Pořadí | Družstvo | Kol | V | VP | R | PP | P | K | Skóre | Legy | Body | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | DC Jakoby Bystřice n.P. | 18 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 246 | : | 78 | 536 | : | 253 | 54 |
2. | DC Na Středy Rudka | 18 | 12 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 196 | : | 130 | 443 | : | 339 | 39 |
3. | Hoteliéři Usobrno A | 18 | 12 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 198 | : | 128 | 459 | : | 333 | 39 |
4. | Laziwood Lazinov | 18 | 10 | 1 | 0 | 4 | 3 | 0 | 185 | : | 144 | 432 | : | 360 | 36 |
5. | DC Pitbulls Adamov | 18 | 7 | 2 | 0 | 0 | 9 | 0 | 150 | : | 176 | 386 | : | 424 | 25 |
6. | Bulldog Javorek | 18 | 6 | 2 | 0 | 0 | 10 | 0 | 156 | : | 170 | 388 | : | 406 | 22 |
7. | Alejak Sokec Boskovice | 18 | 7 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 148 | : | 176 | 367 | : | 418 | 21 |
8. | Surikaty Blansko | 18 | 5 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 128 | : | 196 | 324 | : | 457 | 15 |
9. | DC Haluzáři Cetkovice | 18 | 3 | 0 | 0 | 1 | 14 | 0 | 114 | : | 211 | 313 | : | 475 | 10 |
10. | DC Zenit Deštná A | 18 | 3 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 106 | : | 218 | 307 | : | 490 | 9 |
Pořadí | Hráč | Družstvo | LKH | Zápasy | Legy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
% | C | O | V | % | O | V | ||||
1. | Ščudla Pavel | Hoteliéři Usobrno A | 82,5 | 84,29 | 72 | 70 | 59 | 74,10 | 166 | 123 |
2. | Kolínek Tomáš | Laziwood Lazinov | 81,7 | 86,67 | 72 | 60 | 52 | 75,17 | 145 | 109 |
3. | Rybář Luděk | DC Na Středy Rudka | 68,7 | 67,65 | 72 | 68 | 46 | 64,74 | 156 | 101 |
4. | Císař Petr | DC Jakoby Bystřice n.P. | 67,1 | 90,38 | 72 | 52 | 47 | 80,33 | 122 | 98 |
5. | Štembera Jiří | Laziwood Lazinov | 64,6 | 69,35 | 72 | 62 | 43 | 64,47 | 152 | 98 |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Akce | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ne | 14.5.2023 | 15:00 | 22. | Laziwood Lazinov | 11 | : | 7 | DC Pitbulls Adamov | ||
Konupka Miloslav | 28 | : | 17 | Foret Jakub | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 15:00 | 22. | Alejak Sokec Boskovice | 10 | : | 8 | Hoteliéři Usobrno A | ||
Král Petr | 22 | : | 20 | Ščudla Pavel | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 15:00 | 22. | DC Jakoby Bystřice n.P. | 15 | : | 3 | DC Na Středy Rudka | ||
Mráz Jaromír | 30 | : | 10 | Bartoň Jan | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 15:00 | 22. | DC Haluzáři Cetkovice | 11 | : | 7 | DC Zenit Deštná A | ||
Lizna Martin | 24 | : | 19 | Stöhrová Ivana |
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |