Ligová skupina
UŠO > Jihomoravský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga A (neděle)
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Hornets Adamov 24 21 1 0 0 1 1 290 : 161 644 : 431 62
2. Mustang Brno B - Němčice 24 20 1 0 0 3 0 288 : 145 655 : 390 62
3. ŠK Vyškov 24 15 0 0 1 8 0 241 : 192 563 : 465 46
4. DC Frogs Žabčice 24 13 2 0 0 9 0 228 : 206 548 : 516 43
5. DC Hurricane Adamov 24 14 0 0 1 9 0 244 : 189 568 : 485 43
6. Šenkýři Brno 24 12 2 0 1 9 0 230 : 205 549 : 505 41
7. DC Easy Game Brno 24 13 1 0 0 10 0 231 : 202 547 : 490 41
8. PBL 45 Brno 24 11 1 0 0 12 0 225 : 208 542 : 503 35
9. Šipky Ratíškovice 24 9 1 0 2 12 0 213 : 222 523 : 533 31
10. DC Knajp Riders Letovice 24 9 1 0 1 13 0 223 : 211 536 : 510 30
11. Bullovci Křenovice A 24 5 0 0 3 16 0 172 : 263 446 : 613 18
12. Titáni Hodonín 24 3 0 0 1 20 0 143 : 290 392 : 656 10
13. ŠK Bejvávalo Brno 24 0 0 0 0 22 2 108 : 342 318 : 734 -6
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Písek David Mustang Brno B - Němčice 106,6 87,50 92 72 63 77,65 170 132
2. Dofek Leoš ŠK Vyškov 97,0 82,80 96 93 77 75,35 215 162
3. Réda Martin Hornets Adamov 89,8 84,27 92 89 75 73,83 214 158
4. Bašný David Mustang Brno B - Němčice 82,5 70,24 92 84 59 66,67 204 136
5. Poráň David PBL 45 Brno 81,3 73,26 96 86 63 66,67 204 136
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 5.5.2019 15:00 25. PBL 45 Brno 10 : 8 DC Frogs Žabčice
Kyzlink David 24 : 17 Skúpý Jan
Ne 5.5.2019 15:00 25. ŠK Bejvávalo Brno 4 : 14 Titáni Hodonín
Veselý Michal 12 : 31 Budiš Miroslav
Ne 5.5.2019 15:00 25. DC Knajp Riders Letovice 8 : 10 DC Hurricane Adamov
Kulhavý Radim 19 : 23 Dudík Milan
Ne 5.5.2019 15:00 25. Mustang Brno B - Němčice 14 : 4 ŠK Vyškov
Nárožný Vladimír 31 : 13 Matoušek Petr
Ne 5.5.2019 15:00 25. Šenkýři Brno 5 : 13 Šipky Ratíškovice
Cenek Libor 14 : 28 Jandora Pavel
Ne 5.5.2019 15:00 25. Bullovci Křenovice A 5 : 13 DC Easy Game Brno
Küblová Martina 15 : 28 Gregor Richard
Ne 12.5.2019 15:00 26. Titáni Hodonín 4 : 14 Hornets Adamov
Budiš Miroslav 16 : 31 Dudíková Zdeňka
Ne 12.5.2019 15:00 26. DC Hurricane Adamov 14 : 4 Bullovci Křenovice A
Dudík Milan 29 : 14 Küblová Martina
Ne 12.5.2019 15:00 26. DC Easy Game Brno 12 : 6 PBL 45 Brno
Gregor Richard 27 : 14 Kyzlink David
Ne 12.5.2019 15:00 26. DC Frogs Žabčice 13 : 5 ŠK Bejvávalo Brno
Skúpý Jan 28 : 15 Veselý Michal
Ne 12.5.2019 15:00 26. Šipky Ratíškovice 11 : 7 DC Knajp Riders Letovice
Jandora Pavel 24 : 18 Kulhavý Radim
Ne 12.5.2019 15:00 26. ŠK Vyškov 5 : 13 Šenkýři Brno
Matoušek Petr 13 : 27 Cenek Libor
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2019 20:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 12.12.2019 20:04:45