Ligová skupina
UŠO > Jihomoravský kraj > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
2. liga A (neděle)
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Ferrari bar Kyjov B221720120266:133591:36456
2.ZTP Kupé Brno221430140241:159551:41649
3.Siga Brno221510150234:164553:43248
4.DC FoFo Otnice221330330229:173537:42948
5.m13 darts club Brno221120270211:189501:46939
6.DC Bejvávalo U Kolečka Brno221020190198:201483:47935
7.O tečku Brno2211001100192:205475:50234
8.Prckové z Pivního baru Brno22720580199:204487:50730
9.Pohodáři - šipky nás baví Brno22640480196:208472:49230
10.Dragon Darts Team Brno228200120196:202486:48328
11.Šmoulové z PBL Brno227103110188:212469:51126
12.ŠK Popovice226301120177:223448:52025
13.DC Double Tops Omega Brno222101180135:263366:5889
14.WC Šipkouni Brno221002190136:262364:5915
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Brůžek JanŠK Popovice78,077,7888725670,69174123
2.Slezák Vladimírm13 darts club Brno75,881,8288887272,22216156
3.Toužín JiříZTP Kupé Brno72,375,5888866568,14204139
4.Kučera JaromírFerrari bar Kyjov B71,677,4288624869,80149104
5.Pospíšil JiříFerrari bar Kyjov B68,569,0988553864,7113688
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Ne7.4.202415:0021.DC Double Tops Omega Brno4:14DC Bejvávalo U Kolečka Brno
Martišek Tomáš13:28Pisarovičová Lucie
Ne7.4.202415:0021.Dragon Darts Team Brno7:11ZTP Kupé Brno
Leník Pavel19:25Lang Marek
Ne7.4.202415:0021.Prckové z Pivního baru Brno15:3WC Šipkouni Brno
Kalivoda Jiří31:14Bařina Milan
Ne7.4.202415:0021.Šmoulové z PBL Brno7:11Ferrari bar Kyjov B
Machek David20:24Příkaský Robert
Ne7.4.202415:0021.m13 darts club Brno10:8ŠK Popovice
Kopuletý Michal23:22Brůžek Jan
Ne7.4.202415:0021.Pohodáři - šipky nás baví Brno10:9DC FoFo Otnice
Sedlmajerová Alena21:22Jochman Jiří
Ne7.4.202415:0021.Siga Brno11:7O tečku Brno
Suchý Roman24:21Dvořák Jaroslav
Ne14.4.202415:0022.DC Bejvávalo U Kolečka Brno10:8Siga Brno
Pisarovičová Lucie26:21Suchý Roman
Ne14.4.202415:0022.ZTP Kupé Brno13:5Pohodáři - šipky nás baví Brno
Lang Marek30:15Sedlmajerová Alena
Ne14.4.202415:0022.O tečku Brno12:6Šmoulové z PBL Brno
Tlamka Martin25:19Javorský Zdeněk
Ne14.4.202415:0022.Ferrari bar Kyjov B15:3Prckové z Pivního baru Brno
Horňák Michal33:9Kalivoda Jiří
Ne14.4.202415:0022.WC Šipkouni Brno7:11m13 darts club Brno
Huml Robin21:28Kopuletý Michal
Ne14.4.202415:0022.DC FoFo Otnice10:8DC Double Tops Omega Brno
Jochman Jiří25:17Martišek Tomáš
Ne14.4.202415:0022.ŠK Popovice5:13Dragon Darts Team Brno
Brůžek Jan11:30Leník Pavel
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.4.2024 06:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.4.2024 07:10:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement