Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/174)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup ženy 2017/2018

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 174 | Turnajů: 876

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B27375753 620
2.Veselá Veronika CZE024672ADarts@Pipes Club21111131132 535
3.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Šumáci Kolečko27375752 340
4.Jochová Ingrid CZE049516AStefanplus Brno29597972 230
5.Novotná Kateřina CZE060496CDC Rychlé šipky Bosonohy19899991 900
6.Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice27072721 890
7.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno23234341 840
8.Svánovská Jitka CZE052015CDC Pivárna Sloup A25961611 830
9.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka24244441 800
10.Tichá Martina CZE054116AŠilingrák Team Brno15152521 765
11.Boudová Marie CZE055159DDC Pivárna Sloup A5353531 535
12.Novotná Petra CZE035971DPopelka Team23234341 325
13.Suchá Michaela CZE031968DBrno23739391 320
14.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy13738381 270
15.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná B21921211 120
16.Kozlová Kateřina CZE033162DŠilingrák Team Brno14748481 105
17.Dohnalová Denisa CZE055755DŠmoulové z PBL24042421 050
18.Kothánková Simona CZE024680AŽL CATS Brno1313232945
19.Ondroušková Marie CZE006854DTrabl Stvolová323232895
20.Zahradníková Jana CZE036379Brno414141885
21.Novotná Eliška CZE057383DPopelka Team383838880
22.Smolejová Šárka CZE053454DTrabl Stvolová313131830
23.Pekařová Alice CZE050148DDC Easy Game B2242626810
24.Danišová Leona CZE059049CStar team by Laso242424765
25.Buršíková Michaela CZE056716CPhoenix Darts444444755
26.Pešková Hana CZE035244DBrno303030750
27.Suchá Miloslava CZE044397DTrabl Stvolová323232745
28.Marečková Tereza CZE056657DDarts of the Dark Side414141685
29.Havlenová Kateřina CZE056022CDC Sport Barbarians Třebíč1272828680
30.Smejkalová Veronika CZE049963DHoteliéři Usobrno B272727675
31.Janderková Monika CZE055503Brno1181919670
32.Ševčíková Petra CZE047663DVysočany252525655
33.Štefeneková Jana CZE059941Brno1222323645
34.Sušilová Sabina CZE050369CDC FoFo Otnice1202121640
35.Šebová Ivana CZE006924Třebíč 353535625
36.Beranová Květoslava CZE058429BDC Orli Ráječko B282828620
37.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo1131414610
38.Hádlerová Eliška CZE052234DŠK Jedničky Boskovice242424590
39.Hanáková Lucie CZE009683DBlansko 232323580
40.Bukáčková Božena CZE060544Blansko1151616560
41.Lipková Michaela CZE026221DBrno202020535
42.Suchá Dagmar CZE007329DTrabl Stvolová171717515
43.Klašková Lenka CZE009962DČajda Kuřim141414485
44.Šimonová Pavla CZE055434DŠK Jedničky Boskovice262626475
44.Antlová Jana CZE007213CBrno 1101111475
46.Matzauerová Renáta CZE058140Třebíč1161717460
47.Foersterová Květoslava CZE044506Brno202020455
48.Haladová Tatiana CZE040448ŽL Divoké kočky z PBL Brno1131414440
49.Ščudlová Veronika CZE049597Úsobrno1101111405
50.Vinická Veronika CZE056814BClub 2V Vyškov161616385
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 24.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.10.2020 02:12:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement