Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-49/49)
  Náhled Tisk Nahoru
Bar Excalibur Brno I

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 49 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 1 8 9 9 415
2. Dočkal Jan CZE029807 B Ex na Ex 1 7 8 8 390
3. Leret Andrij CZE064033 C Lama Darts Ivančice 1 8 9 9 265
3. Dočkal Jakub CZE035906 C Lama Darts Ivančice 1 7 8 8 265
5. Skopík Jiří CZE039971 C DC Minibaroni B 1 8 9 9 230
6. Chlebek Dušan CZE009346 C DC Minibaroni B 7 7 7 220
7. Körting Pavel CZE056712 C Ex na Ex B 1 8 9 9 215
8. Bičan Robert CZE065745 Brno 1 6 7 7 210
9. Soukal Jiří CZE022258 C Ferrari Bar Kyjov 1 7 8 8 180
10. Vlach Patrik CZE037496 A Ex na Ex 1 4 5 5 175
11. Šeránek Zdeněk CZE063452 Šílené labutě Brno 1 4 5 5 170
12. Kvarda Josef CZE064034 Brno 1 5 6 6 165
13. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 1 1 2 2 140
14. Dlabková Kamila CZE066163 Brno 1 6 7 7 125
15. Dörrerová Markéta CZE059323 B Ex na Ex 6 6 6 105
16. Pikna Marián CZE063450 D Šílené labutě Brno 1 4 5 5 100
17. Kačanolli Fitim CZE017097 C DC Minibaroni B 4 4 4 90
18. Holý Jan CZE060957 C Lama Darts Ivančice 4 4 4 85
19. Brůžek Jan CZE052173 A ŠK Popovice 2 2 2 80
20. Vozka Tomáš CZE063155 C To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 1 1 2 2 75
21. Takáčová Kateřina CZE058671 Lama Darts Ivančice 4 4 4 65
22. Mička Pavel CZE063451 D Šílené labutě Brno 3 3 3 60
22. Bučík Tomáš CZE035995 C Lama Darts Ivančice 1 1 2 2 60
22. Fridrich David CZE041320 A Šilingrák Team Brno 3 3 3 60
25. Vykouřil Pavel CZE018232 B Ex na Ex 1 1 1 45
26. Hodek Jan CZE063070 D Ex na Ex B 2 2 2 40
27. Fečo Karel CZE015573 C Ex na Ex B 2 2 2 35
28. Nesrsta Radek CZE008676 C DC Minibaroni B 1 1 1 30
28. Chmelař Filip CZE059448 B Stavba Brno 1 1 1 30
28. Blíženec Robert CZE053054 C Tricksters Brno 2 2 2 30
28. Dostál David CZE063118 C To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 1 1 1 30
32. Psota Jan CZE060205 D DC Orca Brno 1 1 1 20
32. Doležal Bronislav CZE008871 D Šílené labutě Brno 1 1 1 20
32. Šustáčková Veronika CZE054254 D DC Štěstí Brno 1 1 1 20
32. Výmola Valentin CZE064413 D Šílené labutě Brno 1 1 1 20
32. Havelková Romana CZE061347 C Lama Darts Ivančice 1 1 1 20
32. Dočkal Luděk CZE040410 B Stavba Brno 1 1 1 20
38. Horník Vojtěch CZE054772 C Lama Darts Ivančice 1 1 1 15
38. Konečná Lucie CZE056714 B Ex na Ex 1 1 1 15
38. Tichá Martina CZE054116 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 15
38. Soška Jiří CZE065385 C DC Minibaroni B 1 1 1 15
38. Tručka Jiří CZE066429 Frčky Ivančice 1 1 1 15
38. Čurda Jan CZE066430 Frčky Ivančice 1 1 1 15
38. Bednář Roman CZE058036 C Brno 1 1 1 15
38. Bednářová Vlaďka CZE064145 Brno 1 1 1 15
38. Václavík Lukáš CZE007901 C Minibaroni na Kuželně Brno 1 1 1 15
38. Getting Lukáš CZE053284 B Ex na Ex B 1 1 1 15
38. Sigmundová Lucie CZE064219 Ex na Ex B 1 1 1 15
38. Němec Ondřej CZE053453 C Minibaroni na Kuželně Brno 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.8.2020 12:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 12.8.2020 12:22:41