Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/203)
 NáhledTiskNahoru
TOP 10 (od roku 2004)

Statistitky finálových turnajů STRMEŇ CUP | Jednotlivci muži | Hráčů: 203 | Turnajů: 52

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov33333333
2.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno28282828
3.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov24242424
4.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno21212121
5.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov18181818
6.Bednařík Jaromír CZE000189ADC HORNETS Adamov17171717
6.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno17171717
8.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov15151515
9.Pátek Jaroslav CZE000158AStrmeň Kohoutovice14141414
10.Zigmund Marek CZE004126AŠenkýři11111111
11.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno10101010
12.Marinov Michal CZE000046Zdounky 9999
12.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno9999
14.Šikula Martin CZE000383BDC Domanín8888
14.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov8888
14.Koubek Michal CZE000239BStavba Brno8888
14.Jaroš Karel CZE021925BDC Domanín8888
14.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl8888
14.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno8888
20.Mráz Jaromír CZE000555CDC Jakoby Bystřice n.P.7777
20.Zahradník Jan CZE005636BSiga7777
22.Pešina František CZE001526AŽraloci Svitavy6666
22.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice6666
22.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov6666
22.Račický Josef CZE000340Prušánky6666
22.Zalaba Petr CZE004236BRumoví pralinky6666
22.Koleniak Marek CZE000574Palonín6666
22.Ondráček Jiří CZE042593Budišov6666
29.Hochman Martin CZE000224Brno 5555
29.Novotný Jiří CZE000052Jevíčko 1 5555
29.Kostelka Martin CZE019339BStefanplus Brno5555
29.Poráň David CZE051226AŠK Modřice5555
29.Ščudla Pavel CZE044609AHoteliéři Usobrno5555
29.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov5555
35.Řehánek Jan CZE007619Hodonín 4444
35.Hrubý Radek CZE000104Brno 4444
35.Budík Blahoslav CZE000525Hovorany 4444
35.Ulrych Jindřich CZE000540Tachov Tankovna Rubín4444
35.Novotný Jaroslav CZE000586Bystřice nad Pernštejnem4444
35.Obrdlík Milan CZE031887BStavba Brno4444
35.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno4444
35.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany4444
35.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno4444
44.Benischko Roman CZE000001Zlín 3333
44.Novák Petr CZE006464Kroměříž 3333
44.Gruber Roman CZE000710Brno 3333
44.Pipek Libor CZE006489BPPaO - Tuřany3333
44.Křupka Tomáš CZE000059Kroměříž 3333
44.Sobol Lukáš CZE004626BDC Triple X Letovice3333
44.Pokorný Michal CZE000501ADC frogs Žabčice3333
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 4.12.2022 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 4.12.2022 05:29:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement