Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/236)
 NáhledTiskNahoru
2018 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 236 | Turnajů: 1058

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B630368639 900
2.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka730377031 850
3.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno630364330 600
4.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno530356525 250
5.Veselá Veronika CZE024672ADarts@Pipes Club6303612223 100
6.Tichá Martina CZE054116AŠilingrák Team Brno4303410022 950
7.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Šumáci Kolečko630369621 800
8.Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice630368121 200
9.Jochová Ingrid CZE049516AStefanplus Brno6303610920 700
10.Danišová Leona CZE059049CStar team by Laso430344518 650
11.Boudová Marie CZE055159DDC Pivárna Sloup A30305317 800
12.Kozlová Kateřina CZE033162DŠilingrák Team Brno630366417 400
13.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo613191917 350
14.Svánovská Jitka CZE052015CDC Pivárna Sloup A430346517 300
15.Pokorná Tereza CZE042274CMolly Darts Club230323516 850
16.Novotná Petra CZE035971DPopelka Team330333616 500
17.Pekařová Alice CZE050148DDC Easy Game B530353516 000
18.Suchá Michaela CZE031968DBrno230324315 200
19.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná B319222214 750
20.Dohnalová Denisa CZE055755DŠmoulové z PBL630364814 400
20.Novotná Kateřina CZE060496CDC Rychlé šipky Bosonohy2303210214 400
22.Konečná Lucie CZE056714BEx na Ex30303214 100
22.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy130313814 100
24.Neubauerová Kateřina CZE049013CMolly Darts Club230324513 950
25.Vejrostová Lucie CZE052821DBrno230323512 800
26.Pejchalová Lucie CZE050021DBrno330334312 650
27.Kothánková Simona CZE024680AŽL CATS Brno330333412 600
28.Ondroušková Marie CZE006854DTrabl Stvolová30303212 000
29.Nesnídalová Michaela CZE042112DDC Štěstí Brno130313211 850
29.Smejkalová Veronika CZE049963DHoteliéři Usobrno B27272711 850
31.Buršíková Michaela CZE056716CPhoenix Darts30304511 800
31.Novotná Eliška CZE057383DPopelka Team30303811 800
33.Lipková Michaela CZE026221DBrno30303011 600
34.Zahradníková Jana CZE036379Brno130314211 400
35.Smolejová Šárka CZE053454DTrabl Stvolová30303111 300
36.Pešková Hana CZE035244DBrno30303010 700
37.Ševčíková Petra CZE047663DVysočany25252510 650
37.Svozilová Jana CZE060877Popovice130313310 650
39.Antlová Jana CZE007213CBrno 311141410 550
40.Havlenová Kateřina CZE056022CDC Sport Barbarians Třebíč128292910 500
41.Beranová Květoslava CZE058429BDC Orli Ráječko B29292910 450
42.Šenkyříková Dana CZE050951DBrno130313910 200
43.Šebová Ivana CZE006924Třebíč 3030389 900
44.Marečková Tereza CZE056657DDarts of the Dark Side3030419 600
45.Vinická Veronika CZE056814BClub 2V Vyškov13031369 550
46.Suchá Miloslava CZE044397DTrabl Stvolová13031339 500
47.Hádlerová Eliška CZE052234DŠK Jedničky Boskovice2424248 900
48.Ludinová Martina CZE058046Rajhrad12324248 850
49.Štefeneková Jana CZE059941Brno12223238 400
50.Sušilová Sabina CZE050369CDC FoFo Otnice22022228 300
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 30.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.10.2020 21:34:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement