Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/982)
  Náhled Tisk Nahoru
Účasti ve finálovém turnaji mužů (od roku 2004)

Statistitky finálových turnajů STRMEŇ CUP | Jednotlivci muži | Hráčů: 982 | Turnajů: 47

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov 42 42 42 42
2. Hlodan Pavel CZE006285 B PPaO - Tuřany 41 41 41 41
3. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar 40 40 40 40
4. Zahradník Jan CZE005636 A Siga 38 38 38 38
4. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 38 38 38 38
6. Vymazal Stanislav CZE006276 B PPaO - Tuřany 36 36 36 36
7. Daška Pavel CZE001049 B Siga 35 35 35 35
8. Abrahámek Dušan CZE002458 A Stavba Brno 34 34 34 34
9. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov 33 33 33 33
9. Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov 33 33 33 33
11. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 31 31 31 31
11. Rajlich Zdeněk CZE008899 C DC Fako Tuřany 31 31 31 31
13. Zigmund Marek CZE004126 B PPaO - Tuřany 29 29 29 29
13. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice 29 29 29 29
13. Koubek Michal CZE000239 A Stavba Brno 29 29 29 29
16. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov 28 28 28 28
16. Pouchlý Miroslav CZE000071 A Pivní Komando M 13 28 28 28 28
16. Pipek Libor CZE006489 B PPaO - Tuřany 28 28 28 28
19. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 B ŠK Modřice 27 27 27 27
20. Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov 26 26 26 26
20. Daněk Lukáš CZE000160 A DC HORNETS Adamov 26 26 26 26
20. Kessner Jiří CZE007810 C Frčky Ivančice 26 26 26 26
23. Matoušek Petr CZE006484 B Frčáci Ivančice 25 25 25 25
23. Šeba Vladimír CZE006393 C DC Sport Barbarians Třebíč 25 25 25 25
23. Šmída Petr 1970 CZE018510 D Popelka Team 25 25 25 25
23. Blaštík Petr CZE015480 B Pivní Komando M 13 25 25 25 25
27. Richter Alois CZE000746 A DC Domanín 24 24 24 24
27. Dobrovolný Miroslav CZE025635 A DC Hurricane Adamov 24 24 24 24
29. Bednařík Jaromír CZE000189 A DC HORNETS Adamov 23 23 23 23
29. Novotný Jaroslav 1975 CZE000586 Bystřice nad Pernštejnem 23 23 23 23
29. Pelánek Josef CZE032954 B PPaO - Tuřany 23 23 23 23
32. Jílek Dušan CZE001022 Brno 22 22 22 22
32. Tůma Jan CZE001558 C DC Zenit Deštná A 22 22 22 22
32. Budiš Miroslav CZE000344 A Titáni Hodonín 22 22 22 22
32. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov 22 22 22 22
36. Časta Jiří CZE000492 B Frčáci Ivančice 21 21 21 21
37. Krejčí Radim CZE003827 A DC Vandals Blansko B 20 20 20 20
37. Petro Juraj CZE006742 B DC Vandals Blansko B 20 20 20 20
37. Bednář Zdeněk CZE034131 D Čajda Kuřim 20 20 20 20
40. Mráz Jaromír CZE000555 C DC Milénium Bystřice n P. 19 19 19 19
40. Hochman Martin 1975 CZE000224 Brno 19 19 19 19
40. Staňek Rudolf CZE002630 A Rakol Brno 19 19 19 19
40. Sobol Lukáš CZE004626 C DC Šipkaři Bistro Stvolová 19 19 19 19
40. Oprchal Oldřich CZE007407 B PPaO - Tuřany 19 19 19 19
40. Matej Štefan CZE007603 Třebíč 19 19 19 19
40. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 19 19 19 19
47. Absolon Tomáš CZE001012 Brno 18 18 18 18
47. Šeregely Roman CZE001239 Brno 18 18 18 18
47. Macek Pavel CZE023507 D DC Triple X Letovice 18 18 18 18
47. Obrdlík Milan CZE031887 A Stavba Brno 18 18 18 18
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 3.6.2020 19:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.6.2020 20:37:41