Pořadí | Družstvo | Kol | V | VP | R | PP | P | K | Skóre | Legy | Body | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ŠK Excalibur Bzenec | 18 | 15 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 231 | : | 95 | 514 | : | 278 | 49 |
2. | PBL 45 Brno | 18 | 16 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 219 | : | 105 | 492 | : | 307 | 48 |
3. | Šenkýři Brno | 18 | 11 | 1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 190 | : | 136 | 442 | : | 353 | 36 |
4. | DC Frogs Žabčice | 18 | 9 | 1 | 0 | 1 | 7 | 0 | 159 | : | 167 | 391 | : | 397 | 30 |
5. | DC Hurricane Adamov | 18 | 8 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 156 | : | 170 | 387 | : | 399 | 26 |
6. | Adalbertus Medlov | 18 | 6 | 3 | 0 | 1 | 8 | 0 | 159 | : | 169 | 394 | : | 411 | 25 |
7. | Titáni Hodonín | 18 | 6 | 2 | 0 | 2 | 8 | 0 | 156 | : | 172 | 379 | : | 409 | 24 |
8. | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | 18 | 6 | 2 | 0 | 0 | 10 | 0 | 150 | : | 176 | 364 | : | 418 | 22 |
9. | DC Šipky Sloup | 19 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 0 | 144 | : | 202 | 377 | : | 476 | 18 |
10. | Mistři netrénujou Šlapanice | 19 | 3 | 1 | 0 | 3 | 12 | 0 | 140 | : | 206 | 377 | : | 477 | 14 |
11. | ALK Brumov | 18 | 2 | 0 | 0 | 2 | 14 | 0 | 110 | : | 216 | 295 | : | 487 | 8 |
Pořadí | Hráč | Družstvo | LKH | Zápasy | Legy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
% | C | O | V | % | O | V | ||||
1. | Šťavík David | Titáni Hodonín | 80,0 | 70,00 | 72 | 70 | 49 | 64,33 | 171 | 110 |
2. | Poráň David | PBL 45 Brno | 80,9 | 74,19 | 72 | 62 | 46 | 66,89 | 151 | 101 |
3. | Toncar Martin | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | 82,2 | 75,00 | 72 | 60 | 45 | 67,36 | 144 | 97 |
4. | Slováček Jiří | ŠK Excalibur Bzenec | 83,3 | 80,00 | 72 | 70 | 56 | 71,52 | 165 | 118 |
5. | Hudec Petr | PBL 45 Brno | 83,9 | 76,67 | 72 | 60 | 46 | 70,42 | 142 | 100 |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Akce | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ne | 7.4.2024 | 15:00 | 19. | Šenkýři Brno | 12 | : | 6 | Adalbertus Medlov | ||
Kobzák Pavel | 28 | : | 19 | Kadla Zdeněk | ||||||
Ne | 7.4.2024 | 15:00 | 19. | DC Frogs Žabčice | 13 | : | 5 | ALK Brumov | ||
Skúpý Jan | 28 | : | 15 | Palinek Michal | ||||||
Ne | 7.4.2024 | 15:00 | 19. | ŠK Excalibur Bzenec | 14 | : | 4 | DC Šipky Sloup | ||
Jandora Pavel | 30 | : | 13 | Vymazal Lukáš | ||||||
Ne | 7.4.2024 | 15:00 | 19. | Titáni Hodonín | 5 | : | 13 | PBL 45 Brno | ||
Budiš Miroslav | 17 | : | 28 | Vilímek Dušan | ||||||
Ne | 7.4.2024 | 15:00 | 19. | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | 13 | : | 5 | Mistři netrénujou Šlapanice | ||
Dulínek Zdeněk | 31 | : | 16 | Zukal Tomáš | ||||||
Ne | 14.4.2024 | 15:00 | 20. | DC Šipky Sloup | 6 | : | 12 | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | ||
Vymazal Lukáš | 15 | : | 25 | Dulínek Zdeněk | ||||||
Ne | 14.4.2024 | 15:00 | 20. | DC Hurricane Adamov | 10 | : | 8 | Titáni Hodonín | ||
Dudík Milan | 24 | : | 19 | Budiš Miroslav | ||||||
Ne | 14.4.2024 | 15:00 | 20. | ALK Brumov | 3 | : | 15 | ŠK Excalibur Bzenec | ||
Palinek Michal | 11 | : | 32 | Jandora Pavel | ||||||
Ne | 14.4.2024 | 15:00 | 20. | PBL 45 Brno | 14 | : | 4 | DC Frogs Žabčice | ||
Vilímek Dušan | 29 | : | 15 | Tomešek Zdeněk | ||||||
Ne | 14.4.2024 | 15:00 | 20. | Mistři netrénujou Šlapanice | 9 | : | 10 | Šenkýři Brno | ||
Zukal Tomáš | 23 | : | 22 | Kobzák Pavel |
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí | Hosté | Hrací místo | Akce |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ne | 21.4.2024 | 15:00 | 21. | DC Hurricane Adamov | PBL 45 Brno | Šipkový klub Adamov, Adamov | - |
Ne | 21.4.2024 | 15:00 | 21. | ŠK Excalibur Bzenec | DC Frogs Žabčice | Excalibur bowling Bzenec, Bzenec | - |
Ne | 21.4.2024 | 15:00 | 21. | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | ALK Brumov | Obecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice | - |
Ne | 21.4.2024 | 15:00 | 21. | Šenkýři Brno | DC Šipky Sloup | Restaurace Stavba, Brno | - |
Ne | 21.4.2024 | 15:00 | 21. | Titáni Hodonín | Adalbertus Medlov | Pivnice U Haryho, Hodonín | - |
Ne | 28.4.2024 | 15:00 | 22. | Adalbertus Medlov | DC Hurricane Adamov | Medlovská hospoda, Medlov | - |
Ne | 28.4.2024 | 15:00 | 22. | Mistři netrénujou Šlapanice | Titáni Hodonín | Tenisová hala, Šlapanice | - |
Ne | 28.4.2024 | 15:00 | 22. | ALK Brumov | Šenkýři Brno | Hospůdka Na Gruntě, Brumov | - |
Ne | 28.4.2024 | 15:00 | 22. | DC Frogs Žabčice | DC Hor Boj Elita H. Bojanovice | Restaurant Sport, Žabčice | - |
Ne | 28.4.2024 | 15:00 | 22. | PBL 45 Brno | ŠK Excalibur Bzenec | Pivní bar Lidická, Brno | - |