Ligová skupina
UŠO > Jihomoravský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga A (neděle)
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Hornets Adamov 18 13 3 0 0 2 0 197 : 130 454 : 355 45
2. Mustang Brno B - Němčice 18 13 1 0 2 2 0 213 : 114 478 : 325 43
3. DC Hurricane Adamov 17 12 1 0 3 1 0 186 : 124 422 : 324 41
4. ŠK Vyškov 17 11 1 0 2 3 0 189 : 120 439 : 313 37
5. Šenkýři Brno 16 12 0 0 0 4 0 165 : 123 394 : 312 36
6. PBL 45 Brno 18 10 1 0 1 6 0 175 : 151 421 : 370 33
7. ŠK Excalibur Bzenec 18 7 2 0 1 8 0 158 : 169 399 : 410 26
8. DC Hor Boj Elita H. Bojanovice 18 5 0 0 1 12 0 140 : 185 355 : 448 16
9. DC Easy Game Brno 17 4 1 0 1 11 0 135 : 173 351 : 401 15
10. DC Knajp Riders Letovice 18 4 1 0 1 12 0 134 : 192 354 : 457 15
11. DC Frogs Žabčice 17 4 1 0 0 12 0 130 : 177 332 : 407 14
12. ŠK Strmeň Popovice 17 4 0 0 0 13 0 115 : 191 312 : 440 12
13. Honzíkova cesta Brno 17 2 0 0 0 15 0 109 : 197 310 : 459 6
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Písek David Mustang Brno B - Němčice 106,7 86,27 72 51 44 75,81 124 94
2. Dofek Leoš ŠK Vyškov 101,3 79,41 68 68 54 73,13 160 117
3. Šeba Martin DC Hurricane Adamov 88,6 83,33 68 60 50 73,29 146 107
4. Poráň David PBL 45 Brno 86,1 71,64 72 67 48 68,15 157 107
5. Ondrák Aleš DC Hurricane Adamov 84,4 78,13 68 64 50 70,20 151 106
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 1.3.2020 15:00 18. Honzíkova cesta Brno 12 : 6 DC Knajp Riders Letovice
Sekora Lukáš 26 : 21 Kovařík Lukáš
Ne 1.3.2020 15:00 18. ŠK Strmeň Popovice 8 : 10 PBL 45 Brno
Brůžek Jan 19 : 23 Vilímek Dušan
Ne 1.3.2020 15:00 18. DC Easy Game Brno 4 : 14 Hornets Adamov
Gregor Richard 18 : 28 Antl Tomáš
Ne 1.3.2020 15:00 18. DC Hurricane Adamov 14 : 4 DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
Dudík Milan 30 : 12 Dulínek Zdeněk
Ne 1.3.2020 15:00 18. DC Frogs Žabčice 5 : 13 Mustang Brno B - Němčice
Skúpý Jan 13 : 29 Nárožný Vladimír
Ne 1.3.2020 15:00 18. ŠK Excalibur Bzenec 10 : 9 ŠK Vyškov
Jandora Pavel 23 : 23 Březovský Bořivoj
Ne 8.3.2020 15:00 19. DC Knajp Riders Letovice 4 : 14 DC Hurricane Adamov
Kulhavý Radim 14 : 30 Dudík Milan
Ne 8.3.2020 15:00 19. Honzíkova cesta Brno 7 : 11 ŠK Excalibur Bzenec
Sekora Lukáš 21 : 26 Nedvědický Tomáš
Ne 8.3.2020 15:00 19. Mustang Brno B - Němčice 13 : 5 Šenkýři Brno
Nárožný Vladimír 29 : 14 Kobzák Pavel
Ne 8.3.2020 15:00 19. Hornets Adamov 8 : 10 ŠK Vyškov
Antl Tomáš 22 : 24 Březovský Bořivoj
Ne 8.3.2020 15:00 19. PBL 45 Brno 11 : 7 DC Frogs Žabčice
Poráň David 24 : 19 Skúpý Jan
Ne 8.3.2020 15:00 19. DC Hor Boj Elita H. Bojanovice 12 : 6 ŠK Strmeň Popovice
Dulínek Zdeněk 27 : 17 Brůžek Jan
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Čekáme na výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Akce
Ne 15.3.2020 15:00 16. Šenkýři Brno ŠK Vyškov
