Ligový pohár
UŠO > Jihomoravský kraj > Ligový pohár
1. kolo Ligového poháru rozlosováno! Hraje se v sobotu 7.12.2019 od 15.00.

3.12.2019 09:00 | Pokorný Michal | Přečteno: 2925× | Příloh: 2

Losování 1. kola Ligového poháru 2019/2020

Losování 1. kola Ligového poháru se uskuteční 18.11. 2019 od 10.00 hod. na sekretariátu JMOŠS.

Losování je veřejné a jste srdečně zváni.

Termíny ligového poháru:

1. 2.11.2019 - předkolo - již odehráno

2. 7.12.2019 - 1. kolo - losování v pondělí 18.11.2019

3. 11.1.2020 - 2. kolo

4. 29.2.2020 - 3. kolo

 

Předkolo A++ - sobota 2.11.2019 od 15.00

1. Stefan plus - Darts Club 2V Vyškov   21:0 K

2. ŠK Vyškov - Rozruch Van Morison  21:0 K

3. DC Horboj Elita - Ex na Ex  21 : 0 K

4. DC Hurricane Adamov - Šilingrák Tean Brno B  21 : 0 K

 

Předkolo C+ - 2.11. 2019 od 15.00

1. Rumoví pralinky - DC Šipkaři Stvolová 17 : 21

2. BB Brno - Zálesáci Třebíč B   21 : 11

3. O tečku - Puboši  21 . 0 K

4. Devastátors Brno - Lama Darts   21: 8

5. Phoenix Darts Brno - DC Pivárna Sloup  22 : 12

6. Pohodáři šipky nás baví - ZTP Kupé Brno 21 : 11

7. To je vonooo Bílovice - Šmoulové z PBL  21:15

8. DC Vandals B - Mistři Netrénujou   21 : 7

9. Šilingrák team Brno C - Hospůdka Lazinov  11 : 21

10. Rychlé Šípy Rajhrad - Darts Team Houpačka   21 : 0 K

11. DC Cobra Brno - Fofo Otnice 4 : 21

12. DC Double top Omega - Ex na EX B  21 : 13

13. Prckové z pivního baru - ŠK Vyškov B   10 : 21

14. M13 Darts Club - Desperádos   8 : 21

15. DC Štěstí Brno - Jesus Viva Brothers    5 : 21

16. Bikers Sloup - Snipers Brno B   12 : 21

 

1 kolo A++ - 7.12.2019

1.  Strmeň Popovice - Hornets Adamov

2.  Siga Brno - Mustang Brno,,A"

3.  Hydra darts Bučovice - Raptors Brankovice

4.  Vandals Blansko - Psí vojáci Bučovice

5.  Zběsile a rychle Vyškov - Darts Hodějice

6.  ŠK Excalibur Bzenec - Pardálové Brno

7.  DC Easy game Brno - ŠK Vyškov

8.  DC HorBoj Elita - Šilingrák team Brno

9.  DC Frogs Žabčice - Snipers Brno

10. Mustang Brno,,B" Němčice - Frčáci Ivančice

11. PBL 45 Brno - Štefan plus Brno

12. Hurricane Adamov -  Rakol Brno

 

C + - 7.12.2019

1.  Sport Barbariens Třebíč - BB Brno

2.  To je Vonooo Bílovice n. Svitavou - Rychlé šípy Rajhrad

3.  O tečku Brno - Devastators Brno

4.  Vandals,,B" Blansko - Snipers Brno,,B"

5.  Double Tops Omega - Šipkaři Stvolová

6. Wolfgang Brno - Jesus Viva Brothers

7.  DC Bejvávalo U Kolečka Brno - ŠK Vyškov,,B"

8.  Easy Game Brno,,B" - Hospůdka Lazinov

9.  Pitbuls Adamov - Pohodáři šipky nás baví

10. Phoenix Darts Brno - FoFo Otnice

11. Desperados Brno - Dragon Darts Brno

12. Pivní komando M 13 - Štiky Rosice

HRAJE SE V SOBOTU 7.12.2019 OD 15.00!!

 

 

 

 

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.12.2019 18:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 5.12.2019 18:46:00