Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/140)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup ženy 2013/2014

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 140 | Turnajů: 696

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pešková Markéta CZE042867 Brno 3 94 97 97 2 855
2. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B 3 71 74 74 2 700
3. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 3 38 41 41 2 675
4. Kopčániová Dária CZE046396 Brno 3 84 87 87 2 265
5. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem 3 29 32 32 1 905
6. Chudá Martina CZE000056 B Grácie Brno 3 34 37 37 1 790
7. Lukešová Alexandra CZE020610 ŽL DC Rosničky Rosice 3 46 49 49 1 655
8. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Šumáci Kolečko 3 40 43 43 1 630
9. Hanáková Lucie CZE009683 D Blansko 3 40 43 43 1 570
10. Ščudlová Šárka CZE040891 C Mistři netrénujou Šlapanice 3 28 31 31 1 525
11. Časnochová Vlasta CZE010503 A Darts@Pipes Club 1 55 56 56 1 470
12. Foersterová Květoslava CZE044506 Brno 1 51 52 52 1 400
13. Stöhrová Ivana CZE000628 C DC Zenit Deštná B 3 22 25 25 1 315
14. Filoušová Petra CZE039523 C Grácie Brno 2 27 29 29 1 245
15. Soukalová Dagmar CZE032837 Troubsko 3 22 25 25 1 235
16. Roháčková Markéta CZE000088 B BraStr Kohoutovice 2 9 11 11 1 200
17. Dudíková Zdeňka CZE006267 A DC HORNETS Adamov 3 25 28 28 1 150
18. Pulcová Andrea CZE044405 D Brno 2 21 23 23 990
19. Benešová Andrea CZE043075 Brno 2 27 29 29 955
20. Hönigová Iveta CZE042927 Brno 2 24 26 26 915
21. Kleinerová Hana CZE047208 Brno 1 21 22 22 760
22. Pešková Hana CZE035244 D Brno 1 25 26 26 725
23. Zahradníková Jana CZE036379 Brno 32 32 32 650
24. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno 1 7 8 8 630
25. Sedlmajerová Alena CZE041209 D Pohodáři - šipky nás baví Brno 1 21 22 22 620
26. Makarová Lucie CZE031664 A Liga Vyjímečných Svitavy 2 14 16 16 615
27. Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team 1 16 17 17 585
28. Pokorná Kateřina CZE006744 Ivančice 1 11 12 12 575
29. Kubínková Hana CZE039678 Brno 1 21 22 22 540
30. Petříková Lucie CZE041210 B Havrani 21 21 21 505
31. Blechová Magda CZE046898 Otnice 22 22 22 500
32. Smolková Monika CZE045346 Otnice 1 15 16 16 480
33. Kalábová Ivana CZE044427 1 13 14 14 470
34. Kuchařová Iveta CZE047655 D Popelka Team 1 6 7 7 465
35. Vnuková Jaroslava CZE009124 Brno 16 16 16 460
36. Haluzová Monika CZE042937 Adamov 1 12 13 13 455
37. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo 1 5 6 6 445
38. Ferusová Dáša CZE016673 DC Poškoláci Valchov 1 8 9 9 435
39. Hanušová Jiřina CZE023818 Třebíč 18 18 18 430
40. Malenová Hana CZE037286 Třebíč 20 20 20 420
40. Kovářová Lenka CZE047806 A Za Vodou Litomyšl 1 12 13 13 420
42. Hořínková Petra CZE033745 ŽL Knedla Team Brno 1 11 12 12 410
43. Fasorová Michaela CZE047538 C O tečku 1 10 11 11 405
44. Šmídová Zuzana CZE024914 C Alejak Sokec Boskovice 1 7 8 8 380
45. Zitterbart Lucie CZE047748 Brno 1 9 10 10 360
46. Hašková Michaela CZE047532 Těchov 1 7 8 8 310
47. Klašková Lenka CZE009962 D Čajda Kuřim 13 13 13 305
47. Ondroušková Marie CZE006854 D Trabl Stvolová 10 10 10 305
49. Tlamková Lenka CZE044653 C O tečku 1 2 3 3 285
50. Kuchtová Renata CZE005743 A Za Vodou Litomyšl 1 5 6 6 280
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.8.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 12.8.2020 05:23:06