Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-42/42)
  Náhled Tisk Nahoru
Snack Bar Jerry II

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 42 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Daška Pavel CZE001049 B Siga 1 7 8 8 345
2. Suchý Roman CZE032109 B Siga 1 8 9 9 335
3. Zahradník Jan CZE005636 A Siga 1 7 8 8 310
4. Ryšavý Zdeněk CZE065335 Brno 1 8 9 9 290
5. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno 1 4 5 5 200
6. Bařina Milan CZE036795 D WC Šipkouni 1 8 9 9 175
7. Komárek Jiří CZE012759 C DC Cobra Brno 5 5 5 165
7. Kočí Milan CZE041470 C Mistři netrénujou B 6 6 6 165
7. Cenek Libor CZE007652 A Šenkýři 5 5 5 165
10. Rýznar Pavel CZE065316 D DC Mojitos Brno 5 5 5 160
11. Drahuta Milan CZE010544 D WC Šipkouni 1 6 7 7 155
12. Zitterbart Lucie CZE047748 Brno 1 6 7 7 135
13. Merna Jiří CZE059954 C Devastators Brno 3 3 3 130
14. Kvarda Josef CZE064034 Brno 1 2 3 3 115
15. Šmerda Martin CZE059463 Brno 1 4 5 5 110
15. Doležálek Miroslav CZE063117 Bílovice nad Svitavou 1 3 4 4 110
17. Zahradníková Jana CZE036379 Brno 1 5 6 6 105
17. Janků Michal CZE059462 D Podchod Klub Brno 1 4 5 5 105
19. Benda Zbyněk CZE054098 D Brno 1 4 5 5 90
19. Závodník Jindřich CZE000053 A Šenkýři 1 1 1 90
21. Přikryl Miloslav CZE013590 C Devastators Brno 1 1 2 2 80
22. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B 3 3 3 70
23. Andrle Jan CZE059955 C Devastators Brno 2 2 2 60
23. Tlamka Jiří CZE035245 B Siga 2 2 2 60
25. Gargulák Jiří CZE041702 D WC Šipkouni 3 3 3 55
26. Sládeček Ladislav CZE044505 D WC Šipkouni 3 3 3 50
26. Suchý Patrik CZE033778 A Devastators Brno 1 1 1 50
28. Dvořák Jaroslav CZE047093 C O tečku 1 1 1 45
29. Kuropata Lukáš CZE058199 D Šilingrák Team Brno 2 2 2 35
29. Pučálka Aleš CZE020679 D Ta tam byla Brno 1 1 1 35
31. Šebesta Filip CZE035999 A Gerlich Fulnek 1 1 1 30
32. Pikna Marián CZE063450 D Šílené labutě Brno 1 1 1 25
32. Komenda Tomáš CZE063153 Bílovice nad Svitavou 1 1 1 25
32. Bahula Jan CZE001142 B Siga 1 1 1 25
35. Pachel Jan CZE065744 Brno 1 1 1 20
35. Vágner Jan CZE063154 Bílovice nad Svitavou 1 1 1 20
35. Sís Pavel CZE041695 D WC Šipkouni 1 1 1 20
35. Křivka Marek CZE057081 C DC Double Tops Omega 1 1 1 20
35. Suchá Michaela CZE031968 D Brno 1 1 1 20
40. Křivánek Michal CZE031462 C Viva Brothers Brno 1 1 1 15
40. Kohlíček Karel CZE064876 C Viva Brothers Brno 1 1 1 15
40. Luklová Petra CZE064258 Bílovice nad Svitavou 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.8.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 12.8.2020 05:27:41