Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/760)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup muži 2018/2019 - absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 760 | Turnajů: 989

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Nimmrichter Jan CZE005000 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 1 16 117 134 134 5 835
2. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game 1 16 102 119 119 4 905
3. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 1 10 75 86 86 4 515
4. Kučera Jiří 1987 CZE047020 B DC Vandals Blansko 1 10 74 85 85 4 300
5. Picmaus Petr CZE039836 A Darts@Pipes Club 1 13 67 81 81 4 120
5. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL 17 113 130 130 4 120
7. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game 1 12 70 83 83 3 930
8. Král Marek CZE053282 A Brno 1 20 51 72 72 3 865
9. Pixa Patrik CZE056658 D Darts@Pipes Club 1 11 98 110 110 3 730
10. Suchý Roman CZE032109 B Siga 1 9 69 79 79 3 510
11. Slezáček Pavel CZE053185 C DC Orli Ráječko 1 9 76 86 86 3 500
12. Šarközi Jakub CZE060355 B Zběsile a rychle Vyškov 1 7 54 62 62 3 395
13. Skoupý Leopold CZE059712 D DC Bikers Sloup A 1 11 72 84 84 3 355
14. Hron Ondřej CZE016992 A Snipers Brno 1 10 65 76 76 3 285
15. Drahuta Štefan CZE007656 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 6 61 68 68 3 010
16. Funk Michal CZE055518 A Phoenix Darts 1 10 103 114 114 2 985
17. Daška Pavel CZE001049 A Siga 1 8 52 61 61 2 930
18. Cvrček Tomáš CZE062413 Brno 1 3 50 54 54 2 820
19. Rajdl David CZE041891 C DC Rychlé šipky Bosonohy 13 94 107 107 2 675
20. Bednář Jan CZE053541 B DC Bejvávalo U Kolečka 1 11 80 92 92 2 600
21. Vozka Tomáš CZE063155 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 7 58 65 65 2 455
22. Vymazal Lukáš CZE058327 D DC Bikers Sloup A 1 5 57 63 63 2 430
23. Pelech David CZE058116 Šilingrák Team Brno 1 6 54 61 61 2 225
24. Novák Radek CZE063000 Brno 1 10 83 94 94 2 120
25. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 1 6 43 50 50 2 075
26. Vojta Radim CZE037412 A Yellov fish 1 5 39 45 45 2 050
27. Komárek Jiří CZE012759 C DC Cobra Brno 1 6 53 60 60 2 020
28. Zelina Martin CZE000159 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 8 66 75 75 2 005
29. Vymazal Stanislav CZE006276 B PPaO - Tuřany 1 4 36 41 41 1 925
30. Caha Miroslav CZE055827 D Zálesáci B 1 4 30 35 35 1 915
31. Sedláček Michal CZE050944 B Šmoulové z PBL 1 9 81 91 91 1 905
32. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 B ŠK Modřice 1 2 40 43 43 1 890
33. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno 5 39 44 44 1 875
34. Šeregely Roman CZE001239 Brno 1 8 86 95 95 1 855
35. Vaculovič Martin CZE009642 C DC Vandals Blansko 1 3 30 34 34 1 850
36. Křivka Marek CZE057081 C DC Double Tops Omega 6 55 61 61 1 835
37. Toman Filip CZE059491 D Popelka Team 1 3 30 34 34 1 795
38. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov 14 15 29 29 1 745
38. Košťál Jiří CZE042985 C DC Fako Tuřany 1 5 59 65 65 1 745
40. Dvořák Jaroslav CZE047093 C O tečku 1 4 39 44 44 1 710
41. Přibyl Martin CZE053188 C DC Orli Ráječko 1 6 51 58 58 1 705
42. Novotný Jakub 1993 CZE054908 D DC Vandals Blansko C 6 46 52 52 1 700
43. Marek Leoš CZE049584 D DC Bikers Sloup A 1 6 46 53 53 1 695
43. Javorský Zdeněk CZE052341 D Šmoulové z PBL 7 54 61 61 1 695
45. Vlach Otakar CZE009658 C DC Orli Ráječko 1 4 31 36 36 1 690
45. Tlamka Martin CZE035247 C O tečku 1 5 29 35 35 1 690
47. Gruber Roman CZE000710 A Brno 3 40 43 43 1 680
48. Dočkal Jakub CZE035906 C Lama Darts Ivančice 1 8 42 51 51 1 670
48. Štolpa Roman CZE051406 C DC Pivárna Sloup A 2 42 44 44 1 670
50. Novotný Jakub 1982 CZE015863 B To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 1 4 31 36 36 1 665
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2019 10:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.10.2019 10:21:13