Ligová skupina
UŠO > Jihomoravský kraj > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
1. liga B (čtvrtek)
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Šilingrák team Brno C212010000286:93624:27062
2.Stefanplus Brno211310160208:172479:44842
3.DC Raptors Brankovice211310070215:164499:41541
4.Komárov Brno211230141208:174486:43840
5.Hezky Pěkně211120260208:174479:42239
6.DC Bufál Brno21910290197:184458:44631
7.Psí Vojáci Bučovice217202100177:205444:48027
8.Rozruch Beerhouse Brno217102110175:206433:48725
9.Saňaři Sokolnice216202110170:212436:48224
10.Rychlé šípy Rajhrad215301120165:217423:49822
11.To je Vonoo Bílovice nad Svitavou213102150144:237374:54913
12.Grácie Brno212003160133:248351:5519
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Vašata MilanŠilingrák team Brno C88,587,3484796980,79177143
2.Augusta DavidHezky Pěkně88,392,7784837781,68191156
3.Zeman JaromírŠilingrák team Brno C81,087,9584837378,76193152
4.Majerčák PetrDC Raptors Brankovice80,983,7884746276,00175133
5.Slavík JiříKomárov Brno74,579,5976493973,0411584
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Čt11.4.202418:0020.Saňaři Sokolnice11:7Stefanplus Brno
Kroupa Tomáš29:20Balej Josef
Čt11.4.202418:0020.Grácie Brno4:14Hezky Pěkně
Chudá Martina14:28Augusta David
Čt11.4.202418:0020.Rychlé šípy Rajhrad4:14DC Raptors Brankovice
Pulpit Miroslav16:30Majerčák Petr
Čt11.4.202418:0020.To je Vonoo Bílovice nad Svitavou9:10Komárov Brno
Rozmahel Filip24:25Uma Jan
Čt11.4.202418:0020.Rozruch Beerhouse Brno6:12DC Bufál Brno
Horčička Jan19:25Vaněk Vojtěch
Čt11.4.202418:0020.Psí Vojáci Bučovice2:16Šilingrák team Brno C
Krška Jan9:32Tichá Martina
St17.4.202418:0017.Hezky Pěkně14:4Rychlé šípy Rajhrad
Augusta David28:13Mlčoch Ondřej
Čt18.4.202418:0021.DC Raptors Brankovice8:10To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
Majerčák Petr21:21Novotný Jakub
Čt18.4.202418:0021.Saňaři Sokolnice8:10Psí Vojáci Bučovice
Kroupa Tomáš21:24Židlík Viktor
Čt18.4.202418:0021.Hezky Pěkně6:12Šilingrák team Brno C
Hřib Jan15:29Tichá Martina
Čt18.4.202418:0021.DC Bufál Brno6:12Grácie Brno
Churý Jakub15:26Chudá Martina
Čt18.4.202418:0021.Komárov Brno11:7Rozruch Beerhouse Brno
Uma Jan26:16Horčička Jan
Čt18.4.202418:0021.Stefanplus Brno10:8Rychlé šípy Rajhrad
Balej Josef23:20Penčák Ctibor
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.4.2024 14:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.4.2024 14:10:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement