Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-38/38)
  Náhled Tisk Nahoru
Star Arena Třebíč I

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 38 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Caha Miroslav CZE055827 D Zálesáci B 1 6 7 7 330
2. Čermák Miroslav CZE059854 D Zálesáci B 1 7 8 8 315
3. Urban Petr CZE052814 Třebíč 1 8 9 9 305
4. Kotrba Bohumil CZE039765 B Zálesáci 1 7 8 8 300
5. Šeba Vladimír CZE006393 C DC Sport Barbarians Třebíč 1 6 7 7 250
6. Kocur Martin CZE064289 D Zálesáci B 1 8 9 9 220
7. Šenkyřík Michal CZE039446 B Zálesáci 1 8 9 9 210
8. Obrdlík Pavel CZE017970 C DC Sport Barbarians Třebíč 1 6 7 7 205
9. Grasgruber Karel CZE065886 Třebíč 1 8 9 9 175
10. Kocurová Kateřina CZE062865 Třebíč 1 8 9 9 170
10. Matzauerová Renáta CZE058140 Třebíč 1 8 9 9 170
12. Pavlík Vojtěch CZE032487 C DC Sport Barbarians Třebíč 1 2 3 3 165
13. Šlouf Michal CZE060474 D Zálesáci B 1 4 5 5 150
14. Blažek Lukáš CZE047685 C DC Sport Barbarians Třebíč 7 7 7 145
15. Jahoda Martin CZE065472 Třebíč 1 6 7 7 140
16. Vodínský Bohumír CZE006992 C DC Sport Barbarians Třebíč 3 3 3 115
17. Kúřil Stanislav CZE028875 A Cerberos Velké Meziříčí 3 3 3 110
18. Havlenová Kateřina CZE056022 C DC Sport Barbarians Třebíč 1 4 5 5 90
19. Papoušek Jan CZE042247 C DC Sport Barbarians Třebíč 4 4 4 85
19. Doležal Jan CZE062907 A Cerberos Velké Meziříčí 2 2 2 85
21. Buchtová Klára CZE061224 B Cerberos Velké Meziříčí 3 3 3 80
22. Matoušek Pavel CZE006552 D Zálesáci B 3 3 3 70
22. Rambousek Zdeněk CZE036758 C DC Sport Barbarians Třebíč 2 2 2 70
24. Grym Petr CZE047679 Třebíč 4 4 4 65
25. Kunčar Leopold CZE002085 B Cerberos Velké Meziříčí 2 2 2 60
26. Zezulák Roman CZE008513 Moravská Ostrava 3 3 3 55
27. Jaroš Marek CZE012548 C DC Sport Barbarians Třebíč 1 1 1 50
27. Volf Miroslav CZE050450 Třebíč 3 3 3 50
29. Macálková Pavlína CZE055406 C Šipkaři Budišov 1 1 1 45
30. Ferda Jiří CZE052317 Třebíč 1 1 1 35
31. Chalupník Petr CZE036122 Třebíč 1 1 1 30
32. Macálka Martin CZE059785 Třebíč 1 1 1 20
33. Milotová Daniela CZE041221 B Cerberos Velké Meziříčí 1 1 1 15
33. Sobotka Jakub CZE007427 C Dělníci z Dělňáku Blansko 1 1 1 15
33. Šebová Ivana CZE006924 Třebíč 1 1 1 15
33. Trojan Tomáš CZE048548 Třebíč 1 1 1 15
33. Pavelec Petr CZE046709 A Cerberos Velké Meziříčí 1 1 1 15
33. Jelínek Michal CZE047686 Třebíč 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 29.5.2020 16:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.5.2020 16:10:46