Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-41/41)
  Náhled Tisk Nahoru
Pivní bar Lidická II

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 41 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Poráň David CZE051226 A Darts@Pipes Club 1 7 8 8 430
2. Pixa Patrik CZE056658 A Darts@Pipes Club 1 8 9 9 365
3. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL 1 8 9 9 350
4. Novotná Kateřina CZE060496 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 7 8 8 215
5. Veselý Michal CZE045757 A Darts@Pipes Club 6 6 6 205
6. Stjepan Miroslav CZE046561 B Pohodáři - šipky nás baví Brno 1 5 6 6 185
7. Kyzlink David CZE040369 A Darts@Pipes Club 1 8 9 9 180
7. Picmaus Petr CZE039836 A Darts@Pipes Club 1 2 3 3 180
9. Sedláček Michal CZE050944 B Šmoulové z PBL 8 8 8 160
10. Franková Eliška CZE063794 ŽL Divoké kočky z PBL Brno 1 6 7 7 145
11. Rajdl David CZE041891 D DC Rychlé šipky Bosonohy 5 5 5 135
12. Dočekal Jaromír CZE001401 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 2 3 3 120
13. Veselá Veronika CZE024672 A Darts@Pipes Club 5 5 5 95
13. Zelina Martin CZE000159 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 2 3 3 95
15. Marečková Tereza CZE056657 D Darts of the Dark Side 5 5 5 90
16. Ondrůj David CZE043010 A Darts@Pipes Club 3 3 3 85
17. Janků Michal CZE059462 D Podchod Klub Brno 4 4 4 80
18. Hájek Tomáš CZE053205 B Prckové z Pivního baru 3 3 3 75
19. Javorský Zdeněk CZE052341 D Šmoulové z PBL 2 2 2 70
20. Jeremejeva Katja 3 3 3 60
21. Kubík Petr CZE019879 A Darts@Pipes Club 2 2 2 55
21. Haladová Tatiana CZE040448 ŽL Divoké kočky z PBL Brno 1 1 2 2 55
21. Funk Michal CZE055518 A Phoenix Darts 3 3 3 55
24. Polák Vojtěch CZE048746 B Prckové z Pivního baru 3 3 3 50
24. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game 1 1 1 50
24. Morávek Martin CZE054320 A Darts@Pipes Club 2 2 2 50
27. Klemensevičová Adéla CZE057979 D Šmoulové z PBL 3 3 3 45
28. Sedlák Ladislav CZE006859 A Darts@Pipes Club 1 1 1 40
28. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Easy Game B 1 1 1 40
28. Kalivoda Jiří CZE017127 B Prckové z Pivního baru 1 1 1 40
31. Bednář Jan CZE053541 C DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 1 35
32. Brada Jiří CZE024107 B Darts@Pipes Club 1 1 1 30
33. Novák Radek CZE063000 Brno 1 1 1 25
34. Palinek Michal CZE043200 B ALK Brumov 1 1 1 20
34. Vilímek Dušan CZE000636 A Darts@Pipes Club 1 1 1 20
34. Hudec Petr CZE049807 A Honzíkova cesta Brno 1 1 1 20
34. Machek David CZE000401 A Darts@Pipes Club 1 1 1 20
34. Novotný Jan CZE036458 A Honzíkova cesta Brno 1 1 1 20
34. Schwarzer Karel CZE050621 A Darts@Pipes Club 1 1 1 20
40. Novotný Lukáš CZE038799 D Šmoulové z PBL 1 1 1 15
40. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 29.2.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.2.2020 11:31:19