Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-49/49)
  Náhled Tisk Nahoru
Hotel Omega Brno II

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 49 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Svoboda Lukáš CZE055083 C Snipers Brno B 1 8 9 9 390
2. Klein Tomáš CZE049016 A Snipers Brno 1 6 7 7 355
3. Křivka Marek CZE057081 C DC Double Tops Omega 1 8 9 9 260
4. Němeček Dominik CZE058602 C DC Double Tops Omega 1 8 9 9 255
5. Dostál Jan CZE063403 D DC Double Tops Omega 1 6 7 7 210
6. Poláček Petr CZE064035 D DC Double Tops Omega 1 5 6 6 200
7. Král Roman CZE061381 C Snipers Brno B 1 6 7 7 175
8. Míka Karel CZE061321 C DC Double Tops Omega 1 5 6 6 155
9. Dvořák Daniel CZE059177 D ZTP Kupé Brno 1 3 4 4 150
10. Martišek Tomáš CZE056038 C DC Double Tops Omega 1 6 7 7 145
11. Jurečka Robert CZE061015 Brno 5 5 5 125
12. Kvarda Josef CZE064034 Brno 1 3 4 4 120
13. Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov 3 3 3 115
14. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 1 1 2 2 105
14. Vozka Tomáš CZE063155 C To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 4 4 4 105
16. Leret Andrij CZE064033 C Lama Darts Ivančice 1 3 4 4 100
16. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 100
18. Boháček Erik CZE041462 B Darts Hodějice 3 3 3 95
18. Vahala Michal CZE065351 B Darts Hodějice 4 4 4 95
20. Dočkal Jakub CZE035906 C Lama Darts Ivančice 1 1 2 2 90
21. Bezděk Martin CZE039821 B Darts Hodějice 3 3 3 85
22. Lang Marek CZE063210 D ZTP Kupé Brno 4 4 4 70
23. Pouzar Zbyněk CZE063505 D Šílené labutě Brno 2 2 2 65
24. Cigánek Adam CZE051769 B Darts Hodějice 1 1 1 50
24. Nykodým Martin CZE059176 ZTP Kupé Brno 3 3 3 50
26. Marek Lukáš CZE060987 C Snipers Brno B 2 2 2 45
27. Mlčoch Martin CZE059220 ZTP Kupé Brno 2 2 2 35
27. Benda Zbyněk CZE054098 D Brno 2 2 2 35
27. Pachel Jan CZE065744 Brno 2 2 2 35
30. Mička Pavel CZE063451 D Šílené labutě Brno 2 2 2 30
30. Fiala Karel CZE058452 Bílovice nad Svitavou 1 1 1 30
30. Keller Jakub CZE056556 Brno 2 2 2 30
30. Bičan Robert CZE065745 Brno 1 1 1 30
30. Fridrich David CZE041320 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 30
35. Bursáková Alena CZE054813 D Darts of the Dark Side 1 1 1 20
35. Marečková Tereza CZE056657 D Darts of the Dark Side 1 1 1 20
35. Svobodová Ilona CZE064260 Bílovice nad Svitavou 1 1 1 20
35. Paar Michal CZE042727 Jedovnice 1 1 1 20
35. Churý Jakub CZE042495 D DC Bufál 1 1 1 20
35. Hrubý Tomáš CZE067030 Brno 1 1 1 20
35. Jeřábek Lukáš CZE061019 C Snipers Brno B 1 1 1 20
42. Výmola Valentin CZE064413 D Šílené labutě Brno 1 1 1 15
42. Seidlová Andrea CZE059467 1 1 1 15
42. Doleželová Alena CZE059292 D ZTP Kupé Brno 1 1 1 15
42. Miština Martin CZE061326 Bílovice 1 1 1 15
42. Dostál David CZE063118 C To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 1 1 1 15
42. Petlák Jan CZE042796 D DC Bufál 1 1 1 15
42. Zicháček Marek CZE061020 C Snipers Brno B 1 1 1 15
42. Přibyl Pavel CZE045427 A DC Easy Game 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.7.2020 15:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 4.7.2020 16:09:15