Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/132)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup ženy 2012/2013

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 132 | Turnajů: 715

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Pešková Markéta CZE042867Brno31151181183 275
2.Novotná Petra CZE035971DPopelka Team36770702 510
3.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov35053532 280
4.Hönigová Iveta CZE042927Brno36871712 220
5.Soukalová Dagmar CZE032837Troubsko33841412 015
6.Šmídová Zuzana CZE024914CAlejak Sokec Boskovice33740401 970
7.Kočí Iveta CZE042197CŠlapanice35760601 905
8.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem32528281 870
9.Vaňková Ludmila CZE018255Brno 33336361 685
10.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná B33841411 675
11.Šírová Monika CZE002199 33134341 425
12.Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice33437371 415
13.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno32831311 370
14.Pokorná Kateřina CZE006744Ivančice 32326261 365
15.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice31013131 355
16.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo21315151 325
17.Vaňková Kateřina CZE044283Brno33437371 320
18.Lukešová Alexandra CZE020610ŽL DC Rosničky Rosice33437371 280
19.Vaňková Michaela CZE044284Brno33538381 225
20.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Šumáci Kolečko22830301 050
21.Suchá Michaela CZE031968DBrno22123231 035
22.Hanáková Lucie CZE009683DBlansko 23133331 030
23.Filoušová Petra CZE039523CGrácie Brno32427271 015
24.Klašková Lenka CZE009962DČajda Kuřim13839391 010
25.Bachová Helena CZE042285Oslavany22628281 000
25.Dudíková Zdeňka CZE006267ADC HORNETS Adamov32326261 000
27.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno2688985
28.Svobodová Andrea CZE039489Střelice3252828900
29.Sukupová Jana CZE036070BŠK Střelky Veltruby1181919770
30.Pešková Hana CZE035244DBrno2222424765
30.Zahradníková Jana CZE036379Brno1282929765
32.Časnochová Vlasta CZE010503AČadca2131515695
33.Kubínková Hana CZE039678Brno1262727670
34.Foersterová Květoslava CZE044506Brno1202121645
35.Krausová Věra CZE017807Brno 292929595
36.Mykhaylova Anastasiya CZE038013Brno3699575
37.Koumalová Markéta CZE000198Brno1121313545
38.Veselá Veronika CZE024672ADarts@Pipes Club232323535
39.Pulcová Andrea CZE044405DBrno1141515530
40.Němcová Kateřina CZE008674CVysoká u Jevíčka2688525
41.Sedláková Leona CZE029813Brno1141515470
41.Malá Barbora CZE038375Brno191010470
41.Růžičková Vendula CZE044722Těchov1141515470
44.Kalábová Ivana CZE0444271151616435
44.Ferusová Dáša CZE016673DC Poškoláci Valchov1101111435
46.Lefnerová Miluše CZE043613Lysice1111212430
47.Buchtová Helena CZE005665CRumoví pralinky212121405
48.Hanušová Jiřina CZE023818Třebíč161616395
49.Kessnerová Marie CZE045228Brno1899380
50.Kučerová Renata CZE042875Brno1101111375
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 24.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.10.2020 01:58:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement