Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-48/48)
  Náhled Tisk Nahoru
M13 Darts club I

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 48 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Gruber Roman CZE000710 Brno 1 7 8 8 355
2. Picmaus Petr CZE039836 A Darts@Pipes Club 1 4 5 5 290
3. Kopuletý Michal CZE020513 B M 13 Darts Club Brno 1 4 5 5 260
4. Novotná Kateřina CZE060496 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 7 8 8 235
5. Rajdl David CZE041891 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 6 7 7 215
6. Hrubý Ondřej CZE059461 Brno 1 4 5 5 170
7. Šeregely Roman CZE001239 Brno 7 7 7 150
8. Poláček Lukáš CZE053203 D Darts of the Dark Side 5 5 5 130
9. Marečková Tereza CZE056657 D Darts of the Dark Side 1 4 5 5 125
10. Sedláček Michal CZE050944 B Šmoulové z PBL 6 6 6 110
10. Franková Eliška CZE063794 ŽL Divoké kočky z PBL Brno 5 5 5 110
12. Šabršula Tomáš CZE056441 B DC Fako Tuřany 2 2 2 100
13. Čunek Lukáš CZE056104 C Molly Darts Club 2 2 2 95
14. Šmerda Martin CZE059463 Brno 1 1 2 2 80
15. Pixa Patrik CZE056658 A Darts@Pipes Club 2 2 2 75
16. Mašlán Jakub CZE022996 C Pivní Komando M 13 3 3 3 70
17. Novák Radek CZE063000 Brno 2 2 2 60
18. Jiroušek Zdeněk CZE006202 B ŠK Modřice 2 2 2 55
19. Veselá Veronika CZE024672 A Darts@Pipes Club 2 2 2 50
19. Kleinerová Hana CZE047208 Brno 1 1 1 50
21. Bursáková Alena CZE054813 D Darts of the Dark Side 1 1 1 45
21. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno 1 1 1 45
23. Nimmrichter Jan CZE005000 B ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 1 1 1 40
23. Šandera Roman CZE055710 C Phoenix Darts 1 1 1 40
25. Spilka Ondřej CZE047138 Brno 1 1 1 35
25. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL 1 1 1 35
25. Hamšík Petr CZE055595 D Darts of the Dark Side 1 1 1 35
25. Baklík Radim CZE021585 Vsetín 1 1 1 35
29. Hlavoň Patrik CZE058484 Brno 1 1 1 30
29. Gabri Juraj CZE064224 D Darts of the Dark Side 2 2 2 30
29. Sládek Jan CZE051143 D Darts of the Dark Side 1 1 1 30
32. Javorský Zdeněk CZE052341 D Šmoulové z PBL 1 1 1 25
32. Vít Petr CZE055773 C Phoenix Darts 1 1 1 25
32. Veselý Michal CZE045757 A Darts@Pipes Club 1 1 1 25
32. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game 1 1 1 25
32. Vincentová Martina CZE060802 D Darts of the Dark Side 1 1 1 25
32. Dočkal Kamil CZE066323 Brno 1 1 1 25
38. Marta Robin CZE060408 Brno 1 1 1 20
38. Haladová Tatiana CZE040448 ŽL Divoké kočky z PBL Brno 1 1 1 20
38. Jiroušek Milan CZE001411 B ŠK Modřice 1 1 1 20
38. Klemensevičová Adéla CZE057979 D Šmoulové z PBL 1 1 1 20
38. Stupka David CZE057992 D Darts of the Dark Side 1 1 1 20
38. Funk Michal CZE055518 A Phoenix Darts 1 1 1 20
38. Dočkal Petr CZE057884 C DC Orca Brno 1 1 1 20
38. Psotová Dagmar CZE057690 D DC Orca Brno 1 1 1 20
38. Besta Dominik CZE066425 Brno 1 1 1 20
47. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Easy Game B 1 1 1 15
47. Stupka Otto CZE060803 Brno 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.2.2020 11:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 24.2.2020 11:52:14