Ligová skupina
UŠO > Jihomoravský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
3. liga B (neděle)
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. DC Double Tops Omega Brno 10 10 0 0 0 0 0 136 : 44 292 : 130 30
2. Desperados Brno 10 9 1 0 0 0 0 134 : 47 291 : 142 29
3. Ta tam byla Brno 10 8 0 0 1 1 0 115 : 66 264 : 178 25
4. Ferrari bar Kyjov B 10 7 0 0 0 3 0 119 : 61 265 : 160 21
5. Ex na Ex B Brno 10 6 0 0 0 4 0 94 : 86 225 : 214 18
6. DC Mojitos Brno 10 5 0 0 0 5 0 100 : 80 239 : 199 15
7. Čajda Kuřim 10 3 0 0 1 6 0 70 : 111 189 : 255 10
8. Darts of the Dark Side Brno 10 3 0 0 1 6 0 70 : 111 177 : 256 10
9. Ferrari Bar Kyjov 10 2 1 0 0 7 0 63 : 118 176 : 266 8
10. Šílené labutě Brno 10 1 1 0 0 8 0 66 : 115 179 : 259 5
11. WC Šipkouni Brno 10 1 0 0 1 8 0 58 : 123 157 : 275 4
12. ZTP Kupé Brno 10 1 1 0 0 7 1 59 : 122 154 : 274 2
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Poláček Petr DC Double Tops Omega Brno 80,4 88,89 40 36 32 80,72 83 67
2. Tihlařík Luděk Ferrari bar Kyjov B 80,0 86,11 36 36 31 75,90 83 63
3. Ludes Rostislav Ta tam byla Brno 73,8 85,19 40 27 23 77,78 63 49
4. Řezáč Tomáš Desperados Brno 72,9 84,38 40 32 27 76,32 76 58
5. Křivka Marek DC Double Tops Omega Brno 70,2 81,58 40 38 31 74,44 90 67
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 1.12.2019 15:00 9. Ferrari bar Kyjov B 18 : 0 ZTP Kupé Brno
Horňák Michal 36 : 0 Lang Marek
Ne 1.12.2019 15:00 9. Darts of the Dark Side Brno 8 : 10 DC Mojitos Brno
Sládek Jan 19 : 24 Machota Milan
Ne 1.12.2019 15:00 9. DC Double Tops Omega Brno 10 : 8 Ta tam byla Brno
Martišek Tomáš 25 : 22 Ludes Rostislav
Ne 1.12.2019 15:00 9. Ex na Ex B Brno 14 : 4 Šílené labutě Brno
Fečo Karel 31 : 13 Výmola Valentin
Ne 1.12.2019 15:00 9. Čajda Kuřim 10 : 8 Ferrari Bar Kyjov
Klašková Lenka 26 : 21 Votrubcová Kateřina
Ne 1.12.2019 15:00 9. Desperados Brno 18 : 0 WC Šipkouni Brno
Špaček Milan 36 : 7 Bařina Milan
Ne 8.12.2019 15:00 10. Šílené labutě Brno 8 : 10 Darts of the Dark Side Brno
Výmola Valentin 21 : 22 Sládek Jan
Ne 8.12.2019 15:00 10. Ferrari Bar Kyjov 3 : 15 Desperados Brno
Votrubcová Kateřina 10 : 32 Škoda Dalibor
Ne 8.12.2019 15:00 10. WC Šipkouni Brno 7 : 11 Ex na Ex B Brno
Bařina Milan 20 : 25 Fečo Karel
Ne 8.12.2019 15:00 10. DC Double Tops Omega Brno 16 : 2 Čajda Kuřim
Martišek Tomáš 33 : 8 Klašková Lenka
Ne 8.12.2019 15:00 10. Ta tam byla Brno 14 : 4 ZTP Kupé Brno
Ludes Rostislav 30 : 12 Lang Marek
Ne 8.12.2019 15:00 10. DC Mojitos Brno 8 : 10 Ferrari bar Kyjov B
Novák Michal 22 : 24 Příkaský Robert
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.12.2019 14:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 14.12.2019 14:29:20