Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/54)
 NáhledTiskNahoru
U Kolečka VII

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 54 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Drahuta Štefan CZE007656ADC Bejvávalo U Kolečka1677320
2.Kaláb Libor CZE055662DTa tam byla Brno666215
3.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno1344190
4.Bednář Jan CZE053541CDC Bejvávalo U Kolečka1344170
5.Cvrček Tomáš CZE062413CBrno333145
6.Funk Michal CZE055518APhoenix Darts666140
6.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov1122140
8.Ruiner Martin CZE049937DDC Šumáci Kolečko1344130
9.Kalivoda Zdeněk CZE056887CPhoenix Darts666125
10.Nimmrichter Jan CZE005000BŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany333120
10.Javorský Zdeněk CZE052341DŠmoulové z PBL1455120
12.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko555115
12.Rus Jan CZE061077BŠK Modřice333115
14.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice1344110
14.Krejčí Markéta CZE049938DDC Šumáci Kolečko1455110
16.Voborný Jiří CZE036875CDC Bejvávalo U Kolečka1233100
17.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno33390
17.Dočkal Jakub CZE035906CLama Darts Ivančice112290
19.Marcišínová Věra CZE067102Phoenix Darts112280
20.Přibyl Pavel CZE000066BŠK Modřice22270
21.Kummer David CZE054814BDC Šumáci Kolečko22260
21.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL33360
21.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Minibaroni B112260
24.Kozlová Kateřina CZE033162DŠilingrák Team Brno112255
25.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov11150
25.Bednář Zdeněk CZE034131DDC Šumáci Kolečko11150
27.Rajdl David CZE041891DDC Rychlé šipky Bosonohy22245
27.Kostelka Martin CZE019339ADevastators Brno11145
29.Hait Petr CZE061830CDC Easy Game B22240
29.Balej Josef CZE038406AStefanplus Brno11140
29.Prokop Vítězslav CZE007413CViva Brothers Brno11140
32.Šabršula Josef CZE064430Loučná nad Desnou11135
32.Šlouf Michal CZE060474DZálesáci11135
32.Chmelař Filip CZE059448BStavba Brno11135
35.Pučálka Aleš CZE020679DBrno 11130
35.Humlíček Marek CZE003444CPivní Komando M 1311130
35.Bečková Pavla CZE029391DDC Šumáci Kolečko11130
35.Šabršula Tomáš CZE056441BDC Fako Tuřany11130
35.Šeregely Roman CZE001239Brno11130
35.Tichá Martina CZE054116AŠilingrák Team Brno11130
41.Vávrů Lukáš CZE046672DDC Šumáci Kolečko11125
41.Jiroušek Zdeněk CZE006202BDC Bejvávalo U Kolečka11125
43.Maršálek Petr CZE067103Brno11120
43.Sixta Stanislav CZE061166DPohodáři - šipky nás baví Brno11120
43.Košťál Jiří CZE042985CDC Fako Tuřany11120
43.Vozka Tomáš CZE063155CTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou11120
43.Jochová Ingrid CZE049516AStefanplus Brno11120
43.Čermák Miroslav CZE059854DZálesáci B11120
49.Horký Martin CZE050147DBrno11115
49.Sedláček Michal CZE050944BŠmoulové z PBL11115
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 21.10.2020 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 22.10.2020 00:05:16
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement