Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-38/38)
  Náhled Tisk Nahoru
Bar Excalibur Brno II

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 38 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 1 7 8 8 435
2. Dočkal Jakub CZE035906 C Lama Darts Ivančice 1 8 9 9 340
3. Leret Andrij CZE064033 C Lama Darts Ivančice 1 8 9 9 320
4. Körting Pavel CZE056712 C Ex na Ex B 1 8 9 9 290
5. Skopík Jiří CZE039971 C DC Minibaroni B 1 8 9 9 235
6. Soukal Jiří CZE022258 C Ferrari Bar Kyjov 1 8 9 9 220
7. Vlach Patrik CZE037496 A Ex na Ex 1 6 7 7 215
8. Kvarda Josef CZE064034 Brno 1 6 7 7 165
9. Bičan Robert CZE065745 Brno 1 3 4 4 160
10. Šeránek Zdeněk CZE063452 Šílené labutě Brno 6 6 6 155
10. Dlabková Kamila CZE066163 Brno 1 8 9 9 155
12. Kačanolli Fitim CZE017097 C DC Minibaroni B 1 6 7 7 150
13. Dörrerová Markéta CZE059323 B Ex na Ex 4 4 4 125
14. Hodek Jan CZE063070 D Ex na Ex B 1 5 6 6 120
14. Doležálek Miroslav CZE063117 Bílovice nad Svitavou 1 4 5 5 120
16. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 1 1 2 2 115
17. Dočkal Jan CZE029807 B Ex na Ex 4 4 4 110
18. Šarközi Jakub CZE060355 A Zběsile a rychle Vyškov 1 1 1 100
19. Fridrich David CZE041320 A Šilingrák Team Brno 1 1 2 2 85
20. Vozka Tomáš CZE063155 C To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 1 1 2 2 80
21. Sigmundová Lucie CZE064219 Brno 1 3 4 4 75
22. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice 1 1 1 70
23. Chlebek Dušan CZE009346 C DC Minibaroni B 1 2 3 3 65
23. Takáčová Kateřina CZE058671 Brno 4 4 4 65
23. Horník Vojtěch CZE054772 C Lama Darts Ivančice 1 2 3 3 65
23. Havelková Romana CZE061347 C Lama Darts Ivančice 1 2 3 3 65
27. Pouzar Zbyněk CZE063505 D Šílené labutě Brno 2 2 2 45
28. Bučík Tomáš CZE035995 C Lama Darts Ivančice 2 2 2 40
29. Hermanová Kateřina CZE065746 Brno 2 2 2 35
30. Bednář Roman CZE058036 C Brno 1 1 1 30
30. Dočkal Luděk CZE040410 B Stavba Brno 1 1 1 30
30. Holý Jan CZE060957 C Lama Darts Ivančice 1 1 1 30
33. Křivka Marek CZE057081 C DC Double Tops Omega 1 1 1 20
33. Mička Pavel CZE063451 D Šílené labutě Brno 1 1 1 20
35. Horváth Michal CZE066848 Brno 1 1 1 15
35. Bednářová Vlaďka CZE064145 Brno 1 1 1 15
35. Komenda Tomáš CZE063153 Bílovice nad Svitavou 1 1 1 15
35. Pachel Jan CZE065744 Brno 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.7.2020 22:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 4.7.2020 22:48:14