Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-24/24)
  Náhled Tisk Nahoru
Pivní bar Lidická IV

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 24 | Turnajů: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Poráň David CZE051226 A Darts@Pipes Club 4 4 4 200
2. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL 5 5 5 195
3. Javorský Zdeněk CZE052341 D Šmoulové z PBL 4 4 4 155
3. Veselá Veronika CZE024672 A Darts@Pipes Club 5 5 5 155
5. Novotná Kateřina CZE060496 C DC Rychlé šipky Bosonohy 5 5 5 150
6. Franková Eliška CZE063794 ŽL Divoké kočky z PBL Brno 5 5 5 125
7. Nimmrichter Jan CZE005000 B ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 3 3 3 105
8. Dočekal Jaromír CZE001401 D DC Rychlé šipky Bosonohy 3 3 3 100
8. Sedláček Michal CZE050944 B Šmoulové z PBL 5 5 5 100
10. Funk Michal CZE055518 A Phoenix Darts 3 3 3 95
10. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL 5 5 5 95
12. Kyzlink David CZE040369 A Darts@Pipes Club 5 5 5 90
13. Stjepan Miroslav CZE046561 B Pohodáři - šipky nás baví Brno 4 4 4 80
14. Hyhlík Jan CZE056978 B Prckové z Pivního baru 4 4 4 70
15. Zelina Martin CZE000159 D DC Rychlé šipky Bosonohy 3 3 3 60
15. Klemensevičová Adéla CZE057979 D Šmoulové z PBL 4 4 4 60
17. Polák Vojtěch CZE048746 B Prckové z Pivního baru 3 3 3 55
17. Rajdl David CZE041891 D DC Rychlé šipky Bosonohy 2 2 2 55
19. Frecerová Lea CZE060865 Rašovice 2 2 2 45
20. Marečková Tereza CZE056657 D Darts of the Dark Side 2 2 2 30
21. Baláž Milan CZE046518 D DC Kolečko Majťáci 1 1 1 25
22. Matěja Miroslav CZE007314 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 1 1 20
22. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Easy Game B 1 1 1 20
24. Merta Robin CZE060408 Brno 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.6.2020 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 4.6.2020 11:21:55