Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/263)
 NáhledTiskNahoru
Účasti ve finálovém turnaji žen (od roku 2004)

Statistitky finálových turnajů STRMEŇ CUP | Jednotlivci ženy | Hráček: 263 | Turnajů: 45

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná B34343434
1.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno34343434
3.Dudíková Zdeňka CZE006267ADC HORNETS Adamov30303030
4.Pokorná Kateřina CZE006744Ivančice 29292929
5.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno25252525
6.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice24242424
7.Budišová Ludmila CZE000789ATitáni Hodonín22222222
8.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem21212121
9.Novotná Petra CZE035971DPopelka Team19191919
9.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Šumáci Kolečko19191919
11.Soukalová Dagmar CZE032837Troubsko18181818
12.Novotná Miroslava CZE000093Jevíčko 1 17171717
12.Šmídová Zuzana CZE024914CAlejak Sokec Boskovice17171717
12.Chvojková Dana CZE002697Rajhradice17171717
15.Suchá Dagmar CZE007329DTrabl Stvolová15151515
16.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy14141414
16.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo14141414
16.Pešková Hana CZE035244DBrno14141414
16.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov14141414
20.Kočí Iveta CZE042197CŠlapanice13131313
20.Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice13131313
20.Václavíková Zuzana CZE001388Moravská Třebová 13131313
23.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov12121212
23.Evjáková Andrea CZE000207Brno 12121212
23.Šírová Monika CZE002199 12121212
23.Sedláčková Karolína CZE000234AČervený Kostelec12121212
27.Brožová Ivana CZE000712Adamov 11111111
27.Peterková Jana 1981CZE000354Vítějeves 11111111
27.Studýnková Iveta CZE006243Sokolnice 11111111
27.Pátková Darina CZE006856Ivančice 11111111
27.Francová Helena CZE006612Blansko 11111111
27.Smutná Radka CZE020680Ivančice 11111111
27.Hanáková Lucie CZE009683DBlansko 11111111
34.Vítová Šárka CZE006543Třebíč 10101010
34.Antlová Jana CZE007213CBrno 10101010
34.Kubinová Marcela CZE024130Knínice 10101010
34.Bayerová Veronika CZE027487Knínice10101010
34.Filoušová Petra CZE039523CGrácie Brno10101010
39.Ducháčková Dagmar CZE004253Česká Třebová 9999
39.Jobová Jana CZE007014Brno 9999
39.Wolfová Jana CZE004709DKobry Chornice9999
39.Šimčíková Jana CZE010266Sokolnice 9999
39.Zahradníková Jana CZE036379Brno9999
39.Lukešová Alexandra CZE020610ŽL DC Rosničky Rosice9999
45.Kopanická Jarka CZE006224Brno 8888
45.Sobotková Jaroslava CZE006559Třebíč 8888
45.Horáková Lenka CZE004523Brno 8888
45.Němcová Kateřina CZE008674CVysoká u Jevíčka8888
45.Bořilová Lucie CZE023297Šlapanice8888
45.Šebová Ivana CZE006924Třebíč 8888
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 30.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.10.2020 19:37:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement