Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-43/43)
 NáhledTiskNahoru
Restaurace U Lasa IV

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 43 | Turnajů: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Rus Jan CZE061077AŠK Modřice666290
2.Vejmělek Jan CZE028772CStar team by Laso666205
3.Holeček Jiří CZE048515CBB Brno777200
4.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno444190
5.Danišová Leona CZE059049CStar team by Laso666165
5.Bezůšek Pavel CZE000499BRozruch Beerhouse Brno666165
7.Říčan Vítězslav CZE066119Brno666145
8.Zbořil Jiří CZE025522BRozruch Beerhouse Brno555115
9.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko33395
9.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno33395
11.Vacek Pavel CZE066361DDc Summit Ivančice22285
12.Šeregely Roman CZE001239Brno44470
13.Hladík Jiří CZE050991CMolly Darts Club22260
13.Kozlová Kateřina CZE033162CŠilingrák Team Brno33360
13.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno22260
16.Dočkal Jakub CZE035906CLama Darts Ivančice22250
17.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice22245
17.Kohlíček Karel CZE064876CViva Brothers Brno22245
19.Lukášek Vojtěch CZE066365Brno22240
20.Cuřínová Kristýna CZE060291BMolly Darts Club22235
21.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka11130
21.Rus Martin CZE059961ASnipers Brno11130
21.Miština Martin CZE061326Bílovice11130
21.Vorel Vladimír CZE004827CPivní Komando M 1311130
21.Ševčík Vlastimil CZE058824CStar team by Laso11130
26.Štipčák Petr CZE061366CPivní Komando M 1311125
26.Šeránek Zdeněk CZE063452DŠílené labutě Brno11125
26.Navrátil Jiří CZE066431DDc Summit Ivančice11125
26.Pelech David CZE058116AŠilingrák Team Brno11125
30.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Minibaroni B11120
30.Vrbka Jan CZE067079CDC Štěstí Brno11120
30.Kříž Petr CZE007393DDc Summit Ivančice11120
30.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice11120
30.Neubauer Ivo CZE049000CDC Bejvávalo U Kolečka11120
30.Tichá Martina CZE054116AŠilingrák Team Brno11120
30.Luklová Petra CZE064258BGrácie Brno11120
30.Kvarda Josef CZE064034Brno11120
30.Machková Michaela CZE058823CStar team by Laso11120
39.Franěk Radim CZE065925DDc Summit Ivančice11115
39.Šustáčková Veronika CZE054254CDC Štěstí Brno11115
39.Navrátilová Lucie CZE062977CBB Brno11115
39.Ondrášek Martin CZE058847CBB Brno11115
39.Karásek Pavel CZE066362DDc Summit Ivančice11115
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 24.1.2021 02:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 24.1.2021 02:51:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement