Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/60)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cricket Cup ženy - osobní jackpoty

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 60 | Turnajů: 58

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Krejčí Markéta CZE049938DDC Šumáci Kolečko888165
2.Kozlová Kateřina CZE033162DŠilingrák Team Brno777150
3.Tichá Martina CZE054116AŠilingrák Team Brno777135
4.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo222120
4.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy444120
6.Novotná Kateřina CZE060496CDC Rychlé šipky Bosonohy666110
7.Zitterbart Lucie CZE047748Brno666105
8.Košařová Markéta CZE023339DDC Štiky Rosice22290
9.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka33370
10.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno22265
10.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Šumáci Kolečko33365
12.Marečková Tereza CZE056657DDarts of the Dark Side33360
12.Danišová Leona CZE059049CStar team by Laso33360
14.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno22255
14.Franková Eliška CZE063794ŽL Divoké kočky z PBL Brno33355
14.Kothánková Simona CZE024680AŽL CATS Brno22255
17.Dlabková Kamila CZE066163Brno33350
17.Nováčková Leona CZE065818Rosice33350
17.Haladová Tatiana CZE040448ŽL Divoké kočky z PBL Brno22250
20.Marcišínová Věra CZE067102Phoenix Darts22245
21.Suchá Michaela CZE031968DBrno22240
21.Luklová Petra CZE064258Grácie Brno22240
21.Kocurová Kateřina CZE062865Třebíč22240
21.Vojtěchová Michaela CZE049598BraStr Kohoutovice22240
25.Bukáčková Božena CZE060544Blansko22235
25.Havlenová Kateřina CZE056022CDC Sport Barbarians Třebíč22235
25.Matzauerová Renáta CZE058140Třebíč22235
25.Štefeneková Jana CZE059941Brno22235
25.Stepniewská Eva CZE064109DDC Štiky Rosice22235
25.Bečková Pavla CZE029391DDC Šumáci Kolečko22235
31.Filoušová Petra CZE039523CGrácie Brno11125
31.Tlamková Lenka CZE044653CO tečku11125
31.Nesnídalová Michaela CZE042112DDC Štěstí Brno11125
34.Cuřínová Kristýna CZE060291BRudyho Sportbar Mikulovice11120
34.Šustáčková Veronika CZE054254DDC Štěstí Brno11120
34.Konečná Lucie CZE056714BEx na Ex11120
34.Machková Michaela CZE058823DStar team by Laso11120
34.Kučerová Michaela CZE045746Most11120
34.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice11120
34.Vinická Veronika CZE056814BClub 2V Vyškov11120
34.Vlachová Radka CZE030510Blansko11120
34.Šlachtová Lucie CZE052329Brno11120
34.Sigmundová Lucie CZE064219Ex na Ex B11120
34.Veselá Veronika CZE024672ADarts@Pipes Club11120
34.Hanáková Marcela CZE067843Vyškov11120
34.Fraňková Daniela CZE067517Rosice11120
34.Takáčová Kateřina CZE058671Lama Darts Ivančice11120
34.Bursáková Alena CZE054813DDarts of the Dark Side11120
34.Skoupá Dominika CZE063449CDC Pivárna Sloup A11120
50.Hádlerová Eliška CZE052234DŠK Jedničky Boskovice11115
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 24.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.10.2020 01:24:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement