Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/70)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cricket Cup ženy - osobní jackpoty

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 70 | Turnajů: 102

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kozlová Kateřina CZE033162CDC Bejvávalo U Kolečka202020475
2.Tichá Martina CZE054116CŠilingrák Team Brno171717335
3.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice666175
4.Novotná Kateřina CZE060496BDC Rychlé šipky Bosonohy999170
4.Dočekalová Martina CZE000034CDC Rychlé šipky Bosonohy666170
6.Krejčí Markéta CZE049938DDC Šumáci Kolečko888165
7.Marcišínová Věra CZE067102CPrckové z Pivního baru666125
8.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo222120
8.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Vandals Blansko666120
10.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka555115
11.Zitterbart Lucie CZE047748Brno666105
12.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko333100
13.Vojtěchová Michaela CZE049598BraStr Kohoutovice55595
13.Stepniewská Eva CZE064109CDC Štiky Rosice55595
13.Suchá Michaela CZE031968Brno44495
16.Bukáčková Božena CZE060544Blansko55590
16.Havlenová Kateřina CZE056022CDC Sport Barbarians Třebíč55590
18.Kocurová Kateřina CZE062865Třebíč44485
18.Chudá Martina CZE000056AGrácie Brno33385
20.Vlachová Radka CZE030510Blansko44480
21.Kotlárová Markéta CZE064389CDarts@Pipes Club44470
21.Franková Eliška CZE063794ŽL Divoké kočky z PBL Brno44470
21.Štefaneková Jana CZE059941Brno44470
24.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno22265
24.Nesnídalová Michaela CZE042112CDC Štěstí Brno33365
26.Danišová Leona CZE059049CStar team by Laso33360
26.Marečková Tereza CZE056657DDarts of the Dark Side33360
26.Luklová Petra CZE064258BGrácie Brno33360
29.Kothánková Simona CZE024680BŽL CATS Brno22255
29.Šustáčková Veronika CZE054254CDC Štěstí Brno33355
31.Haladová Tatiana CZE040448ŽL Divoké kočky z PBL Brno22250
31.Filoušová Petra CZE039523BGrácie Brno22250
31.Nováčková Leona CZE065818Rosice33350
31.Dlabková Kamila CZE066163Hezky pěkně Čebín33350
35.Strachoňová jitka CZE052015CDC Pivárna Sloup22240
35.Cuřínová Kristýna CZE060291BMolly Darts Club22240
35.Machková Michaela CZE058823CStar team by Laso22240
38.Bursáková Alena CZE054813DDarts of the Dark Side22235
38.Šiková Jarmila CZE063529Brno22235
38.Matzauerová Renáta CZE058140Třebíč22235
38.Hermanová Kateřina CZE065746Těsně vedle Brno22235
38.Bečková Pavla CZE029391DDC Šumáci Kolečko22235
38.Kučerová Alena CZE046997CMinibaroni na Kuželně Brno22235
38.Jochová Ingrid CZE049516BStefanplus Brno22235
45.Tlamková Lenka CZE044653CO tečku11125
46.Kučerová Michaela CZE045746Most11120
46.Čejková Markéta CZE067516Třebíč11120
46.Skoupá Dominika CZE063449CDC Pivárna Sloup11120
46.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice11120
46.Hanáková Marcela CZE067843Vyškov11120
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 17.8.2022 21:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 17.8.2022 21:45:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement