Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/140)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup ženy 2013/2014

Strmeň Cup - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 140 | Turnajů: 696

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Pešková Markéta CZE042867Brno39497972 855
2.Kočí Iveta CZE042197CŠlapanice37174742 700
3.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov33841412 675
4.Kopčániová Dária CZE046396Brno38487872 265
5.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem32932321 905
6.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno33437371 790
7.Lukešová Alexandra CZE020610ŽL DC Rosničky Rosice34649491 655
8.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Šumáci Kolečko34043431 630
9.Hanáková Lucie CZE009683DBlansko 34043431 570
10.Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice32831311 525
11.Časnochová Vlasta CZE010503AČadca15556561 470
12.Foersterová Květoslava CZE044506Brno15152521 400
13.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná B32225251 315
14.Filoušová Petra CZE039523CGrácie Brno22729291 245
15.Soukalová Dagmar CZE032837Troubsko32225251 235
16.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice2911111 200
17.Dudíková Zdeňka CZE006267ADC HORNETS Adamov32528281 150
18.Pulcová Andrea CZE044405DBrno2212323990
19.Benešová Andrea CZE043075Brno2272929955
20.Hönigová Iveta CZE042927Brno2242626915
21.Kleinerová Hana CZE047208Brno1212222760
22.Pešková Hana CZE035244DBrno1252626725
23.Zahradníková Jana CZE036379Brno323232650
24.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno1788630
25.Sedlmajerová Alena CZE041209DPohodáři - šipky nás baví Brno1212222620
26.Makarová Lucie CZE031664ALiga Vyjímečných Svitavy2141616615
27.Novotná Petra CZE035971DPopelka Team1161717585
28.Pokorná Kateřina CZE006744Ivančice 1111212575
29.Kubínková Hana CZE039678Brno1212222540
30.Petříková Lucie CZE041210BBrno212121505
31.Blechová Magda CZE046898Otnice222222500
32.Smolková Monika CZE045346Otnice1151616480
33.Kalábová Ivana CZE0444271131414470
34.Kuchařová Iveta CZE047655DPopelka Team1677465
35.Vnuková Jaroslava CZE009124Brno 161616460
36.Haluzová Monika CZE042937Adamov1121313455
37.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo1566445
38.Ferusová Dáša CZE016673DC Poškoláci Valchov1899435
39.Hanušová Jiřina CZE023818Třebíč181818430
40.Malenová Hana CZE037286Třebíč202020420
40.Kovářová Lenka CZE047806AZa Vodou Litomyšl1121313420
42.Hořínková Petra CZE033745ŽL Knedla Team Brno1111212410
43.Fasorová Michaela CZE047538CO tečku1101111405
44.Šmídová Zuzana CZE024914CAlejak Sokec Boskovice1788380
45.Zitterbart Lucie CZE047748Brno191010360
46.Hašková Michaela CZE047532Těchov1788310
47.Klašková Lenka CZE009962DČajda Kuřim131313305
47.Ondroušková Marie CZE006854DTrabl Stvolová101010305
49.Tlamková Lenka CZE044653CO tečku1233285
50.Kuchtová Renata CZE005743AZa Vodou Litomyšl1566280
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 26.10.2020 02:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 26.10.2020 02:10:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement