Ligová skupina
UŠO > Jihomoravský kraj > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
3. liga C (neděle)
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.ŠK Bystřické letky151210020170:101382:27038
2.DC Zenit Deštná A151010130161:111367:27033
3.DC Triple X Letovice15910320161:113366:28132
4.Rumíci Krhov15820140152:121358:30529
5.DC Poškoláci Valchov14910040140:113327:29029
6.Hoteliéři Usobrno B15900060140:130335:32627
7.Dělníci Blansko15710160149:123356:31624
8.ŠK Jedničky Boskovice15610080139:132340:32420
9.DC Orli Ráječko15600270126:146321:34520
10.DC Šipky Sloup B14420170127:128313:30717
11.DC Vandals Blansko C144000100110:142274:33112
12.Die Kurwe Jaroměřice15200013086:184240:4046
13.Hoteliéři Usobrno C15000114077:194225:4351
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Fendrych JiříŠK Bystřické letky80,287,5060484278,5711288
2.Kejduš LudvíkRumíci Krhov66,173,3360604466,0015099
3.Spilka PavelDie Kurwe Jaroměřice64,768,5260543766,6712986
4.Hořínek LiborDC Zenit Deštná A64,275,0060604571,94139100
5.Tvarůžek RadimDC Zenit Deštná A63,471,7960392867,039161
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Ne11.2.202415:0015.DC Zenit Deštná A12:6DC Orli Ráječko
Stöhrová Ivana26:17Kotlán Tomáš
Ne11.2.202415:0015.DC Triple X Letovice8:10Hoteliéři Usobrno B
Kulhavý Petr19:24Přikryl Michal
Ne11.2.202415:0015.Rumíci Krhov9:10DC Šipky Sloup B
Kejduš Jan22:21Strachoňová Jitka
Ne11.2.202415:0015.ŠK Jedničky Boskovice6:12DC Poškoláci Valchov
Šimonová Pavla20:28Langr Antonín
Ne11.2.202415:0015.Dělníci Blansko13:5Die Kurwe Jaroměřice
Jirků Radek29:14Spilka Pavel
Ne11.2.202415:0015.Hoteliéři Usobrno C6:12ŠK Bystřické letky
Smejkal Dušan18:27Hulák Martin
Ne18.2.202415:0016.DC Orli Ráječko12:6Hoteliéři Usobrno C
Kotlán Tomáš29:16Smejkal Dušan
Ne18.2.202415:0016.DC Šipky Sloup B6:12DC Triple X Letovice
Strachoňová Jitka18:25Kulhavý Petr
Ne18.2.202415:0016.ŠK Bystřické letky10:8Dělníci Blansko
Hulák Martin21:16Jirků Radek
Ne18.2.202415:0016.Die Kurwe Jaroměřice5:13ŠK Jedničky Boskovice
Spilka Pavel16:29Šimonová Pavla
Ne18.2.202415:0016.DC Vandals Blansko C8:10Rumíci Krhov
Novotný Jakub22:26Kejduš Jan
Ne18.2.202415:0016.Hoteliéři Usobrno B3:15DC Zenit Deštná A
Langer Patrik12:32Stöhrová Ivana
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.2.2024 07:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.2.2024 08:36:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement