Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-28/28)
  Náhled Tisk Nahoru
Bar Excalibur Brno II

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 28 | Turnajů: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 5 5 5 245
2. Leret Andrij CZE064033 C Lama Darts Ivančice 5 5 5 200
3. Dočkal Jakub CZE035906 C Lama Darts Ivančice 5 5 5 165
4. Körting Pavel CZE056712 C Ex na Ex B 5 5 5 145
5. Dörrerová Markéta CZE059323 B Ex na Ex 4 4 4 125
6. Kvarda Josef CZE064034 Brno 5 5 5 115
7. Dočkal Jan CZE029807 B Ex na Ex 4 4 4 110
8. Soukal Jiří CZE022258 C Ferrari Bar Kyjov 5 5 5 100
8. Skopík Jiří CZE039971 C DC Minibaroni B 5 5 5 100
10. Kačanolli Fitim CZE017097 C DC Minibaroni B 4 4 4 85
10. Vlach Patrik CZE037496 A Ex na Ex 3 3 3 85
10. Bičan Robert CZE065745 Brno 2 2 2 85
13. Dlabková Kamila CZE066163 Brno 5 5 5 80
14. Šeránek Zdeněk CZE063452 Šílené labutě Brno 3 3 3 70
15. Doležálek Miroslav CZE063117 Bílovice nad Svitavou 3 3 3 65
16. Hodek Jan CZE063070 D Ex na Ex B 3 3 3 50
16. Takáčová Kateřina CZE058671 Brno 3 3 3 50
18. Sigmundová Lucie CZE064219 Brno 3 3 3 45
19. Bučík Tomáš CZE035995 C Lama Darts Ivančice 2 2 2 40
20. Chlebek Dušan CZE009346 C DC Minibaroni B 2 2 2 35
20. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 35
20. Hermanová Kateřina CZE065746 Brno 2 2 2 35
23. Bednář Roman CZE058036 C Brno 1 1 1 30
24. Křivka Marek CZE057081 C DC Double Tops Omega 1 1 1 20
25. Horváth Michal CZE066848 Brno 1 1 1 15
25. Bednářová Vlaďka CZE064145 Brno 1 1 1 15
25. Komenda Tomáš CZE063153 Bílovice nad Svitavou 1 1 1 15
25. Pachel Jan CZE065744 Brno 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.4.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.4.2020 18:23:23