Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/144)
  Náhled Tisk Nahoru
TOP 10 ženy (od roku 2004)

Statistitky finálových turnajů STRMEŇ CUP | Jednotlivci ženy | Hráček: 144 | Turnajů: 44

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Chudá Martina CZE000056 B Grácie Brno 27 27 27 27
2. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 25 25 25 25
3. Roháčková Markéta CZE000088 B BraStr Kohoutovice 24 24 24 24
4. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem 19 19 19 19
5. Pokorná Kateřina CZE006744 Ivančice 18 18 18 18
6. Soukalová Dagmar CZE032837 Troubsko 16 16 16 16
7. Stöhrová Ivana CZE000628 C DC Zenit Deštná B 14 14 14 14
8. Novotná Miroslava CZE000093 Jevíčko 1 13 13 13 13
8. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo 13 13 13 13
10. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 12 12 12 12
10. Václavíková Zuzana CZE001388 Moravská Třebová 12 12 12 12
10. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 12 12 12 12
13. Peterková Jana CZE000354 Vítějeves 11 11 11 11
14. Antlová Jana CZE007213 C Brno 10 10 10 10
15. Evjáková Andrea CZE000207 Brno 9 9 9 9
15. Budišová Ludmila CZE000789 A Titáni Hodonín 9 9 9 9
15. Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team 9 9 9 9
18. Dočekalová Martina CZE000034 D DC Rychlé šipky Bosonohy 8 8 8 8
18. Šmídová Zuzana CZE024914 C Knínice 8 8 8 8
20. Šírová Monika CZE002199 7 7 7 7
20. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka 7 7 7 7
20. Ščudlová Šárka CZE040891 C Mistři netrénujou Šlapanice 7 7 7 7
23. Kopanická Jarka CZE006224 Brno 6 6 6 6
23. Suchá Dagmar CZE007329 D Trabl Stvolová 6 6 6 6
23. Ferusová Dáša CZE016673 Boskovice 6 6 6 6
23. Chvojková Dana CZE002697 Rajhradice 6 6 6 6
23. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 6 6 6 6
28. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B 5 5 5 5
28. Hubená Edita CZE006149 Brno 5 5 5 5
28. Malá Barbora CZE038375 Brno 5 5 5 5
31. Slabá Jitka CZE000024 Malešice 4 4 4 4
31. Brožová Ivana CZE000712 Adamov 4 4 4 4
31. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec 4 4 4 4
31. Jurtíková Marcela CZE015147 Kroměříž 1 4 4 4 4
31. Bayerová Veronika CZE027487 Knínice 4 4 4 4
31. Pešková Hana CZE035244 D Brno 4 4 4 4
31. Jochová Ingrid CZE049516 A Stefanplus Brno 4 4 4 4
31. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Easy Game B 4 4 4 4
39. Procházková Veronika CZE001048 Brno 3 3 3 3
39. Studýnková Iveta CZE006243 Sokolnice 3 3 3 3
39. Ženatová Hana CZE006264 C Knínice 3 3 3 3
39. Horáková Lenka CZE004523 Brno 3 3 3 3
39. Smutná Radka CZE020680 Ivančice 3 3 3 3
39. Špačková Monika CZE014047 Brno 3 3 3 3
39. Sedláková Leona CZE029813 Brno 3 3 3 3
39. Kotásková Marcela CZE038376 Ostopovice 3 3 3 3
39. Sukupová Jana CZE036070 B ŠK Střelky Veltruby 3 3 3 3
39. Roik Natalia CZE050972 C Grácie Brno 3 3 3 3
39. Kothánková Simona CZE024680 A ŽL CATS Brno 3 3 3 3
39. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B 3 3 3 3
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.7.2020 17:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 4.7.2020 17:06:54