Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/50)
 NáhledTiskNahoru
Hotel Omega Brno III

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 50 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Klein Tomáš CZE049016ASnipers Brno1899355
2.Křivka Marek CZE057081CDC Double Tops Omega1899315
3.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno1566290
4.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno1677285
5.Dvořák Daniel CZE059177DZTP Kupé Brno1566200
6.Zicháček Marek CZE061020CSnipers Brno B1677175
7.Dostál Jan CZE063403DDC Double Tops Omega1677170
8.Král Roman CZE061381CSnipers Brno B1677155
9.Poláček Petr CZE064035DDC Double Tops Omega666150
10.Vozka Tomáš CZE063155CTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou1566140
11.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno333135
12.Pouzar Zbyněk CZE063505DDC Double Tops Omega1455130
12.Marek Lukáš CZE060987CSnipers Brno B1455130
12.Kučera David CZE024488CMinibaroni na Kuželně Brno1455130
15.Villa Sanchez CZE038390AYellov fish1344115
16.Jurečka Robert CZE061015Brno444105
16.Obšil Michal CZE002594BDesperados Brno1122105
18.Vojta Radim CZE037412AYellov fish1233100
19.Kučerová Alena CZE046997DMinibaroni na Kuželně Brno145595
19.Dočkal Jakub CZE035906CLama Darts Ivančice112295
21.Pejchal Petr CZE049072ASnipers Brno11190
22.Svoboda Lukáš CZE055083CSnipers Brno B33370
22.Dozbaba Martin CZE019805AYellov fish22270
24.Tichá Martina CZE054116AŠilingrák Team Brno123365
25.Řezáč Tomáš CZE036169ADesperados Brno22260
26.Míka Karel CZE061321CDC Double Tops Omega22250
26.Nykodým Martin CZE059176ZTP Kupé Brno22250
26.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice112250
26.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno112250
30.Miština Martin CZE061326Bílovice112245
31.Jeřábek Lukáš CZE061019CSnipers Brno B11135
31.Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar11135
33.Pindryč Tomáš CZE056039CBrno22230
33.Martišek Tomáš CZE056038CDC Double Tops Omega22230
33.Lang Marek CZE063210DZTP Kupé Brno22230
33.Přibyl Pavel CZE045427ADC Double Tops Omega11130
33.Hampl Daniel CZE032899Brno22230
33.Chlebek Dušan CZE009346CDC Minibaroni B11130
33.Jelínek Tomáš CZE063221Bílovice nad Svitavou11130
40.Mička Pavel CZE063451DŠílené labutě Brno11120
40.Gašparec Roman CZE052330Brno11120
40.Knosp Miroslav CZE003997DDesperados Brno11120
40.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B11120
44.Vybíral Martin CZE064257Bílovice nad Svitavou11115
44.Keller Jakub CZE056556Brno11115
44.Němeček Dominik CZE058602CDC Double Tops Omega11115
44.Sehnálek Milan CZE060009DDC Easy Game B11115
44.Bláha Petr CZE038810CŠilingrák Team Brno11115
44.Zřídkaveselý Radek CZE051965CChicago 3011115
44.Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko B11115
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 22.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 23.10.2020 00:56:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement