Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/147)
 NáhledTiskNahoru
TOP 10 ženy (od roku 2004)

Statistitky finálových turnajů STRMEŇ CUP | Jednotlivci ženy | Hráček: 147 | Turnajů: 46

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno27272727
2.Vojtková Blanka CZE000027Želešice25252525
3.Roháčková Markéta CZE000088AYellow Fish B Brno24242424
4.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem19191919
5.Pokorná Kateřina CZE006744Ivančice 18181818
6.Soukalová Dagmar CZE032837Troubsko16161616
7.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná14141414
7.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná14141414
9.Novotná Miroslava CZE000093Jevíčko 1 13131313
10.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov12121212
10.Václavíková Zuzana CZE001388Moravská Třebová 12121212
10.Čapková Martina CZE011716Stařeč 12121212
13.Peterková Jana CZE000354Vítějeves 11111111
14.Antlová Jana CZE007213AKavárka Brno10101010
14.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy10101010
16.Evjáková Andrea CZE000207Brno 9999
16.Budišová Ludmila CZE000789ABaníci Ratíškovice9999
16.Novotná Petra CZE035971Boskovice9999
19.Šmídová Zuzana CZE024914CAlejak Sokec Boskovice8888
19.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko8888
21.Šírová Monika CZE002199 7777
21.Ščudlová Šárka CZE040891AMistři netrénujou Šlapanice7777
21.Sedláčková Jana CZE047936Brno7777
24.Kopanická Jarka CZE006224Brno 6666
24.Suchá Dagmar CZE007329CTrabl Stvolová6666
24.Ferusová Dáša CZE016673DDC Poškoláci Valchov6666
24.Chvojková Dana CZE002697Rajhradice6666
28.Hubená Edita CZE006149Brno 5555
28.Malá Barbora CZE038375Brno5555
28.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice5555
31.Slabá Jitka CZE000024Malešice 4444
31.Brožová Ivana CZE000712Adamov 4444
31.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec4444
31.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1 4444
31.Bayerová Veronika CZE027487Knínice4444
31.Purketová Hana CZE035244Brno4444
31.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko4444
31.Jochová Ingrid CZE049516BStefanplus Brno4444
39.Procházková Veronika CZE001048Brno 3333
39.Studýnková Iveta CZE006243Sokolnice 3333
39.Ženatová Hana CZE006264Knínice3333
39.Horáková Lenka CZE004523Brno 3333
39.Smutná Radka CZE020680Ivančice 3333
39.Špačková Monika CZE014047Brno 3333
39.Sedláková Leona CZE029813Brno3333
39.Kotásková Marcela CZE038376Ostopovice3333
39.Sukupová Jana CZE036070BKorunky Kolín3333
39.Roik Natalia CZE050972BGrácie Brno3333
39.Kothánková Simona CZE024680BŽelešice3333
39.Pekařová Alice CZE050148Brno3333
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 02:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 02:42:21
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement