Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/992)
 NáhledTiskNahoru
2018 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - MUŽI abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 992 | Turnajů: 1260

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Král Marek CZE053282ABrno6303611346 400
2.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno730378643 050
3.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar630363942 900
4.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno7303713138 450
5.Matuška Osvald CZE004192ADarts@Pipes Club730379138 150
6.Kváčala Tomáš CZE046207ADC Easy Game6303618437 200
7.Kostelka Martin CZE019339ADevastators Brno530359436 350
8.Brůžek Jan CZE052173AŠK Popovice730376135 550
9.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar627333435 250
10.Poráň David CZE051226AŠK Modřice330336935 200
11.Přibyl Pavel 1971CZE000066BŠK Modřice730378335 050
12.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek630364134 800
13.Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar625313134 050
14.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar622283033 700
15.Klein Tomáš CZE049016ASnipers Brno530355133 050
16.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar630363932 900
17.Buchlovský Marcel CZE016480ADC HORNETS Adamov530354732 800
18.Pokorný Filip 1993CZE050230AŠK Popovice630367632 650
19.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno630367531 750
20.Pátek Jaroslav CZE000158BBraStr Kohoutovice630364831 600
20.Nimmrichter Jan CZE005000BŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany2303216031 600
22.Picmaus Petr CZE039836ADarts@Pipes Club230328430 800
23.Drahuta Štefan CZE007656ADC Bejvávalo U Kolečka230326030 750
24.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno330335930 500
25.Pejchal Petr CZE049072ASnipers Brno530356330 350
26.Nárožný Vladimír CZE002589ADC Knajp Riders Letovice330334230 300
27.Balej Josef 1967CZE038406AStefanplus Brno6303612130 200
28.Ščudla Pavel CZE044609ADC Knajp Riders Letovice620262829 700
29.Slezáček Pavel CZE053185BDC Orli Ráječko330338729 500
30.Suchý Roman CZE032109BSiga6303610629 200
31.Gruber Roman CZE000710Brno 330334528 400
32.Daška Pavel CZE001049BSiga330338128 100
33.Štolpa Roman CZE051406CDC Šipky Sloup430345628 000
34.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov526313127 900
35.Kučera Jiří 1987CZE047020BDC Vandals Blansko330337827 500
36.Richter Pavel CZE048987AŠilingrák Team Brno430343727 350
37.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno630365427 300
38.Machek David CZE000401AŠmoulové z PBL628343426 700
39.Popelka Marek CZE029651AŠilingrák Team Brno430343826 650
40.Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov630364326 600
41.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club230325326 200
42.Rajdl David CZE041891DDC Rychlé šipky Bosonohy5303511626 100
42.Effenberger Pavel CZE028207APřibice620262726 100
44.Staňek Rudolf CZE002630ARakol Brno130314525 800
45.Caha Miroslav CZE055827DZálesáci B330335225 700
46.Šeba Vladimír CZE006393CTřebíč 330335025 600
47.Bednář Jan CZE053541CDC Bejvávalo U Kolečka3303310225 000
47.Přibyl Pavel 1993CZE045427ADC Double Tops Omega630365525 000
47.Frühauf Milan CZE048894BDC Orli Ráječko130314025 000
50.Šenkyřík Michal CZE039446BZálesáci330335124 700
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 30.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.10.2020 11:03:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement