haladová Tatiana CZE040448 ŽL Divoké kočky z PBL Brno 2 2 2 50
15. Danišová Leona CZE059049 C Star team by Laso 2 2 2 45
16. Marečková Tereza CZE056657 D Darts of the Dark Side 2 2 2 40
16. Vojtěchová Michaela CZE049598 BraStr Kohoutovice 2 2 2 40
16. Kocurová Kateřina CZE062865 Třebíč 2 2 2 40
19. Bukáčková Božena CZE060544 Blansko 2 2 2 35
19. Havlenová Kateřina CZE056022 C DC Sport Barbarians Třebíč 2 2 2 35
19. Štefeneková Jana CZE059941 Brno 2 2 2 35
19. Dlabková Kamila CZE066163 Brno 2 2 2 35
19. Bečková Pavla CZE029391 D DC Šumáci Kolečko 2 2 2 35
24. Nováčková Leona CZE065818 Rosice 2 2 2 30
25. Marcišínová Věra CZE067102 Phoenix Darts 1 1 1 25
26. Veselá Veronika CZE024672 A Darts@Pipes Club 1 1 1 20
26. Hanáková Marcela CZE067843 Vyškov 1 1 1 20
26. Bursáková Alena CZE054813 D Darts of the Dark Side 1 1 1 20
26. Skoupá Dominika CZE063449 C DC Pivárna Sloup A 1 1 1 20
26. Konečná Lucie CZE056714 B Ex na Ex 1 1 1 20
26. Machková Michaela CZE058823 D Star team by Laso 1 1 1 20
26. Kučerová Michaela CZE045746 Most 1 1 1 20
26. Roháčková Markéta CZE000088 B BraStr Kohoutovice 1 1 1 20
26. Vinická Veronika CZE056814 B Club 2V Vyškov 1 1 1 20
26. Vlachová Radka CZE030510 Blansko 1 1 1 20
26. Šlachtová Lucie CZE052329 Brno 1 1 1 20
26. Sigmundová Lucie CZE064219 Ex na Ex B 1 1 1 20
38. Šiková Jarmila CZE063529 Brno 1 1 1 15
38. Matzauerová Renáta CZE058140 Třebíč 1 1 1 15
38. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 1 1 15
38. Kleinerová Hana CZE047208 Brno 1 1 1 15
38. Boudová Marie CZE055159 D DC Bikers Sloup B 1 1 1 15
38. Stepniewská Eva CZE064109 D DC Štiky Rosice 1 1 1 15
38. Žouželková Klára CZE065763 Rosice 1 1 1 15
38. Zahradníková Jana CZE036379 Brno 1 1 1 15
38. Havelková Romana CZE061347 C Lama Darts Ivančice 1 1 1 15
38. Hádlerová Eliška CZE052234 D Jedničky Boskovice 1 1 1 15
38. Kučerová Alena CZE046997 D Minibaroni na Kuželně Brno 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 6.8.2020 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 6.8.2020 00:14:30