Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/60)
  Náhled Tisk Nahoru
PBL 45 Brno

Místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 60 | Turnajů: 32

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Poráň David CZE051226 A Darts@Pipes Club 3 19 22 22 1 200
2. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL 2 28 30 30 1 155
3. Pixa Patrik CZE056658 A Darts@Pipes Club 2 17 19 19 800
4. Novotná Kateřina CZE060496 C DC Rychlé šipky Bosonohy 2 26 28 28 775
5. Sedláček Michal CZE050944 B Šmoulové z PBL 1 29 30 30 675
6. Kyzlink David CZE040369 A Darts@Pipes Club 3 29 32 32 630
7. Javorský Zdeněk CZE052341 D Šmoulové z PBL 1 14 15 15 555
8. Stjepan Miroslav CZE046561 B Pohodáři - šipky nás baví Brno 2 19 21 21 545
9. Picmaus Petr CZE039836 A Darts@Pipes Club 3 6 9 9 515
10. Franková Eliška CZE063794 ŽL Divoké kočky z PBL Brno 2 20 22 22 490
11. Dočekal Jaromír CZE001401 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 13 14 14 465
12. Veselý Michal CZE045757 A Darts@Pipes Club 1 10 11 11 415
13. Marečková Tereza CZE056657 D Darts of the Dark Side 1 20 21 21 390
14. Rajdl David CZE041891 D DC Rychlé šipky Bosonohy 13 13 13 375
15. Veselá Veronika CZE024672 A Darts@Pipes Club 15 15 15 365
16. Zelina Martin CZE000159 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 13 14 14 350
17. Ondrůj David CZE043010 A Darts@Pipes Club 1 6 7 7 315
18. Funk Michal CZE055518 A Phoenix Darts 11 11 11 280
19. Klemensevičová Adéla CZE057979 D Šmoulové z PBL 13 13 13 230
20. Hájek Tomáš CZE053205 B Prckové z Pivního baru 1 6 7 7 225
21. Novák Radek CZE063000 Brno 1 7 8 8 205
21. Haladová Tatiana CZE040448 ŽL Divoké kočky z PBL Brno 1 7 8 8 205
23. Polák Vojtěch CZE048746 B Prckové z Pivního baru 10 10 10 195
23. Nimmrichter Jan CZE005000 B ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 6 6 6 195
25. Sedlák Ladislav CZE006859 A Darts@Pipes Club 4 4 4 180
26. Bednář Jan CZE053541 C DC Bejvávalo U Kolečka 1 2 3 3 175
27. Hyhlík Jan CZE056978 B Prckové z Pivního baru 1 7 8 8 150
28. Frecerová Lea CZE060865 Rašovice 7 7 7 140
29. Kubík Petr CZE019879 A Darts@Pipes Club 1 2 3 3 135
29. Janků Michal CZE059462 D Podchod Klub Brno 6 6 6 135
31. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Easy Game B 5 5 5 125
31. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL 7 7 7 125
33. Morávek Martin CZE054320 A Darts@Pipes Club 4 4 4 115
34. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game 3 3 3 105
35. Pučálka Aleš CZE020679 D Ta tam byla Brno 3 3 3 100
36. Jeremejeva Katja 5 5 5 95
37. Schwarzer Karel CZE050621 A Darts@Pipes Club 3 3 3 70
38. Kummer David CZE054814 B Darts@Pipes Club 3 3 3 60
38. Brada Jiří CZE024107 B Darts@Pipes Club 2 2 2 60
38. Kučerová Michaela CZE045746 Most 1 1 1 60
41. Vilímek Dušan CZE000636 A Darts@Pipes Club 3 3 3 55
42. Balej Josef CZE038406 A Stefanplus Brno 1 1 1 40
42. Ruiner Martin CZE049937 D DC Easy Game B 2 2 2 40
42. Bursáková Alena CZE054813 D Darts of the Dark Side 1 1 1 40
42. Kalivoda Jiří CZE017127 B Prckové z Pivního baru 1 1 1 40
46. Šmerda Martin CZE059463 Brno 2 2 2 35
47. Dočkal Jakub CZE035906 C Lama Darts Ivančice 1 1 1 30
48. Baláž Milan CZE046518 D DC Kolečko Majťáci 1 1 1 25
48. Jochová Ingrid CZE049516 A Stefanplus Brno 1 1 1 25
50. Motka Robert CZE056105 B Prckové z Pivního baru 1 1 1 20
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 3.6.2020 19:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.6.2020 20:30:54