Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-42/42)
  Náhled Tisk Nahoru
Pivní bar Lidická I

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 42 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL 1 8 9 9 370
2. Pixa Patrik CZE056658 A Darts@Pipes Club 1 7 8 8 350
3. Poráň David CZE051226 A Darts@Pipes Club 1 3 4 4 240
4. Novotná Kateřina CZE060496 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 8 9 9 235
5. Ondrůj David CZE043010 A Darts@Pipes Club 1 2 3 3 185
6. Sedláček Michal CZE050944 B Šmoulové z PBL 8 8 8 180
7. Marečková Tereza CZE056657 D Darts of the Dark Side 1 8 9 9 175
8. Kyzlink David CZE040369 A Darts@Pipes Club 1 8 9 9 170
9. Novák Radek CZE063000 Brno 1 4 5 5 140
10. Veselý Michal CZE045757 A Darts@Pipes Club 1 2 3 3 135
11. Franková Eliška CZE063794 ŽL Divoké kočky z PBL Brno 1 4 5 5 130
12. Veselá Veronika CZE024672 A Darts@Pipes Club 5 5 5 115
13. Dočekal Jaromír CZE001401 D DC Rychlé šipky Bosonohy 4 4 4 110
14. Funk Michal CZE055518 A Phoenix Darts 4 4 4 105
14. Klemensevičová Adéla CZE057979 D Šmoulové z PBL 5 5 5 105
16. Zelina Martin CZE000159 D DC Rychlé šipky Bosonohy 4 4 4 95
17. Hájek Tomáš CZE053205 B Prckové z Pivního baru 1 1 2 2 90
17. Sedlák Ladislav CZE006859 A Darts@Pipes Club 2 2 2 90
19. Rajdl David CZE041891 D DC Rychlé šipky Bosonohy 3 3 3 80
19. Kubík Petr CZE019879 A Darts@Pipes Club 1 1 1 80
21. Nimmrichter Jan CZE005000 B ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 2 2 2 65
21. Morávek Martin CZE054320 A Darts@Pipes Club 2 2 2 65
23. Hyhlík Jan CZE056978 B Prckové z Pivního baru 1 2 3 3 60
23. Kummer David CZE054814 B Darts@Pipes Club 3 3 3 60
23. Picmaus Petr CZE039836 A Darts@Pipes Club 1 1 1 60
26. Javorský Zdeněk CZE052341 D Šmoulové z PBL 2 2 2 55
26. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game 2 2 2 55
26. Janků Michal CZE059462 D Podchod Klub Brno 2 2 2 55
29. Bednář Jan CZE053541 C DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 1 50
30. Stjepan Miroslav CZE046561 B Pohodáři - šipky nás baví Brno 3 3 3 45
31. Balej Josef CZE038406 A Stefanplus Brno 1 1 1 40
31. Bursáková Alena CZE054813 D Darts of the Dark Side 1 1 1 40
33. Šmerda Martin CZE059463 Brno 2 2 2 35
34. Schwarzer Karel CZE050621 A Darts@Pipes Club 1 1 1 30
34. Brada Jiří CZE024107 B Darts@Pipes Club 1 1 1 30
36. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Easy Game B 1 1 1 25
36. Jochová Ingrid CZE049516 A Stefanplus Brno 1 1 1 25
38. Ruiner Martin CZE049937 D DC Easy Game B 1 1 1 20
38. Vilímek Dušan CZE000636 A Darts@Pipes Club 1 1 1 20
38. Motka Robert CZE056105 B Prckové z Pivního baru 1 1 1 20
41. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B 1 1 1 15
41. Polák Vojtěch CZE048746 B Prckové z Pivního baru 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.2.2020 11:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 24.2.2020 11:42:07