Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/675)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup muži 2019/2020 - absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 675 | Turnajů: 743

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Nimmrichter Jan CZE005000BŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany198494944 415
2.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice1316961161163 965
3.Cvrček Tomáš CZE062413CBrno1394861613 855
4.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno12105568683 605
5.Lasovský Dušan CZE033525AŠmoulové z PBL179199993 585
6.Bičan Robert CZE065745Brno11105466662 955
7.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno1264352522 910
8.Vozka Tomáš CZE063155CTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou2185575752 790
9.Sedláček Michal CZE050944BŠmoulové z PBL119961071072 740
10.Daška Pavel CZE001049BSiga1184757572 725
11.Funk Michal CZE055518APhoenix Darts19981081082 705
12.Javorský Zdeněk CZE052341DŠmoulové z PBL1136680802 665
13.Suchý Roman CZE032109BSiga1165967672 565
14.Rýznar Pavel CZE065316DDC Mojitos Brno1176877772 445
15.Kvarda Josef CZE064034Brno11107082822 415
15.Dočkal Jakub CZE035906CLama Darts Ivančice1394760602 415
17.Rajdl David CZE041891DDC Rychlé šipky Bosonohy1267786862 355
18.Bednář Jan CZE053541CDC Bejvávalo U Kolečka1165462622 290
19.Poráň David CZE051226AŠK Modřice1243138382 105
20.Vojta Radim CZE037412AYellov fish1253947472 050
21.Zigmund Marek CZE004126BPPaO - Tuřany162532322 010
22.Drahuta Štefan CZE007656ADC Bejvávalo U Kolečka163946462 005
23.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno1273848481 970
24.Křivka Marek CZE057081CDC Double Tops Omega1164553531 965
25.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club73744441 960
26.Kostelka Martin CZE019339ADevastators Brno54651511 945
27.Pátek Jaroslav CZE000158BBraStr Kohoutovice1352534341 935
28.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany144146461 930
29.Zelina Martin CZE000159DDC Rychlé šipky Bosonohy1185565651 865
30.Pixa Patrik CZE056658ADarts@Pipes Club34548481 840
31.Stjepan Miroslav CZE046561BBrno56469691 810
32.Gruber Roman CZE000710Brno 143136361 795
33.Slezáček Pavel CZE053185BDC Orli Ráječko163340401 775
34.Picmaus Petr CZE039836ADarts@Pipes Club82836361 750
35.Přibyl Pavel 1971CZE000066BŠK Modřice1322733331 685
36.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno133135351 605
37.Čermák Miroslav CZE059854DZálesáci B1133035351 575
38.Dočekal Jaromír CZE001401DDC Rychlé šipky Bosonohy1173746461 545
39.Caha Miroslav CZE055827DZálesáci B1232531311 470
40.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov135817171 435
41.Kučera Jiří 1987CZE047020BDC Vandals Blansko122528281 420
42.Kyzlink David CZE040369ABrno66470701 415
42.Klein Tomáš CZE049016ASnipers Brno142631311 415
44.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno143338381 400
45.Dvořák Jaroslav CZE047093CO tečku1152330301 380
46.Poláček Petr CZE064035DDC Double Tops Omega1223237371 360
47.Muhr Petr CZE056630DTa tam byla Brno153440401 355
48.Dostál Jan CZE063403DDC Double Tops Omega1233339391 330
48.Ruiner Martin CZE049937DDC Šumáci Kolečko63945451 330
48.Kaláb Libor CZE055662DTa tam byla Brno63238381 330
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 31.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 31.10.2020 17:25:55
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement