Ligová skupina
UŠO > Jihomoravský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
3. liga C (neděle)
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Hospůdka Lazinov 18 18 0 0 0 0 0 242 : 82 526 : 234 54
2. DC Poškoláci Valchov 18 15 1 0 0 2 0 209 : 116 482 : 327 47
3. Popelka Team Boskovice 17 11 0 0 2 4 0 181 : 127 415 : 322 35
4. DC Vandals Blansko C 17 9 1 0 1 6 0 178 : 130 415 : 339 30
5. Surikaty Vavřinec 18 9 1 0 0 8 0 187 : 138 440 : 361 29
6. Hoteliéři Usobrno B 18 7 1 0 3 7 0 160 : 168 382 : 403 26
7. DC Triple X Letovice 18 7 1 0 2 8 0 154 : 173 381 : 416 25
8. Rumíci Krhov 17 7 1 0 1 8 0 143 : 165 352 : 387 24
9. Hoteliéři Usobrno C 17 8 0 0 0 9 0 133 : 173 334 : 410 24
10. Trabl Stvolová 17 5 2 0 0 10 0 133 : 175 326 : 411 19
11. DC Bikers Sloup B 17 6 0 0 0 11 0 134 : 172 350 : 397 18
12. DC Pitbulls Adamov 18 3 1 0 0 14 0 139 : 186 361 : 438 11
13. Jedničky Boskovice 18 0 0 0 0 18 0 68 : 256 230 : 549 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Toman Filip Popelka Team Boskovice 89,0 87,69 68 65 57 82,76 145 120
2. Kolínek Tomáš Hospůdka Lazinov 84,1 89,39 72 66 59 81,76 148 121
3. Konůpka Miloslav Hospůdka Lazinov 73,5 81,25 72 64 52 75,00 144 108
4. Winkler Ondřej DC Poškoláci Valchov 66,9 78,46 72 65 51 71,25 160 114
5. Kejduš Ludvík Rumíci Krhov 66,4 76,47 68 51 39 67,21 122 82
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 1.3.2020 15:00 18. Popelka Team Boskovice 16 : 2 Jedničky Boskovice
Novotná Petra 32 : 10 Hádlerová Eliška
Ne 1.3.2020 15:00 18. DC Bikers Sloup B 10 : 8 DC Pitbulls Adamov
Boudová Marie 25 : 20 Damborský Tomáš
Ne 1.3.2020 15:00 18. Trabl Stvolová 7 : 11 DC Poškoláci Valchov
Suchá Miloslava 18 : 25 Winkler Ondřej
Ne 1.3.2020 15:00 18. Hospůdka Lazinov 17 : 1 Hoteliéři Usobrno C
Konůpka Miloslav 35 : 2 Smejkal Dušan
Ne 1.3.2020 15:00 18. DC Vandals Blansko C 12 : 6 DC Triple X Letovice
Skřipský Radek 26 : 15 Prudil David
Ne 1.3.2020 15:00 18. Hoteliéři Usobrno B 11 : 7 Surikaty Vavřinec
Smejkalová Veronika 27 : 19 Bezděk Pavel
Ne 8.3.2020 15:00 19. Hoteliéři Usobrno B 3 : 15 Hospůdka Lazinov
Smejkalová Veronika 11 : 32 Konůpka Miloslav
Ne 8.3.2020 15:00 19. DC Poškoláci Valchov 10 : 8 Rumíci Krhov
Winkler Ondřej 26 : 22 Kejduš Jan
Ne 8.3.2020 15:00 19. Surikaty Vavřinec 15 : 3 DC Vandals Blansko C
Bezděk Pavel 32 : 11 Skřipský Radek
Ne 8.3.2020 15:00 19. Jedničky Boskovice 4 : 14 Trabl Stvolová
Hádlerová Eliška 15 : 30 Suchá Miloslava
Ne 8.3.2020 15:00 19. DC Pitbulls Adamov 12 : 6 Popelka Team Boskovice
Foret Jakub 28 : 18 Novotná Petra
Ne 8.3.2020 15:00 19. DC Triple X Letovice 14 : 4 DC Bikers Sloup B
Kulhavý Petr 29 : 16 Bouda Marek
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Čekáme na výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Akce