Ne 22.3.2020 15:00 20. ŠK Excalibur Bzenec Hornets Adamov
Ne 22.3.2020 15:00 20. DC Easy Game Brno Mustang Brno B - Němčice
Ne 22.3.2020 15:00 20. Šenkýři Brno PBL 45 Brno
Ne 22.3.2020 15:00 20. DC Frogs Žabčice DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
Ne 22.3.2020 15:00 20. ŠK Strmeň Popovice DC Knajp Riders Letovice
Ne 22.3.2020 15:00 20. DC Hurricane Adamov Honzíkova cesta Brno
Ne 29.3.2020 15:00 21. DC Hor Boj Elita H. Bojanovice Šenkýři Brno
Ne 29.3.2020 15:00 21. PBL 45 Brno DC Easy Game Brno
Ne 29.3.2020 15:00 21. Mustang Brno B - Němčice ŠK Vyškov
Ne 29.3.2020 15:00 21. Honzíkova cesta Brno ŠK Strmeň Popovice
Ne 29.3.2020 15:00 21. DC Knajp Riders Letovice DC Frogs Žabčice
Ne 29.3.2020 15:00 21. DC Hurricane Adamov ŠK Excalibur Bzenec
Ne 5.4.2020 15:00 22. Hornets Adamov Mustang Brno B - Němčice
Ne 5.4.2020 15:00 22. ŠK Vyškov PBL 45 Brno
Ne 5.4.2020 15:00 22. DC Easy Game Brno DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
Ne 5.4.2020 15:00 22. Šenkýři Brno DC Knajp Riders Letovice
Ne 5.4.2020 15:00 22. DC Frogs Žabčice Honzíkova cesta Brno
Ne 5.4.2020 15:00 22. ŠK Strmeň Popovice DC Hurricane Adamov
Ne 19.4.2020 15:00 23. Honzíkova cesta Brno Šenkýři Brno
Ne 19.4.2020 15:00 23. DC Knajp Riders Letovice DC Easy Game Brno
Ne 19.4.2020 15:00 23. DC Hor Boj Elita H. Bojanovice ŠK Vyškov
Ne 19.4.2020 15:00 23. PBL 45 Brno Hornets Adamov
Ne 19.4.2020 15:00 23. DC Hurricane Adamov DC Frogs Žabčice
Ne 19.4.2020 15:00 23. ŠK Strmeň Popovice ŠK Excalibur Bzenec
Ne 26.4.2020 15:00 24. ŠK Excalibur Bzenec Mustang Brno B - Němčice
Ne 26.4.2020 15:00 24. Hornets Adamov DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
Ne 26.4.2020 15:00 24. ŠK Vyškov DC Knajp Riders Letovice
Ne 26.4.2020 15:00 24. DC Easy Game Brno Honzíkova cesta Brno
Ne 26.4.2020 15:00 24. Šenkýři Brno DC Hurricane Adamov
Ne 26.4.2020 15:00 24. DC Frogs Žabčice ŠK Strmeň Popovice
Ne 3.5.2020 15:00 25. ŠK Strmeň Popovice Šenkýři Brno
Ne 3.5.2020 15:00 25. DC Hurricane Adamov DC Easy Game Brno
Ne 3.5.2020 15:00 25. Honzíkova cesta Brno ŠK Vyškov
Ne 3.5.2020 15:00 25. DC Knajp Riders Letovice Hornets Adamov
Ne 3.5.2020 15:00 25. PBL 45 Brno Mustang Brno B - Němčice
Ne 3.5.2020 15:00 25. DC Frogs Žabčice ŠK Excalibur Bzenec
Ne 17.5.2020 15:00 26. ŠK Excalibur Bzenec PBL 45 Brno
Ne 17.5.2020 15:00 26. Mustang Brno B - Němčice DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
Ne 17.5.2020 15:00 26. Hornets Adamov Honzíkova cesta Brno
Ne 17.5.2020 15:00 26. ŠK Vyškov DC Hurricane Adamov
Ne 17.5.2020 15:00 26. DC Easy Game Brno ŠK Strmeň Popovice
Ne 17.5.2020 15:00 26. Šenkýři Brno DC Frogs Žabčice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.6.2020 09:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 4.6.2020 09:51:22