Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/92)
 NáhledTiskNahoru
PBL 45 Brno

Místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 92 | Turnajů: 83

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Lasovský Dušan CZE033525AŠmoulové z PBL66369692 595
2.Nimmrichter Jan CZE005000BŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany64551512 405
3.Sedláček Michal CZE050944BŠmoulové z PBL76976761 915
4.Poráň David CZE051226AŠK Modřice42731311 625
4.Stjepan Miroslav CZE046561BBrno55560601 625
6.Pixa Patrik CZE056658ADarts@Pipes Club33336361 495
6.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club52631311 495
8.Kyzlink David CZE040369ABrno66470701 415
9.Picmaus Petr CZE039836ADarts@Pipes Club72128281 395
10.Rajdl David CZE041891DDC Rychlé šipky Bosonohy24749491 345
11.Novotná Kateřina CZE060496CDC Rychlé šipky Bosonohy44347471 210
12.Javorský Zdeněk CZE052341DŠmoulové z PBL52530301 150
13.Funk Michal CZE055518APhoenix Darts23840401 110
14.Dočekal Jaromír CZE001401DDC Rychlé šipky Bosonohy52732321 070
15.Zelina Martin CZE000159DDC Rychlé šipky Bosonohy5293434940
16.Marečková Tereza CZE056657DDarts of the Dark Side1424343815
17.Polák Vojtěch CZE048746BDarts@Pipes Club1313232710
18.Mazur David CZE058846DPrckové z Pivního baru202020565
19.Franková Eliška CZE063794ŽL Divoké kočky z PBL Brno3202323520
20.Veselá Veronika CZE024672ADarts@Pipes Club1192020485
21.Veselý Michal CZE045757ADarts@Pipes Club1121313480
21.Haladová Tatiana CZE040448ŽL Divoké kočky z PBL Brno2161818480
23.Kotlárová Markéta CZE064389Brno202020410
24.Novotný Jan CZE036458AEx na Ex191010395
25.Kubík Petr CZE019879ADarts@Pipes Club1899365
26.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL191919335
27.Sedlák Ladislav CZE006859ADarts@Pipes Club888330
28.Janků Michal CZE059462DPodchod Klub Brno151515305
29.Novák Radek CZE063000Brno1111212295
30.Dohnalová Denisa CZE055755DŠmoulové z PBL151515270
30.Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar666270
32.Hyhlík Jan CZE056978BBrno2101212255
33.Morávek Martin CZE054320APrckové z Pivního baru1788250
34.Kalivoda Jiří CZE017127BDarts@Pipes Club1566240
35.Hájek Tomáš CZE053205BPrckové z Pivního baru1677225
36.Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko B888220
37.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy1455195
38.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice555175
38.Bednář Jan CZE053541CDC Bejvávalo U Kolečka1233175
40.Motka Robert CZE056105BDarts@Pipes Club1566160
41.Matuška Osvald CZE004192ADarts@Pipes Club333145
42.Pučálka Aleš CZE020679DBrno 444140
42.Frecerová Lea CZE060865Rašovice777140
44.Kříž Jan CZE052737Brno666135
45.Schwarzer Karel CZE050621ADarts@Pipes Club666130
46.Krejčí Markéta CZE049938DDC Šumáci Kolečko555125
47.Kummer David CZE054814BDC Šumáci Kolečko555115
48.Kváčala Tomáš CZE046207ADC Easy Game333105
49.Dočkal Jakub CZE035906CLama Darts Ivančice333100
49.Voborný Jiří CZE036875CDC Bejvávalo U Kolečka1122100
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.10.2020 06:08:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement