Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-29/29)
 NáhledTiskNahoru
Sport bar XXL Rájec II

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 29 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Toman Filip CZE059491DDC Orli Ráječko1899445
2.Vlach Otakar CZE009658BDC Orli Ráječko1677325
3.Staňek Rudolf CZE002630ARakol Brno777280
4.Slezáček Pavel CZE053185BDC Orli Ráječko1788265
5.Bukáček Marek CZE060352Blansko1788245
6.Přibyl Martin CZE053188BDC Orli Ráječko B1566190
7.Kuběna Kamil CZE052789BDC Orli Ráječko B1455175
8.Vlachová Radka CZE030510Blansko1566155
9.Novotný Jakub CZE054908DDC Vandals Blansko C555145
9.Havlík Dušan CZE065395Rajec1455145
11.Mynařík Lukáš CZE062691DDC Šipky Sloup444135
12.Augusta David CZE001578ARakol Brno333125
13.Frühauf Milan CZE048894BDC Orli Ráječko333110
14.Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko B1233100
15.Bukáčková Božena CZE060544Blansko44475
16.Skoupá Dominika CZE063449CDC Pivárna Sloup A22250
17.Vymazal Lukáš CZE058327CDC Šipky Sloup22245
17.Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar11145
19.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B11140
19.Hasoň Jiří CZE050729CDC Pivárna Sloup A22240
19.Dýr Marek CZE062358Rájec Jestřebí11140
22.Kobza Martin CZE065630DC Pivárna Sloup A11130
22.Kotlán Tomáš CZE050282BDC Orli Ráječko B11130
24.Beranová Květoslava CZE058429BDC Orli Ráječko B11125
24.Cerhák Radim CZE063540DC Orli Ráječko B11125
26.Nečas Tomáš CZE061388DDC Bikers Sloup B11120
26.Marek Leoš CZE049584CDC Bikers Sloup A11120
26.Rozkošná Hana CZE060925Rájec11120
29.Jelínek Lukáš CZE061982DC Orli Ráječko B11115
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.10.2020 07:28:37
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement