Ligová skupina
UŠO > Jihomoravský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
3. liga C (neděle)
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Hospůdka Lazinov 9 9 0 0 0 0 0 107 : 55 242 : 148 27
2. Popelka Team Boskovice 9 8 0 0 1 0 0 105 : 58 239 : 155 25
3. DC Poškoláci Valchov 9 7 0 0 0 2 0 101 : 61 237 : 163 21
4. Surikaty Vavřinec 10 6 1 0 0 3 0 108 : 73 247 : 195 20
5. Hoteliéři Usobrno C 9 6 0 0 0 3 0 92 : 70 220 : 189 18
6. DC Vandals Blansko C 9 4 1 0 1 3 0 96 : 68 222 : 177 15
7. Hoteliéři Usobrno B 10 4 1 0 1 4 0 99 : 83 227 : 200 15
8. DC Triple X Letovice 10 4 1 0 1 4 0 89 : 93 217 : 226 15
9. Rumíci Krhov 9 4 0 0 0 5 0 70 : 92 182 : 212 12
10. DC Bikers Sloup B 9 2 0 0 0 7 0 68 : 94 179 : 216 6
11. Trabl Stvolová 9 2 0 0 0 7 0 58 : 104 152 : 236 6
12. DC Pitbulls Adamov 9 0 0 0 0 9 0 57 : 105 153 : 236 0
13. Jedničky Boskovice 9 0 0 0 0 9 0 34 : 128 113 : 277 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Toman Filip Popelka Team Boskovice 92,4 91,67 36 36 33 87,18 78 68
2. Kolínek Tomáš Hospůdka Lazinov 82,2 86,11 36 36 31 76,83 82 63
3. Konůpka Miloslav Hospůdka Lazinov 66,0 75,00 36 32 24 68,00 75 51
4. Winkler Ondřej DC Poškoláci Valchov 63,3 72,73 36 33 24 67,90 81 55
5. Kejduš Ludvík Rumíci Krhov 60,2 68,42 36 19 13 63,04 46 29
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 1.12.2019 15:00 9. Hoteliéři Usobrno B 7 : 11 Popelka Team Boskovice
Smejkalová Veronika 15 : 27 Novotná Petra
Ne 1.12.2019 15:00 9. DC Triple X Letovice 7 : 11 Rumíci Krhov
Kulhavý Petr 19 : 24 Kejduš Jan
Ne 1.12.2019 15:00 9. Surikaty Vavřinec 12 : 6 Trabl Stvolová
Bezděk Pavel 27 : 18 Suchá Miloslava
Ne 1.12.2019 15:00 9. DC Pitbulls Adamov 8 : 10 Hoteliéři Usobrno C
Foret Jakub 21 : 24 Smejkal Dušan
Ne 1.12.2019 15:00 9. DC Poškoláci Valchov 7 : 11 Hospůdka Lazinov
Winkler Ondřej 20 : 25 Konůpka Miloslav
Ne 1.12.2019 15:00 9. DC Vandals Blansko C 15 : 3 DC Bikers Sloup B
Skřipský Radek 31 : 12 Halebrand Martin
Ne 8.12.2019 15:00 10. DC Poškoláci Valchov 13 : 5 Jedničky Boskovice
Winkler Ondřej 29 : 12 Hádlerová Eliška
Ne 8.12.2019 15:00 10. Hoteliéři Usobrno C 10 : 8 DC Triple X Letovice
Smejkal Dušan 25 : 19 Kulhavý Petr
Ne 8.12.2019 15:00 10. Popelka Team Boskovice 10 : 8 DC Vandals Blansko C
Novotná Petra 22 : 19 Skřipský Radek
Ne 8.12.2019 15:00 10. Rumíci Krhov 2 : 16 Surikaty Vavřinec
Kejduš Jan 13 : 34 Bezděk Pavel
Ne 8.12.2019 15:00 10. Hospůdka Lazinov 13 : 5 DC Bikers Sloup B
Konůpka Miloslav 30 : 14 Boudová Marie
Ne 8.12.2019 15:00 10. Trabl Stvolová 0 : 18 Hoteliéři Usobrno B
0 : 36
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2019 20:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 12.12.2019 20:14:50