Ligová skupina
UŠO > Jihomoravský kraj > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Hornets Adamov181330020197:130454:35545
2.Mustang Brno B - Němčice181310220213:114478:32543
3.DC Hurricane Adamov171210310186:124422:32441
4.ŠK Vyškov171110230189:120439:31337
5.Šenkýři Brno161200040165:123394:31236
6.PBL 45 Brno181010160175:151421:37033
7.ŠK Excalibur Bzenec18720180158:169399:41026
8.DC Hor Boj Elita H. Bojanovice185001120140:185355:44816
9.DC Easy Game Brno174101110135:173351:40115
10.DC Knajp Riders Letovice184101120134:192354:45715
11.DC Frogs Žabčice174100120130:177332:40714
12.ŠK Strmeň Popovice174000130115:191312:44012
13.Honzíkova cesta Brno172000150109:197310:4596
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Písek DavidMustang Brno B - Němčice106,786,2772514475,8112494
2.Dofek LeošŠK Vyškov101,379,4168685473,13160117
3.Šeba MartinDC Hurricane Adamov88,683,3368605073,29146107
4.Poráň DavidPBL 45 Brno86,171,6472674868,15157107
5.Ondrák AlešDC Hurricane Adamov84,478,1368645070,20151106
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Ne1.3.202015:0018.Honzíkova cesta Brno12:6DC Knajp Riders Letovice
Sekora Lukáš26:21Kovařík Lukáš
Ne1.3.202015:0018.ŠK Strmeň Popovice8:10PBL 45 Brno
Brůžek Jan19:23Vilímek Dušan
Ne1.3.202015:0018.DC Easy Game Brno4:14Hornets Adamov
Gregor Richard18:28Antl Tomáš
Ne1.3.202015:0018.DC Hurricane Adamov14:4DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
Dudík Milan30:12Dulínek Zdeněk
Ne1.3.202015:0018.DC Frogs Žabčice5:13Mustang Brno B - Němčice
Skúpý Jan13:29Nárožný Vladimír
Ne1.3.202015:0018.ŠK Excalibur Bzenec10:9ŠK Vyškov
Jandora Pavel23:23Březovský Bořivoj
Ne8.3.202015:0019.DC Knajp Riders Letovice4:14DC Hurricane Adamov
Kulhavý Radim14:30Dudík Milan
Ne8.3.202015:0019.Honzíkova cesta Brno7:11ŠK Excalibur Bzenec
Sekora Lukáš21:26Nedvědický Tomáš
Ne8.3.202015:0019.Mustang Brno B - Němčice13:5Šenkýři Brno
Nárožný Vladimír29:14Kobzák Pavel
Ne8.3.202015:0019.Hornets Adamov8:10ŠK Vyškov
Antl Tomáš22:24Březovský Bořivoj
Ne8.3.202015:0019.PBL 45 Brno11:7DC Frogs Žabčice
Poráň David24:19Skúpý Jan
Ne8.3.202015:0019.DC Hor Boj Elita H. Bojanovice12:6ŠK Strmeň Popovice
Dulínek Zdeněk27:17Brůžek Jan
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
Čekáme na výsledky
DenDatumČasKoloDomácíHostéAkce
Ne15.3.202015:0016.Šenkýři BrnoŠK Vyškov
Ne22.3.202015:0020.ŠK Excalibur BzenecHornets Adamov
Ne22.3.202015:0020.DC Easy Game BrnoMustang Brno B - Němčice
Ne22.3.202015:0020.Šenkýři BrnoPBL 45 Brno
Ne22.3.202015:0020.DC Frogs ŽabčiceDC Hor Boj Elita H. Bojanovice
Ne22.3.202015:0020.ŠK Strmeň PopoviceDC Knajp Riders Letovice
Ne22.3.202015:0020.DC Hurricane AdamovHonzíkova cesta Brno
Ne29.3.202015:0021.DC Hor Boj Elita H. BojanoviceŠenkýři Brno
Ne29.3.202015:0021.PBL 45 BrnoDC Easy Game Brno
Ne29.3.202015:0021.Mustang Brno B - NěmčiceŠK Vyškov
Ne29.3.202015:0021.Honzíkova cesta BrnoŠK Strmeň Popovice
Ne29.3.202015:0021.DC Knajp Riders LetoviceDC Frogs Žabčice
Ne29.3.202015:0021.DC Hurricane AdamovŠK Excalibur Bzenec
Ne5.4.202015:0022.Hornets AdamovMustang Brno B - Němčice
Ne5.4.202015:0022.ŠK VyškovPBL 45 Brno
Ne5.4.202015:0022.DC Easy Game BrnoDC Hor Boj Elita H. Bojanovice
Ne5.4.202015:0022.Šenkýři BrnoDC Knajp Riders Letovice
Ne5.4.202015:0022.DC Frogs ŽabčiceHonzíkova cesta Brno
Ne5.4.202015:0022.ŠK Strmeň PopoviceDC Hurricane Adamov
Ne19.4.202015:0023.Honzíkova cesta BrnoŠenkýři Brno
Ne19.4.202015:0023.DC Knajp Riders LetoviceDC Easy Game Brno
Ne19.4.202015:0023.DC Hor Boj Elita H. BojanoviceŠK Vyškov
Ne19.4.202015:0023.PBL 45 BrnoHornets Adamov
Ne19.4.202015:0023.DC Hurricane AdamovDC Frogs Žabčice
Ne19.4.202015:0023.ŠK Strmeň PopoviceŠK Excalibur Bzenec
Ne26.4.202015:0024.ŠK Excalibur BzenecMustang Brno B - Němčice
Ne26.4.202015:0024.Hornets AdamovDC Hor Boj Elita H. Bojanovice
Ne26.4.202015:0024.ŠK VyškovDC Knajp Riders Letovice
Ne26.4.202015:0024.DC Easy Game BrnoHonzíkova cesta Brno
Ne26.4.202015:0024.Šenkýři BrnoDC Hurricane Adamov
Ne26.4.202015:0024.DC Frogs ŽabčiceŠK Strmeň Popovice
Ne3.5.202015:0025.ŠK Strmeň PopoviceŠenkýři Brno
Ne3.5.202015:0025.DC Hurricane AdamovDC Easy Game Brno
Ne3.5.202015:0025.Honzíkova cesta BrnoŠK Vyškov
Ne3.5.202015:0025.DC Knajp Riders LetoviceHornets Adamov
Ne3.5.202015:0025.PBL 45 BrnoMustang Brno B - Němčice
Ne3.5.202015:0025.DC Frogs ŽabčiceŠK Excalibur Bzenec
Ne17.5.202015:0026.ŠK Excalibur BzenecPBL 45 Brno
Ne17.5.202015:0026.Mustang Brno B - NěmčiceDC Hor Boj Elita H. Bojanovice
Ne17.5.202015:0026.Hornets AdamovHonzíkova cesta Brno
Ne17.5.202015:0026.ŠK VyškovDC Hurricane Adamov
Ne17.5.202015:0026.DC Easy Game BrnoŠK Strmeň Popovice
Ne17.5.202015:0026.Šenkýři BrnoDC Frogs Žabčice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 27.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 27.10.2020 16:09:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement