Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/804)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup muži 2018/2019

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 804 | Turnajů: 1133

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno1191301501506 515
2.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov1191191391395 765
3.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno1128598985 205
4.Picmaus Petr CZE039836AŠK Modřice1187695954 915
5.Lasovský Dušan CZE033525DDarts@Pipes Club201371571574 900
6.Kučera Jiří 1987CZE047020ADC Vandals Blansko1138296964 880
7.Pixa Patrik CZE056658ADarts@Pipes Club1131161301304 315
8.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno1137892924 305
9.Suchý Roman CZE032109BSiga1118092924 090
10.Slezáček Pavel CZE053185ADC Orli Ráječko B1118597973 970
11.Cvrček Tomáš CZE062413ABrno176775753 945
12.Skoupý Leopold CZE059712C1. Šipkařská kapela Šošůvka1148499993 940
13.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov1205172723 865
14.Daška Pavel CZE001049BSiga1126477773 840
15.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno1137286863 755
16.Funk Michal CZE055518CTornádo Destroyers Brno1121191321323 510
17.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov175664643 490
18.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka176876763 295
19.Rajdl David CZE041891CDC Rychlé šipky Bosonohy151131281283 210
20.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka112941071073 000
21.Novák Radek CZE063000Brno1141011161162 795
22.Vymazal Lukáš CZE058327CDC Šipky Sloup166370702 730
23.Vozka Tomáš CZE063155BTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou76370702 580
24.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany164552522 380
25.Javorský Zdeněk CZE052341DDarts@Pipes Club117081812 300
26.Caha Miroslav CZE055827CZálesáci163542422 290
26.Vojta Radim CZE037412AYellov fish164451512 290
28.Zelina Martin CZE000159CDC Rychlé šipky Bosonohy1117284842 260
29.Poráň David CZE051226AŠK Modřice73643432 245
30.Sedláček Michal CZE050944DDarts@Pipes Club110961071072 240
31.Pelech David CZE058116AŠilingrák Team Brno165461612 225
32.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno166067672 205
33.Šeregely Roman CZE001239Brno1101011121122 195
34.Vaculovič Martin CZE009642ADC Vandals Blansko143540402 140
35.Matuška Osvald CZE004192ADC Bejvávalo U Kolečka164451512 115
36.Gruber Roman CZE000710Brno 74451512 110
37.Toman Filip CZE059491ADC Vandals Blansko143540402 100
38.Dočkal Jakub CZE035906CDC Angry Birds Osmička Brno1124962622 095
39.Kostelka Martin CZE019339BStefanplus Brno54550502 060
40.Novotný Jakub 1993CZE054908DDC Vandals Blansko85664642 035
41.Křivka Marek CZE057081CDC Double Tops Omega76067672 030
42.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice124447472 015
43.Přibyl Martin CZE053188ADC Orli Ráječko B195767671 985
44.Kyzlink David CZE040369Brno12961081081 965
45.Košťál Jiří CZE042985CDC Fako Tuřany186473731 955
46.Dvořák Jaroslav CZE047093CO tečku164047471 925
47.Marek Leoš CZE049584CSloup v Mor. Kasu185160601 910
48.Zahradník Jan CZE005636BSiga164249491 880
49.Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko95564641 860
50.Tlamka Martin CZE035247CO tečku163138381 820
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 15:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 16:11:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement