Žádná novinka nebyla ve vybraném období nalezena.
Nepodařilo se načíst data ze serveru, kontaktujte, prosím, administrátora
Děkujeme
Ligová skupina | Zahájení | Ukončení | Družstev | Kol | |
---|---|---|---|---|---|
Severozápadní konference | 10.9.2023 | 12.5.2024 | 6 | 12 | |
40+ Trutnov (V. Třebešov) • DEXTEROUS Krásný Les • Dream Team Tornádo Jirkov • Kanec Most • Ložisková mafie Pšov • Scorpions OKO Plzeň | |||||
Středovýchodní konference | 3.9.2023 | 12.5.2024 | 6 | 12 | |
Fanatics Sedlec • Kaspec Libina (Olomouc) • Mustang Brno • Olympia Tábor • Sgt. Pepik's Band Praha • ŠK Vyškov (Ivanovice) |
Ligová skupina | Zahájení | Ukončení | Družstev | Kol | |
---|---|---|---|---|---|
Extraliga A (neděle) | 17.9.2023 | 28.4.2024 | 11 | 22 | |
Adalbertus Medlov • ALK Brumov • DC Frogs Žabčice • DC Hor Boj Elita H. Bojanovice • DC Hurricane Adamov • DC Šipky Sloup • Mistři netrénujou Šlapanice • PBL 45 Brno • Šenkýři Brno • ŠK Excalibur Bzenec • Titáni Hodonín | |||||
Extraliga B (čtvrtek) | 20.9.2023 | 9.5.2024 | 13 | 26 | |
DC Rakol Brno • Frogs Žabčice • Hydra Darts Bučovice • Kavárka Brno • Pardálové Brno • Snipers Brno • Snipers Brno B • Šilingrák Team Brno • Šilingrák Team Brno B • ŠK Modřice • ŠK Paleta Vyškov • Yellow fish Brno • Zámečtí páni z Rebešovic | |||||
1. liga A (neděle) | 17.9.2023 | 28.4.2024 | 11 | 22 | |
Darts Třebíč • DC Cobra Brno • DC Fako Tuřany • DC Jakoby Bystřice n.P. - odstoupilo • DC Nafrakk Ivančice • DC Vandals Blansko • DC Vandals Blansko B • DC Womitz killers Omice • Frčáci Ivančice • Stavba Brno • Tornádo Destroyers Brno | |||||
1. liga B (čtvrtek) | 21.9.2023 | 25.4.2024 | 12 | 22 | |
DC Bufál Brno • DC Raptors Brankovice • Grácie Brno • Hezky Pěkně • Komárov Brno • Psí Vojáci Bučovice • Rozruch Beerhouse Brno • Rychlé šípy Rajhrad • Saňaři Sokolnice • Stefanplus Brno • Šilingrák team Brno C • To je Vonoo Bílovice nad Svitavou | |||||
2. liga A (neděle) | 17.9.2023 | 19.5.2024 | 14 | 26 | |
DC Bejvávalo U Kolečka Brno • DC Double Tops Omega Brno • DC FoFo Otnice • Dragon Darts Team Brno • Ferrari bar Kyjov B • m13 darts club Brno • O tečku Brno • Pohodáři - šipky nás baví Brno • Prckové z Pivního baru Brno • Siga Brno • ŠK Popovice • Šmoulové z PBL Brno • WC Šipkouni Brno • ZTP Kupé Brno | |||||
2. liga B (neděle) | 17.9.2023 | 19.5.2024 | 13 | 26 | |
DC Angry Birds Osmička Brno • DC Sport Barbarians Třebíč • DC Štiky Rosice A • DC Šumáci Kolečko • Galaxy Team Brno • Klub R Podchod Brno • Minibaroni na Kuželně Brno • Podchod klub Brno • Royal Darts Team Ivančice • Rumoví pralinky Brno • Těsně vedle Brno • Yellow Fish B Brno • Zálesáci B Třebíč | |||||
2. liga C (neděle) | 17.9.2023 | 28.4.2024 | 10 | 22 | |
1. Šipkařská kapela Šošůvka • Alejak Sokec Boskovice • Bulldog Javorek • DC Haluzáři Cetkovice • DC Na Středy Rudka • DC Pitbulls Adamov • DC Vandals Blansko D • Hoteliéři Usobrno A • Laziwood Lazinov • Trabl Stvolová | |||||
2. liga D (čtvrtek) | 20.9.2023 | 25.4.2024 | 12 | 22 | |
Bestie Bučovice • Darts Hodějice • DC Motobar Brno • DC Štěstí Brno • DC Victoria(e) Brno • DT ka - Brňáci • Letka Brno • Netáhla Těšany • Puboši Brno • Skurut Hai • ŠK Trabi Tvarožná • UDO Holštejn | |||||
3. liga A (neděle) | 17.9.2023 | 28.4.2024 | 10 | 22 | |
Bastr team Brno • DC Angry Birds Osmička Brno B • DC Rychlé šipky Bosonohy • DC Štiky Rosice B • DC Zmije Třebíč • Ex na Ex Brno • Stará Parta Budišov • Strmeň Kohoutovice • Šipkaři Budišov • Topas Club Brno | |||||
3. liga B (neděle) | 17.9.2023 | 28.4.2024 | 10 | 22 | |
Bodači Šakvice • DC Fagani • DC Mojitos Brno • DC Poňaváci Lelekovice • DC Újezd u Brna • Dragons Hor Boj Bojanovice • Golden Monsters Velvet Blansko • Námořníci z PBL Brno • Tricksters Brno • Varadero Brno - odstoupilo | |||||
3. liga C (neděle) | 17.9.2023 | 19.5.2024 | 13 | 26 | |
DC Orli Ráječko • DC Poškoláci Valchov • DC Šipky Sloup B • DC Triple X Letovice • DC Vandals Blansko C • DC Zenit Deštná A • Dělníci Blansko • Die Kurwe Jaroměřice • Hoteliéři Usobrno B • Hoteliéři Usobrno C • Rumíci Krhov • ŠK Bystřické letky • ŠK Jedničky Boskovice |
Ligová skupina | Zahájení | Ukončení | Družstev | Kol | |
---|---|---|---|---|---|
Ženská liga JMOŠS | 11.11.2023 | 9.3.2024 | 4 | 6 | |
ŽL Grácie Brno • ŽL Knedla Team Brno • ŽL Šilingrák Team ženy • ŽL Vandals Blansko |
Ligová skupina | Zahájení | Ukončení | Družstev | Kol | |
---|---|---|---|---|---|
Letní liga JHM - sk. A | |||||
© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.3.2024 07:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement