Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/55)
 NáhledTiskNahoru
Hotel Omega Brno I

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 55 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Křivka Marek CZE057081CDC Double Tops Omega1899310
2.Poláček Petr CZE064035CDC Double Tops Omega1677280
3.Svoboda Lukáš CZE055083BSnipers Brno B1566275
4.Dostál Jan CZE063403CDC Double Tops Omega1788245
5.Král Roman CZE061381BSnipers Brno B1677230
5.Němeček Dominik CZE058602CDC Double Tops Omega1677230
7.Kvarda Josef CZE064034Brno1788200
8.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice1455180
9.Klein Tomáš CZE049016ASnipers Brno444165
10.Jurečka Robert CZE061015Brno666150
10.Míka Karel CZE061321CDC Double Tops Omega1344150
12.Martišek Tomáš CZE056038CDC Double Tops Omega666125
12.Vozka Tomáš CZE063155BTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou555125
14.Rus Martin CZE059961ASnipers Brno333110
15.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek22295
16.Dočkal Jakub CZE035906CLama Darts Ivančice11180
17.Lang Marek CZE063210DZTP Kupé Brno44475
18.Miština Martin CZE061326Bílovice33355
19.Rus Jan CZE061077AŠK Modřice11150
20.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka22245
20.Marek Lukáš CZE060987BSnipers Brno B22245
20.Dvořák Daniel CZE059177DZTP Kupé Brno22245
20.Novotný Jakub CZE015863BTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou22245
20.Tlamka Martin CZE035247CO tečku11145
25.Svobodová Ilona CZE064260Bílovice nad Svitavou22240
25.Floder Radim CZE057076AAdalbertus Medlov11140
25.Hodovanec Jiří CZE046653ASnipers Brno11140
25.Kvasnička Roman CZE013011AGLG Velešovice11140
25.Bláha Petr CZE038810CŠilingrák Team Brno11140
25.Bárek Denis CZE066593Brno11140
31.Luklová Petra CZE064258BGrácie Brno22235
32.Bezděk Martin CZE039821ADarts Hodějice11130
32.Prokop Zdeněk CZE032156ADarts Hodějice11130
32.Pindryč Tomáš CZE056039Brno11130
32.Štveráček David CZE066594Brno11130
32.Vahala Michal CZE065351ADarts Hodějice11130
37.Mička Pavel CZE063451DŠílené labutě Brno11125
37.Lachman Milan CZE059036AAdalbertus Medlov11125
37.Dvořák Jaroslav CZE047093CO tečku11125
40.Basaev Alex CZE065485Brno11120
40.Vévodová Lucie CZE059450Sloup11120
40.Jeřábek Lukáš CZE061019BSnipers Brno B11120
40.Dostál David CZE063118BTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou11120
40.Pikna Marián CZE063450DŠílené labutě Brno11120
40.Pachel Jan CZE065744Brno11120
46.Výmola Valentin CZE064413DŠílené labutě Brno11115
46.Macenauerová Michaela CZE060424Brno11115
46.Vaverka Vít CZE054367CŠilingrák Team Brno11115
46.Vitališ Petr CZE065994Brno11115
46.Rejda David CZE051736Brno11115
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 26.1.2021 16:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 26.1.2021 20:13:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement