Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/174)
  Náhled Tisk Nahoru
TOP 10 (od roku 2004)

Statistitky finálových turnajů STRMEŇ CUP | Jednotlivci muži | Hráčů: 174 | Turnajů: 47

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 33 33 33 33
2. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 28 28 28 28
3. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov 24 24 24 24
4. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 21 21 21 21
5. Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov 18 18 18 18
6. Bednařík Jaromír CZE000189 A DC HORNETS Adamov 17 17 17 17
6. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar 17 17 17 17
8. Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov 15 15 15 15
9. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice 12 12 12 12
10. Zigmund Marek CZE004126 B PPaO - Tuřany 10 10 10 10
11. Marinov Michal CZE000046 Zdounky 9 9 9 9
11. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar 9 9 9 9
11. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 9 9 9 9
14. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 8 8 8 8
14. Šikula Martin CZE000383 C DC Domanín 8 8 8 8
14. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov 8 8 8 8
14. Koubek Michal CZE000239 A Stavba Brno 8 8 8 8
14. Jaroš Karel CZE021925 A DC Domanín 8 8 8 8
14. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl 8 8 8 8
20. Mráz Jaromír CZE000555 C DC Milénium Bystřice n P. 7 7 7 7
20. Zahradník Jan CZE005636 A Siga 7 7 7 7
22. Pešina František CZE001526 A Žraloci Svitavy 6 6 6 6
22. Daněk Lukáš CZE000160 A DC HORNETS Adamov 6 6 6 6
22. Račický Josef CZE000340 A Titáni Hodonín 6 6 6 6
22. Zalaba Petr CZE004236 C Rumoví pralinky 6 6 6 6
22. Koleniak Marek CZE000574 A DC Miagi Mohelnice 6 6 6 6
22. Ondráček Jiří CZE042593 Budišov 6 6 6 6
28. Ščudla Pavel CZE044609 A Usobrno 5 5 5 5
28. Král Marek CZE053282 A Brno 5 5 5 5
28. Hochman Martin CZE000224 Brno 5 5 5 5
28. Novotný Jiří CZE000052 Jevíčko 1 5 5 5 5
28. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno 5 5 5 5
33. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 B ŠK Modřice 4 4 4 4
33. Řehánek Jan CZE007619 Hodonín 4 4 4 4
33. Hrubý Radek CZE000104 Brno 4 4 4 4
33. Budík Blahoslav CZE000525 A Hovorany 4 4 4 4
33. Ulrych Jindřich CZE000540 4 4 4 4
33. Novotný Jaroslav CZE000586 Bystřice nad Pernštejnem 4 4 4 4
33. Obrdlík Milan CZE031887 A Stavba Brno 4 4 4 4
40. Abrahámek Dušan CZE002458 A Stavba Brno 3 3 3 3
40. Staňek Rudolf CZE002630 A Rakol Brno 3 3 3 3
40. Procházka Vít CZE030321 B Buldoci Moravská Třebová 3 3 3 3
40. Poráň David CZE051226 A Darts@Pipes Club 3 3 3 3
40. Vymazal Stanislav CZE006276 B PPaO - Tuřany 3 3 3 3
40. Nárožný Vladimír CZE002589 A Boskovice 3 3 3 3
40. Benischko Roman CZE000001 Zlín 3 3 3 3
40. Novák Petr CZE006464 B Twister Kroměříž 3 3 3 3
40. Pipek Libor CZE006489 B PPaO - Tuřany 3 3 3 3
40. Křupka Tomáš CZE000059 Kroměříž 3 3 3 3
40. Sobol Lukáš CZE004626 C DC Šipkaři Bistro Stvolová 3 3 3 3
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 29.5.2020 13:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.5.2020 14:38:14