Ligová skupina
UŠO > Jihomoravský kraj > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
3. liga C (neděle)
Tabulka - konečné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Surikaty Vavřinec242000130270:163624:43761
2.DC Pitbulls Adamov241900140279:154628:41158
3.DC Orli Ráječko B241810140272:162611:42257
4.Trabl Stvolová241310280240:195568:48443
5.DC Vandals Blansko C2411201100211:224519:54638
6.Rumíci Krhov2411102100221:214529:52137
7.DC Poškoláci Valchov24950091223:214541:53834
8.Hoteliéři Usobrno C248401110203:234512:56933
9.Hoteliéři Usobrno B2410002120219:215545:52532
10.Dělníci Blansko248203110207:230510:55131
11.ŠK Jedničky Boskovice244102170175:260427:59116
12.DC Pivárna Sloup A243201180142:293395:64314
13.DC Triple X Letovice243002190165:269437:60811
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Kuda BronislavŠK Jedničky Boskovice84,789,0696645782,64144119
2.Frühauf MilanDC Orli Ráječko B69,980,56100725871,60169121
3.Matyáš PetrDC Pitbulls Adamov66,574,6596715368,26167114
4.Kotlán TomášDC Orli Ráječko B64,075,00100967267,69229155
5.Žilka MichalHoteliéři Usobrno B63,873,1792826065,00200130
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Ne24.4.202215:0025.DC Poškoláci Valchov8:10DC Pitbulls Adamov
Henzlová Šárka21:25Foret Jakub
Ne24.4.202215:0025.Dělníci Blansko10:9DC Triple X Letovice
Jirků Radek21:24Kulhavý Petr
Ne24.4.202215:0025.Hoteliéři Usobrno B11:7Surikaty Vavřinec
Smejkalová Veronika26:20Polívka Leoš
Ne24.4.202215:0025.ŠK Jedničky Boskovice12:6Hoteliéři Usobrno C
Hádlerová Eliška26:17Smejkal Dušan
Ne24.4.202215:0025.DC Orli Ráječko B10:8Trabl Stvolová
Kotlán Tomáš25:20Hladil Petr
Ne24.4.202215:0025.DC Vandals Blansko C10:8DC Pivárna Sloup A
Skřipský Radek21:18Helebrand Martin
Ne1.5.202215:0026.DC Triple X Letovice11:7ŠK Jedničky Boskovice
25:15
Ne1.5.202215:0026.Hoteliéři Usobrno C6:12DC Orli Ráječko B
Smejkal Dušan17:25Kotlán Tomáš
Ne1.5.202215:0026.Surikaty Vavřinec10:8DC Poškoláci Valchov
Polívka Leoš25:22Dlábek Ladislav
Ne1.5.202215:0026.DC Pivárna Sloup A3:15Hoteliéři Usobrno B
Strachoň Štěpán10:32Smejkalová Veronika
Ne1.5.202215:0026.DC Pitbulls Adamov15:3Dělníci Blansko
Foret Jakub32:13Jirků Radek
Ne1.5.202215:0026.Trabl Stvolová10:8Rumíci Krhov
Hladil Petr25:20Kejduš Jan
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 1.10.2022 19:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 1.10.2022 19:43:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement