Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1013)
 NáhledTiskNahoru
Účasti ve finálovém turnaji mužů (od roku 2004)

Statistitky finálových turnajů STRMEŇ CUP | Jednotlivci muži | Hráčů: 1013 | Turnajů: 52

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov42424242
2.Hlodan Pavel CZE006285BPPaO - Tuřany41414141
3.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno40404040
4.Zahradník Jan CZE005636BSiga38383838
4.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany38383838
4.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno38383838
7.Daška Pavel CZE001049BSiga36363636
8.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno35353535
9.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov33333333
9.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov33333333
11.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno31313131
11.Pátek Jaroslav CZE000158AStrmeň Kohoutovice31313131
11.Rajlich Zdeněk CZE008899CDC Fako Tuřany31313131
14.Zigmund Marek CZE004126AŠenkýři30303030
15.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice29292929
15.Koubek Michal CZE000239BStavba Brno29292929
17.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov28282828
17.Pouchlý Miroslav CZE000071CSiga28282828
17.Pipek Libor CZE006489BPPaO - Tuřany28282828
20.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov26262626
20.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov26262626
20.Kessner Jiří CZE007810CFrčky Ivančice26262626
23.Matoušek Petr CZE006484BFrčáci Ivančice25252525
23.Šeba Vladimír CZE006393Třebíč 25252525
23.Šmída Petr 1970CZE018510DPopelka Team25252525
23.Blaštík Petr CZE015480CPivní Komando M 1325252525
27.Richter Alois CZE000746BDC Milénium Bystřice n P.24242424
27.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov24242424
27.Pelánek Josef CZE032954BZámečtí páni z Rebešovic24242424
30.Bednařík Jaromír CZE000189ADC HORNETS Adamov23232323
30.Novotný Jaroslav 1975CZE000586Bystřice nad Pernštejnem23232323
32.Jílek Dušan CZE001022Brno 22222222
32.Tůma Jan CZE001558CDC Zenit Deštná22222222
32.Budiš Miroslav CZE000344BTitáni Hodonín22222222
32.Petro Juraj CZE006742CDC Vandals Blansko22222222
32.Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov22222222
37.Časta Jiří CZE000492BFrčáci Ivančice21212121
38.Krejčí Radim CZE003827Blansko 20202020
38.Šeregely Roman CZE001239Brno20202020
38.Bednář Zdeněk CZE034131DDC Šumáci Kolečko20202020
38.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno20202020
42.Mráz Jaromír CZE000555CDC Jakoby Bystřice n.P.19191919
42.Hochman Martin 1975CZE000224Brno 19191919
42.Staňek Rudolf CZE002630ARakol Brno19191919
42.Sobol Lukáš CZE004626BDC Triple X Letovice19191919
42.Oprchal Oldřich CZE007407BPPaO - Tuřany19191919
42.Matej Štefan CZE007603Třebíč 19191919
48.Absolon Tomáš CZE001012Brno 18181818
48.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno18181818
48.Macek Pavel CZE023507Letovice18181818
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 15:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 16:31:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement