Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/236)
  Náhled Tisk Nahoru
2018 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 236 | Turnajů: 1058

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 6 30 36 86 39 900
2. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka 7 30 37 70 31 850
3. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 6 30 36 43 30 600
4. Chudá Martina CZE000056 B Grácie Brno 5 30 35 65 25 250
5. Veselá Veronika CZE024672 A Darts@Pipes Club 6 30 36 122 23 100
6. Tichá Martina CZE054116 A Šilingrák Team Brno 4 30 34 100 22 950
7. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Easy Game B 6 30 36 96 21 800
8. Ščudlová Šárka CZE040891 C Mistři netrénujou Šlapanice 6 30 36 81 21 200
9. Jochová Ingrid CZE049516 A Stefanplus Brno 6 30 36 109 20 700
10. Danišová Leona CZE059049 C Darts team Houpačka Brno 4 30 34 45 18 650
11. Boudová Marie CZE055159 D DC Bikers Sloup B 30 30 53 17 800
12. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci 6 30 36 64 17 400
13. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo 6 13 19 19 17 350
14. Svánovská Jitka CZE052015 C DC Pivárna Sloup A 4 30 34 65 17 300
15. Opletalová Tereza CZE042274 C Molly Darts Club 2 30 32 35 16 850
16. Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team 3 30 33 36 16 500
17. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B 5 30 35 35 16 000
18. Suchá Michaela CZE031968 D Brno 2 30 32 43 15 200
19. Stöhrová Ivana CZE000628 C DC Zenit Deštná B 3 19 22 22 14 750
20. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL 6 30 36 48 14 400
20. Novotná Kateřina CZE060496 C DC Rychlé šipky Bosonohy 2 30 32 102 14 400
22. Konečná Lucie CZE056714 B Ex na Ex 30 30 32 14 100
22. Dočekalová Martina CZE000034 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 30 31 38 14 100
24. Neubauerová Kateřina CZE049013 C Molly Darts Club 2 30 32 45 13 950
25. Vejrostová Lucie CZE052821 D Snipers Brno B 2 30 32 35 12 800
26. Pejchalová Lucie CZE050021 D Snipers Brno B 3 30 33 43 12 650
27. Kothánková Simona CZE024680 A ŽL CATS Brno 3 30 33 34 12 600
28. Ondroušková Marie CZE006854 D Trabl Stvolová 30 30 32 12 000
29. Nesnídalová Michaela CZE042112 D DC Štěstí Brno 1 30 31 32 11 850
29. Smejkalová Veronika CZE049963 D Hoteliéři Usobrno B 27 27 27 11 850
31. Buršíková Michaela CZE056716 C Phoenix Darts 30 30 45 11 800
31. Novotná Eliška CZE057383 D Popelka Team 30 30 38 11 800
33. Lipková Michaela CZE026221 D Star team by Laso 30 30 30 11 600
34. Zahradníková Jana CZE036379 Brno 1 30 31 42 11 400
35. Smolejová Šárka CZE053454 D Trabl Stvolová 30 30 31 11 300
36. Pešková Hana CZE035244 D Brno 30 30 30 10 700
37. Ševčíková Petra CZE047663 D DC Bikers Sloup B 25 25 25 10 650
37. Svozilová Jana CZE060877 Popovice 1 30 31 33 10 650
39. Antlová Jana CZE007213 C Brno 3 11 14 14 10 550
40. Havlenová Kateřina CZE056022 C DC Sport Barbarians Třebíč 1 28 29 29 10 500
41. Beranová Květoslava CZE058429 B DC Orli Ráječko 29 29 29 10 450
42. Šenkyříková Dana CZE050951 D Brno 1 30 31 39 10 200
43. Šebová Ivana CZE006924 Třebíč 30 30 38 9 900
44. Marečková Tereza CZE056657 D Darts of the Dark Side 30 30 41 9 600
45. Vinická Veronika CZE056814 B Darts club 2 V Vyškov 1 30 31 36 9 550
46. Suchá Miloslava CZE044397 D Trabl Stvolová 1 30 31 33 9 500
47. Hádlerová Eliška CZE052234 D Jedničky Boskovice 24 24 24 8 900
48. Ludinová Martina CZE058046 Rajhrad 1 23 24 24 8 850
49. Štefeneková Jana CZE059941 Brno 1 22 23 23 8 400
50. Sušilová Sabina CZE050369 C DC FoFo Otnice 2 20 22 22 8 300
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 2.4.2020 08:32

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 2.4.2020 12:36:35