Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/262)
  Náhled Tisk Nahoru
Účasti ve finálovém turnaji žen (od roku 2004)

Statistitky finálových turnajů STRMEŇ CUP | Jednotlivci ženy | Hráček: 262 | Turnajů: 44

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Stöhrová Ivana CZE000628 C DC Zenit Deštná B 34 34 34 34
1. Chudá Martina CZE000056 B Grácie Brno 34 34 34 34
3. Dudíková Zdeňka CZE006267 A DC HORNETS Adamov 30 30 30 30
4. Pokorná Kateřina CZE006744 Ivančice 29 29 29 29
5. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 25 25 25 25
6. Roháčková Markéta CZE000088 B BraStr Kohoutovice 24 24 24 24
7. Budišová Ludmila CZE000789 A Titáni Hodonín 22 22 22 22
8. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem 21 21 21 21
9. Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team 19 19 19 19
9. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Easy Game B 19 19 19 19
11. Soukalová Dagmar CZE032837 Troubsko 18 18 18 18
12. Novotná Miroslava CZE000093 Jevíčko 1 17 17 17 17
12. Šmídová Zuzana CZE024914 C Knínice 17 17 17 17
12. Chvojková Dana CZE002697 Rajhradice 17 17 17 17
15. Suchá Dagmar CZE007329 D Trabl Stvolová 15 15 15 15
16. Pešková Hana CZE035244 D Brno 14 14 14 14
16. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 14 14 14 14
18. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B 13 13 13 13
18. Ščudlová Šárka CZE040891 C Mistři netrénujou Šlapanice 13 13 13 13
18. Dočekalová Martina CZE000034 D DC Rychlé šipky Bosonohy 13 13 13 13
18. Václavíková Zuzana CZE001388 Moravská Třebová 13 13 13 13
18. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo 13 13 13 13
23. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 12 12 12 12
23. Evjáková Andrea CZE000207 Brno 12 12 12 12
23. Šírová Monika CZE002199 12 12 12 12
23. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec 12 12 12 12
27. Brožová Ivana CZE000712 Adamov 11 11 11 11
27. Peterková Jana 1981 CZE000354 Vítějeves 11 11 11 11
27. Studýnková Iveta CZE006243 Sokolnice 11 11 11 11
27. Pátková Darina CZE006856 Ivančice 11 11 11 11
27. Francová Helena CZE006612 Blansko 11 11 11 11
27. Smutná Radka CZE020680 Ivančice 11 11 11 11
27. Hanáková Lucie CZE009683 D Blansko 11 11 11 11
34. Vítová Šárka CZE006543 Třebíč 10 10 10 10
34. Antlová Jana CZE007213 C Brno 10 10 10 10
34. Kubinová Marcela CZE024130 Knínice 10 10 10 10
34. Bayerová Veronika CZE027487 Knínice 10 10 10 10
34. Filoušová Petra CZE039523 C Grácie Brno 10 10 10 10
39. Ducháčková Dagmar CZE004253 Česká Třebová 9 9 9 9
39. Jobová Jana CZE007014 Brno 9 9 9 9
39. Wolfová Jana CZE004709 D Kobry Chornice 9 9 9 9
39. Šimčíková Jana CZE010266 Sokolnice 9 9 9 9
39. Zahradníková Jana CZE036379 Brno 9 9 9 9
39. Lukešová Alexandra CZE020610 ŽL DC Rosničky Rosice 9 9 9 9
45. Kopanická Jarka CZE006224 Brno 8 8 8 8
45. Sobotková Jaroslava CZE006559 Třebíč 8 8 8 8
45. Horáková Lenka CZE004523 Brno 8 8 8 8
45. Němcová Kateřina CZE008674 C Vysoká u Jevíčka 8 8 8 8
45. Bořilová Lucie CZE023297 Šlapanice 8 8 8 8
45. Šebová Ivana CZE006924 Třebíč 8 8 8 8
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 2.4.2020 08:32

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 2.4.2020 10:19:03