Ne 22.3.2020 15:00 20. DC Vandals Blansko C Hoteliéři Usobrno B
Ne 22.3.2020 15:00 20. DC Bikers Sloup B Surikaty Vavřinec
Ne 22.3.2020 15:00 20. Popelka Team Boskovice DC Triple X Letovice
Ne 22.3.2020 15:00 20. Trabl Stvolová DC Pitbulls Adamov
Ne 22.3.2020 15:00 20. Rumíci Krhov Jedničky Boskovice
Ne 22.3.2020 15:00 20. Hoteliéři Usobrno C DC Poškoláci Valchov
Ne 29.3.2020 15:00 21. DC Vandals Blansko C Hospůdka Lazinov
Ne 29.3.2020 15:00 21. Surikaty Vavřinec Popelka Team Boskovice
Ne 29.3.2020 15:00 21. Hoteliéři Usobrno B DC Bikers Sloup B
Ne 29.3.2020 15:00 21. Jedničky Boskovice Hoteliéři Usobrno C
Ne 29.3.2020 15:00 21. DC Pitbulls Adamov Rumíci Krhov
Ne 29.3.2020 15:00 21. DC Triple X Letovice Trabl Stvolová
Ne 5.4.2020 15:00 22. DC Bikers Sloup B DC Vandals Blansko C
Ne 5.4.2020 15:00 22. Popelka Team Boskovice Hoteliéři Usobrno B
Ne 5.4.2020 15:00 22. Trabl Stvolová Surikaty Vavřinec
Ne 5.4.2020 15:00 22. Rumíci Krhov DC Triple X Letovice
Ne 5.4.2020 15:00 22. Hoteliéři Usobrno C DC Pitbulls Adamov
Ne 5.4.2020 15:00 22. Hospůdka Lazinov DC Poškoláci Valchov
Ne 19.4.2020 15:00 23. DC Bikers Sloup B Hospůdka Lazinov
Ne 19.4.2020 15:00 23. DC Vandals Blansko C Popelka Team Boskovice
Ne 19.4.2020 15:00 23. Jedničky Boskovice DC Poškoláci Valchov
Ne 19.4.2020 15:00 23. DC Triple X Letovice Hoteliéři Usobrno C
Ne 19.4.2020 15:00 23. Surikaty Vavřinec Rumíci Krhov
Ne 19.4.2020 15:00 23. Hoteliéři Usobrno B Trabl Stvolová
Ne 26.4.2020 15:00 24. Popelka Team Boskovice DC Bikers Sloup B
Ne 26.4.2020 15:00 24. Trabl Stvolová DC Vandals Blansko C
Ne 26.4.2020 15:00 24. Rumíci Krhov Hoteliéři Usobrno B
Ne 26.4.2020 15:00 24. Hoteliéři Usobrno C Surikaty Vavřinec
Ne 26.4.2020 15:00 24. DC Poškoláci Valchov DC Pitbulls Adamov
Ne 26.4.2020 15:00 24. Hospůdka Lazinov Jedničky Boskovice
Ne 3.5.2020 15:00 25. Popelka Team Boskovice Hospůdka Lazinov
Ne 3.5.2020 15:00 25. DC Pitbulls Adamov Jedničky Boskovice
Ne 3.5.2020 15:00 25. DC Triple X Letovice DC Poškoláci Valchov
Ne 3.5.2020 15:00 25. Hoteliéři Usobrno B Hoteliéři Usobrno C
Ne 3.5.2020 15:00 25. DC Vandals Blansko C Rumíci Krhov
Ne 3.5.2020 15:00 25. DC Bikers Sloup B Trabl Stvolová
Ne 17.5.2020 15:00 26. Trabl Stvolová Popelka Team Boskovice
Ne 17.5.2020 15:00 26. Rumíci Krhov DC Bikers Sloup B
Ne 17.5.2020 15:00 26. Hoteliéři Usobrno C DC Vandals Blansko C
Ne 17.5.2020 15:00 26. DC Poškoláci Valchov Surikaty Vavřinec
Ne 17.5.2020 15:00 26. Jedničky Boskovice DC Triple X Letovice
Ne 17.5.2020 15:00 26. Hospůdka Lazinov DC Pitbulls Adamov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.6.2020 10:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 4.6.2020 10:34:20