Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/350)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cricket Cup muži - osobní jackpoty

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 350 | Turnajů: 93

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Cvrček Tomáš CZE062413CBrno111111715
2.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno131313620
3.Vozka Tomáš CZE063155BTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou202020585
4.Nimmrichter Jan CZE005000BŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany131313575
5.Bičan Robert CZE065745Brno111111545
6.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice191919475
6.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno888475
8.Daška Pavel CZE001049BSiga999445
9.Pátek Jaroslav CZE000158BBraStr Kohoutovice777425
10.Zigmund Marek CZE004126BPPaO - Tuřany666400
11.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club777380
11.Rus Jan CZE061077AŠK Modřice666380
13.Javorský Zdeněk CZE052341DŠmoulové z PBL141414370
14.Dočkal Jakub CZE035906CLama Darts Ivančice999360
15.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov555345
16.Picmaus Petr CZE039836ADarts@Pipes Club888315
17.Slezáček Pavel CZE053185ADC Orli Ráječko666280
17.Lasovský Dušan CZE033525DŠmoulové z PBL888280
19.Vojta Radim CZE037412AYellov fish777275
19.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno777275
21.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka777260
21.Kvarda Josef CZE064034Brno111111260
21.Suchý Roman CZE032109BSiga777260
24.Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar555250
24.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka666250
26.Křivka Marek CZE057081CDC Double Tops Omega777245
27.Sedláček Michal CZE050944DŠmoulové z PBL131313235
28.Poráň David CZE051226AŠK Modřice444230
28.Rus Martin CZE059961ASnipers Brno555230
28.Kořínek Stanislav CZE024440ADC HORNETS Adamov444230
31.Svoboda Lukáš CZE055083BSnipers Brno444220
32.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno444215
33.Rýznar Pavel CZE065316BSiga888210
33.Kostelka Martin CZE019339BDevastators Brno555210
35.Pavlík Vojtěch CZE032487CDC Sport Barbarians Třebíč333205
35.Gruber Roman CZE000710Brno 555205
37.Kaláb Libor CZE055662CTa tam byla Brno777195
38.Funk Michal CZE055518CPhoenix Darts101010190
38.Abrahámek Petr CZE001470CDC Fako Tuřany444190
38.Zelina Martin CZE000159CDC Rychlé šipky Bosonohy101010190
41.Vaculovič Martin CZE009642ADC Vandals Blansko333180
41.Čermák Miroslav CZE059854CZálesáci444180
43.Toman Filip CZE059491ADC Orli Ráječko333170
43.Novotný Jakub 1982CZE015863BTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou555170
43.Klein Tomáš CZE049016ASnipers Brno444170
46.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno777165
46.Caha Miroslav CZE055827CZálesáci444165
46.Dvořák Jaroslav CZE047093CO tečku555165
49.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany555160
50.Pelech David CZE058116AŠilingrák Team Brno444155
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 29.7.2021 03:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 29.7.2021 03:37:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement