Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/607)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup muži 2012/2013

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 607 | Turnajů: 802

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Schmidt Peter CZE039470Brno31571601605 445
2.Prudil David CZE013580DDC Triple X Letovice31211241245 275
3.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov28082824 045
4.Hanák Martin 1984CZE038813Tricksters Brno39598983 810
5.Navrátil Vladimír CZE018611BBraStr Kohoutovice37477773 395
6.Přikryl Pavel CZE035949CTricksters Brno38891913 120
7.Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov37174743 115
8.Kostelka Martin CZE019339ADevastators Brno25355552 750
9.Abrahámek Dušan CZE002458AStavba Brno35255552 580
9.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov33538382 580
11.Kyzlink David 1958CZE040369ABrno39194942 555
12.Procházka Vít CZE030321BBuldoci Moravská Třebová34952522 385
13.Šretr Dušan CZE031495DBrno37275752 280
14.Kočí Milan CZE041470CŠlapanice26870702 245
15.Blaštík Petr CZE015480BPivní Komando M 1335154542 115
16.Pavliš Kamil CZE005009AŽraloci Svitavy34447472 095
17.Hasník Marek CZE006175Brno24547472 055
18.Plhal Zdeněk CZE006967AŽraloci Svitavy24042422 035
19.Pátek Jaroslav CZE000158BBraStr Kohoutovice33639392 030
20.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek32023231 995
21.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar31922221 980
22.Hála Jan CZE009842Ivančice 32730301 945
23.Zahradník Jan CZE005636ASiga34548481 935
24.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar33033331 910
25.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno32326261 875
26.Bořil Miroslav CZE016444ADarts@Pipes Club24749491 865
27.Bohuňovský Milan CZE006693Bystřice nad Pernšte 24345451 855
28.Šmída Petr 1970CZE018510DPopelka Team33639391 845
29.Matyáš Pavel CZE022977CNěmčany33336361 825
30.Obrdlík Milan CZE031887AStavba Brno33538381 805
31.Netopil Marek CZE039985CBrno35255551 800
32.Bařina Milan CZE036795DWC Šipkouni16970701 765
32.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov32326261 765
34.Malík David CZE039681CHezky pěkně Čebín24648481 700
35.Novotný Jaroslav 1975CZE000586Bystřice nad Pernštejnem33235351 685
36.Vodička Roman CZE041913CDC Fako Tuřany35962621 680
37.Svoboda Tomáš CZE036310Střelice33841411 630
38.Rajlich Zdeněk CZE008899CDC Fako Tuřany35558581 620
38.Šabata Petr CZE001364BZámečtí páni z Rebešovic32932321 620
38.Smištík Milan CZE018582Střelice 24345451 620
41.Kout Jiří CZE042287CTricksters Brno35053531 590
41.Hlodan Pavel CZE006285BPPaO - Tuřany33437371 590
43.Hanáček Petr CZE006300Brno 23335351 565
44.Sedlák Slavomír CZE029704CMinibaroni na Kuželně Brno34043431 525
45.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany33336361 515
46.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov22628281 490
47.Soukal Zdeněk CZE030361ATroubsko32932321 485
48.Tlamka Jiří 1963CZE035245BSiga23335351 450
49.Kovařík Lukáš CZE012859ADC Knajp Riders Letovice13738381 440
50.Kout Tomáš CZE042475Brno35356561 400
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 30.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.10.2020 11:24:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement